2017 Şubat Anneleri

Kızlar kimyonu bebeğine veren var mı? Yada kinyonu nasıl kullanıyorsunız?

Ben oğlumda 7de emzirip işe gidiyordum 10.30da süt sağıyordum(saat 13.00 e kadar çalıştığım için ) çalıştığım kurumda dolap vardı orada muhafaza ediyordum eve giderken de buz aküsüyle götürebilirsin buzdolabında 1gün kalabildiği için gün içinde verebilirisin

Arkadaşlar merhaba. Kızım bugün itibariyle 3 ayını doldurdu. Uykusunda sürekli kafasını sağa sola hızlı hızlı çevirdiğini farkettim. Böyle birşey gözlemleyen oldu mu? Neden olabilir? Normal bir bebek hareketi midir yoksa evhamlanmalı mıyım? Genel olarak huysuzluğu olmayan uyumlu bir bebek. Bir sıkıntısı olduğunu düşündüren davranışları yok. Ama gece sürekli kafasını sağa sola çevirmesi eşimin de dikkatini çekmiş. Bir araştıralım dedi. Normalde 3 ay kontrolü için doktora götürmeyecektim. Boy kilo ölçümü ve rota virüsü aşısını aile hekimi yapacak diye. Şimdi sırf bunu sormak için doktor randevusu mu alsam diyorum. mete58 belki senin bildiğin birşeydir

canim kac subatta dogdunuz ve 2. ay kontrolu sonrasi kac kilo aldiniz cok uyuyunca kilo alimi etkilendi mi
7 subat dogdu kızım 1 aylık tam 1.5 kılo aldı.2.ay 1.300 aldı bu ay daha gıtmedım 8 mayısta gıdecegm ıns uyuması ıyı gunduz de uyuyor ama gece kalkmadan uyuyo artık bu gece gec kaldı ama daha yenı uyudu uykuda buyue hormonunsalgılanıyor uyuması onemlı bebeklerın

canim benimki de babasi ayni yakisikli kizim diye seviyom at sen at :)

İşte benim oğlan kılıklı kızım çok da ciddi çıkmış ama :)))?

Biberona alışan çocuk emmeyi bırakabiliyor diyorlar. Ben o yüzden eds denemeyi düşünüyorum bir müddet. Annem bakacak tabi annem de yaparım derse. Sağıma bir hafta önceden başlamak yeterli bence. Ben öğretmenim okulda sadece lavaboda sağabilirim. O da maksimum 10 dk olur ve saklayacak yerim de YÖK sadece kantinde buzdolabı var o da 4 kat aşağıda bir teneffüste sağıp aşağı indirip derse girene kadar çok zaman kaybederim. Termos gibi birşey olsa onda saklasam mı acaba diyorum. Kararsızım nasıl yaparım saklama işini bilmiyorum

3 gün sanıyordum ben bir kere kızıma iki günlük sütü içirmiştik

Eklentiler

• IMG_1114.JPG
    41,9 KB · Görüntüleme: 113
benimki uyumuyor sutu de 30-40cc iciyor sadece sanirim bu ayda az kilo alicaz isimiz gucumuz oyun oynamak etrafi izlemek 1. ay 1300gr 2. ay 585gr 3.ay da bende 8inde gidicem bizde 5 subat dogumluyuz

masallah minik elife bu arada battaniyesi cok dikkatimi cekti bu desen ben kucukken de vardi pamuklu fotograflarda var aradim bulamadim nerden aldin

Teşekkür ederiz tatlım bu battaniye benimdi annem saklamış :)) ben de beğenerek kullanıyorum

Kızlar kimyonu nasıl kullanıyorsunuz? Bebeklere veren varmı? Bu arada biz tam 3 aylık olduk. Kilomuz 6100 boy 63 cm. Hersey yolunda şükür artk rahatlamak istiyorum. Bakalım bugünden sonra nasıl olucaz?

Kızlar kimyonu nasıl kullanıyorsunuz? Bebeklere veren varmı? Bu arada biz tam 3 aylık olduk. Kilomuz 6100 boy 63 cm. Hersey yolunda şükür artk rahatlamak istiyorum. Bakalım bugünden sonra nasıl olucaz?
Maşallah canım. Ben bebeğime vermiyorum verilir mi onu da bilmiyorum. kendim günlük 1 çay kaşığı yiyorum. gaz yapacak şeyler yediysem 2 kaşık falan yiyorum

Oy yerim Allah bağışlasın elifi:) sinirli bir şekilde yatmış

Benim oğlum da yapıyor sıklıkla ben normal öldüğünü düşündüğüm için endiselemmedim. oğlumda başka bi anormallik yok. Ki bu da anormal değil bence.
BBiz de bugun tam 3 ay olduk. Cumartesi kontrole götürdük 6200 gr 62 cm ölçü doktor. Çok sukur bi sağlık sorunu yok. 3. Ayda göz muayenesi varmış onu da yaptirdik doktor gayet iyi dedi. Her sene kontrol yapılması gerekiyormuş.

alem bu insanlar. ben olsam bi bakis atardim saka mi yapiyo ciddimi diye. anlardi o.
bu kadar kucuk bebege yogurt meyve ver diyenin aklindan suphe ederim
kimyonu yedigim yemeklere katiyorum. bebege vermiyorum.

bugun saclarimi boyatmaya kuafore gittim. oglusumda geldi. bebekcimle bir yerlere gitmeye alismam gerek. cok sukur sorun yasamadim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…