2017 Şubat Anneleri

Benim bebğimde uykuya dalma aşamasında çok yapıyor

Uy

uyuya kalıyo bitanesi içerken ama boğuluyo sürekli öyle hızlı ve çok içiyo bilemdm şimdi
Ben bebeğimin iyice uykusu geldiğinde değilde uyandığında emziriyorum iyice acıkmasını beklemiyorum gece en son 11 12 öğünündede iki göğsümüde verince sabaha kadar (6ya kadar ) uyumaya başladı tabiki bu gazı ve bir sıkıntısı yoksa

Maşallah cnm. Benim kızımda sağ gözünde hafif şişlik var gibi neden acaba ya

Kızlar kimyonu nasıl kullanıyorsunuz? Bebeklere veren varmı? Bu arada biz tam 3 aylık olduk. Kilomuz 6100 boy 63 cm. Hersey yolunda şükür artk rahatlamak istiyorum. Bakalım bugünden sonra nasıl olucaz?
1çay kaşığı dolusu Kimyon tohumunun üstüne 1kupa kaynamış su döküp 10 dk demlendikten sonra ben içiyorum bazen kızımada 1 2 çay kaşığı veriyorum

Bende öyle denwywyim canım saha hiç 2 meme içiremedim

bizimki bugun 90 gunluk oldu..
sesli sesli gulmeleri agulamalari var.
elleri ve ortusu ile oynamalari var.
cok sevimli oldu yaa.
yan donuyor birkac gundur.
bicir bicir kendine gore birseyler anlatip duruyor.
elleri hep agzinda. bazen ikisini birden sokmaya calisiyor :)
salyalar geliyor agizdan.
dis cikarma belirtileri yavastan yavastan basladi..
canim oglum benim..
cocuklarim pirlantalarim

bnmi
bnmii de bazen ceviriyor o sekilde o zamn kucağıma alıyorum gazi oluo cikario ragatlio ya da uyanmak istedigi ama uyanamadigi zamanlarda yapio onu bnm oglan

simdi 3.ay kontrolunde neler yapilior?? bi arkadas goz muayenesi yazmisti.. ya bn ozelde bi doktora götürüyorum ilk dogdgu hastanedekine gotrdum memnun kalmadm simdi bi kadin dr göturuorum ama ondan da aman aman memnun degilim..3.ayda gotrmesem mi acaba özele? rota asisini da aile hekimine yaptririm ya da devlete mi gitsem bilemedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…