2017 Şubat Anneleri

Haftasonu olunca sakinlesiyo heralde buralar bende giremedim tüm gün satılık ev aradık inşallah bi tane bulalım artık

Damlayı bana sağlık ocağı hamileykende verdi bebeğe verirkende tekrar yazdı.

Benim kanamam 2 hafta sürdü 63 günlük kızım bidahada olmadı

Benim oturduğum yer annemlere uzak çevrem hep o tarafta bende misafir gelsin istiyorum :/ sizler biktiniz ama bende gelmiyo diye sizlaniyorum kasiniyorum sanırım

Benimde adetim 3 gün azıcık ağrılı geçti bitti. Adet miydi acaba? Bakalım bu ay düzenli olacakmı
Doğumdan sonra adet diyebilmek için normal adet düzenindeki gibi görmek lazım kırmızı kanama bir kaç gün sürmeli böyle kanama azar azar geĺiyorsa bir dr gitmek gerek ben geçenlerde gittim hormon seviyesinden dolayı dedi ama takip edeceğiz eğer.devam ederse ilaç başlanacak Loveali ara ara kanama oluyorsa bir git görün
Yok cnm yha bildiğin adet oldum hatta ilh gün çok ağrılı ve yoğundu. 3. Gün bitti. Bu ay spiral için gidicem. Adetim 3 günden fazla sürmedi acaba adetin hangi günü gitsem?
Yoğundan hafife geçtiği gün

Benimde adetim 3 gün azıcık ağrılı geçti bitti. Adet miydi acaba? Bakalım bu ay düzenli olacakmı
Doğumdan sonra adet diyebilmek için normal adet düzenindeki gibi görmek lazım kırmızı kanama bir kaç gün sürmeli böyle kanama azar azar geĺiyorsa bir dr gitmek gerek ben geçenlerde gittim hormon seviyesinden dolayı dedi ama takip edeceğiz eğer.devam ederse ilaç başlanacak Loveali ara ara kanama oluyorsa bir git görün
Ben gititim canim ayni problemden dolayi. Vajinal ultrason yapti kanamaya bakti. Gayet normal dedi. 1 ay 40 gun boyle olmasi normal dedi. 55 gum sonra gitmistim dogumdam
En azından ne olur ne olmaz diye gitmek gerekli kadınlar korkup erteliyorlar geçmiş olsun

Aşı takvimine eklenmesi kapsamında çalışma var yakın zamana kadar su çiçeği hepatit a da takvimde yoktu rota virüsü aslında öldürücü çok tehlikeli bir virüs değil bulaştığında ağır ishal kusma ve ateş neden olabilen bir virüstür neden bebeklerde önemli ağırlıkla ilkbaharda bulaşan ve bebeklerde yoğun sıvı kaybı yarattığı için tehlikeli hatta ani sıvı kaybından dolayı ölümcül tablo yaratan bir hastalıktır bu yüzden 0-1yaşta genelde hastanede yatış ve takip yapıyorlar aile seçimi buna göre yapmalı

Tek doz fiyatı o aşıyı alınca götür sağlık ocağıda yapar ağızdan şurup gibi veriliyor zaten

Ben kizima gecen hafta yaptirdim. Cok sukur bi yan etkisi olmadi. Zaten agizdan uygulanan bi asi.3. Ve 5. Aylarda olmak uzere iki doz olan var 2. Ayda tek doz olan var. 175 di ama tanidik eczaneden 150 aldik. 2. Doz 5. Ayda olacak.
Rotanın tek dozu yok canım 2.ayda olan 3doz olarak uygulanıyor zaten Türkiyede 2 isimde aşı var

evet. hem saglik ocagi dr hem hastane dr. hemde universite hast dr onerdi ben hep kullandim
Kullanmanın bir zararı yok zaten geneld herkesin düşük dvitamini en alt seviye 30 ben daha hiç seviyesi 30 olan kadın görmedim :) okadar yani genelde 5 - 20arası

Bende aman kucağa alıştırma olayını anlamıyorum ya bir bebeğin annesinin kucağını istemesinden daha doğal ne olabilir ben her istediğinde kucağıma alıyorum yeri geliyor kucağımda öpe okşaya uyutuyorum ve hayır kızım rahatlayınca kendiliğinden uyuyabiliyor ilk 3ay özellikle bebeğin ihtiyacı neyse öyle davranmak gerekli kucağa alıştırma diye bir olay yok hele kolik bebek annesi ne yapsın

Bu tarz insanlata çok takılmamak lazım ama en bomba cevabıda bir hastam vermişti başka hastamın kaynanası muayene odasına girmiş kendi gelini yetmemiş başka bir anneye ay bu bebek açmı meme vermiyor musun falan diyor kadının öyle bir bakışı vardı ki yok teyze aç bırakıyorum ne kadar dayanacak onu merak ediyorum varmı sıkıntı manyağım demişti valla istemsizce puhahah diye patlatmıştım kahkahayı oda resmen buz kesmişti ama kaynana dondu kaldı iyi oluyor bu tarz cevaplar bunlara

Boyle devam ederse giderim tabi ki. 2 ay oldu hala devam ediyor doktora gore normal olsa da

Herkes aynı dertten kafayı yicek sonunda:)))

Bence gerçekten kaşınıyosun:))

Valla cevap vermeye bende veriyorum da verdiğim yüzsüz çıkıp anlamayınca , bi de üstüne aynı şeyleri bi daha yapınca o cevaplar yatmiyor malesef.. tek çozüm kapıyı açıp kovalamak, böyle giderse bi gün birine kesinnnn yapıcam..

Aynen öyle işte kolik olayını çoğu kişi yaşamadığı için bilmiyo dün komsumla konuşuyorum biliyo oğlumun böyle olduğunu yani bahsediyorum bana diyoki 40 mevludu yapsaydın iyiydi diyo benim oğlum 10 günlükken zaten 8 gün hastanede yattı sonra kolik sancıları başladı afedersin tuvalete zor giderken nasıl mevlüt yapcaktim tek başıma millet sadece konuşsun işte kendileri kolay atlatmissa zoru bilmiyorlar malesef

Vuuuuvvv çok iyiymiş ağzına sağlık onun mbg24 senden beterleri varmış

Şuan adet gibi canım bakalım sonrasında yine olursa giderim bi

İşte çok kafa karıştırıcı yan etkileri vs var denilmesi

Aynen öyle sanki yatan çocuğa kucak eğitimi veriyoz

Kızlar günaydin.. sizinde bebeginiz uyurken başını geriye doğru attıŕıyor mu? Arka arkaya yapiyot bunu.oyle yspinca korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…