2017 Şubat Anneleri

Dün akşam yine banyo yaptırdım karnı da iyice toktu geçen ki taktiği uyguladim ama bu defa tutmadı ogluş 2.30 da uyandı sonra 5 te uyandı sonrasında da doğru dürüst uyumadı ve şuan uyumaya direniyo nerde yanlış yaptım acaba da bu defa gecenki gibi olmadı

Bebek lerin saati saatine uymuyorki.biZimde öyle bazen gece 3 te bi ağladı korktum bişeymi oldu diye ya;( beşte uyanmış şu an uyuyo beş dk sonra uyanıyo

Bebek lerin saati saatine uymuyorki.biZimde öyle bazen gece 3 te bi ağladı korktum bişeymi oldu diye ya;( beşte uyanmış şu an uyuyo beş dk sonra uyanıyo
Aynen hiç ipleriyle kuyuya inilmiyo :))

Canim maalesef bebislerin gunu gununu tutmuyor ki

Bir daha aradığında derim kuzum iyi hatırlattın acısız kebaplardan başladık diye... Kucağa alıştırma diyenlere akşama kadar işim ne kucağımda taşırım diyorum valla...

Aynen zaten işe başlayınca özleyeceğiz bari bugünlerin tadını çıkaralım. Sürünmeye başlayınca zaten gelmezler ki kucağımıza :)))

Ne kusuru canım ben de böyle bilgiler almak için yazmıştım zaten :)) doğan cüceloğlu favorilerimdendir Adem Güneş in yazılarını okudum ama kitaplarını okumamıştım onu ve Ali Çankırı yı merak ediyorum. Özellikle de mahremiyet eğitimi konusunda bilgilenmek istiyorum kimsenin kucağına vermiyorum versem de hep gözüm üstünde oluyor, anne baba anneanne babaanne harici kimsenin yanında alt değiştirmiyorum. Ama bunlar basit şeyler düşünemediğimiz daha neler vardır kimbilir...
teşekkür ederim tavsiyelerin için

kızlar regl olan varmı aranızda

Ben oldum sandım ama devamı gelmedi canım

Harika cevapmış
Yazdım bunu bir kenara ben de kullanacağım

Bir daha aradığında derim kuzum iyi hatırlattın acısız kebaplardan başladık diye... Kucağa alıştırma diyenlere akşama kadar işim ne kucağımda taşırım diyorum valla...

Aynen zaten işe başlayınca özleyeceğiz bari bugünlerin tadını çıkaralım. Sürünmeye başlayınca zaten gelmezler ki kucağımıza :)))

Ne kusuru canım ben de böyle bilgiler almak için yazmıştım zaten :)) doğan cüceloğlu favorilerimdendir Adem Güneş in yazılarını okudum ama kitaplarını okumamıştım onu ve Ali Çankırı yı merak ediyorum. Özellikle de mahremiyet eğitimi konusunda bilgilenmek istiyorum kimsenin kucağına vermiyorum versem de hep gözüm üstünde oluyor, anne baba anneanne babaanne harici kimsenin yanında alt değiştirmiyorum. Ama bunlar basit şeyler düşünemediğimiz daha neler vardır kimbilir...
teşekkür ederim tavsiyelerin için

kızlar regl olan varmı aranızda

Ben oldum sandım ama devamı gelmedi canım

Harika cevapmış
Yazdım bunu bir kenara ben de kullanacağım

bı arkadas sormus gece uzun uyuyan bebekler nası dıye.1veya 2 de emıo veya mama içiobırdaha sabah altı yedı gbı kalkıo emıo sonra yıne uyuyo o uyumadan sonra saat bası emıp uyuyor oglen 12 te kadar

canim benimki de babasi ayni yakisikli kizim diye seviyom at sen at :)

Hatunlar aptamil mama kullanıyordum kabız ve gaz yaptı bende hipp aldım inşallah gaz yapmaz

Sevgili anneler fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. 1. ise başlayacak anneler ne zaman başlıyorsunuz? 2. süt sağma işini nasıl yapacaksınız? o günün sütünü 1 gün önceden sağıp dolaba mi koyacaksiniz. is yerinde süt sagabileceginiz ortam var mı. sagdiginiz sütü eve nasıl getireceksiniz ( buz torbası falan mı almak lazım üzerinden 3 saat geçerse bozulmaması için) 3. hep emzirdim nerdeyse dolayisiyla 1 öğünde ne kadar süt içtiğini bilmiyorum onu nasıl belirleriz. ise başlamaya yakın sağıp biberona koyup ne kadar içtiğine bakıp ona göre mi. biberona alışması için günde 1 kez falan biberonla vermeye başlasam mi artık. ise baslamama en az 2 ay kaldı bu arada. mete58 hem çalışan hem de 2. çocuğun olduğu için özellikle fikirlerine ihtiyacım var cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

ben işe eylülde başlayacağım ama 40 günlük olduğundan beri düzenli sağıyorum. günde sadece 1 veya iki defa sağıyorum. akşam kızım yattıktan sonra ben yatana kadar geçen sürede. daha önceleri sağdıklarımdan çözdürüp verdiklerimde genellikle 60 cc civarı içti gerisini bitirmedi. ama büyüdükçe bu miktar artacaktır muhtemelen. yerinde olsam sütü 80-90 cclik paketler halinde stoklarım, fazla geleni atınca insanın içi kötü oluyor ne zorluklarla sağdım çöpe döküyorum diye.

Evet canım haklısın ben de buzluğa bikaç kez atmistim 60 cc lik civariydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…