2017 Şubat Anneleri

Güveneceğim insanlarında hep işleri var ya

Kız ben sana geçen gün bişey sormuştum niye cvp vermedin :) hesabın niye üzgün oldu bi anda sonra yine aktif oldu senin :)

Valla offf ya lık olmuş
Düşünsene 3 yıllık evliyim önceleri hep çalışmıştım.evlendim gebe kaldım hemen sonra düşük yaptım.3 yıl boyunca hep iş aradım en son aryk 6 aylık hamileydim basvurdum ve bugüne kısmetmiş.böyle şans olurmu hiç.şuan çok üzgünüm.kuzımıda bırakmak istemiyorum bu fırsatıda kaçımak istemiyorumm

birsey yoktur insallah icini ferah tut güçlüdür senin korelin :)
ben avukatim csnim cok serbest benimki ama hakimlik mulakati bekliyorum 12 nayista insallah olumlu gecerse ondan sonra birakip gidicem kızımı içim rahat etmese de onun için simdiye kadar hastane kontrollerimde ve cok onemli durusmalarimda gittim o arada annem baktiginda cok rahattim kv varken bi an once gitmek istedim aklim kaldi hep normal birikmis islerim var bende mayis ortasinda normal olarak actiricam mazereti basliycam
Güveneceğim insanlarında hep işleri var ya
iste o zaman cok zor birsey diyemem canim cunku ben kv ye birakmak istemiyorum annem olursa calisirim diyorum

Son düzenleme:
Kız ben sana geçen gün bişey sormuştum niye cvp vermedin :) hesabın niye üzgün oldu bi anda sonra yine aktif oldu senin :)
gormedim canim araya kaynamis esim tlfla oynarken profildeki sikayet et kismina basmis yeter ugrasma burayla diye kapatmak istiyorum demis bende geri istek yaptm uzun sürdü açilmasi

Daha eşiminde haberi yok akşam gelicek söylicem. Babam çok istiyo onların evinin alt katında bide iş yeri. Atanamadım diye üzülüyo bu yüzden kaçırma diyo. Kızkardeşimde haziranda bitiricek okulu onada bırakırdım ama yine de şans. Baksana sen tamamen bırakıcan nasıl olucak ki. Ben beşte eve dönücem sonuçta.

İki arada bi derede kalmak diye buna deniliyor sanırım

İnş bakalım şimdilik Dr önemli değil dediği için rahat icim

Canım inşallah kendiliğinden kapanır o,kuzucuklar güçlüdür merak etme gönlünü ferah tut birşey olmayacak Allahın izni ile

Aynen bende kvalideme bırakamazdım,kendi çocuklarını nasıl terbiyesizce büyüttüğünü gördüğüm için

E="Famm, post: 51153553, member: 764055"]Kızlar başvurduğum iş kabul olmuş beni çağırdılar 9 ay önce basvurdum. Bugün başvurum kabul olmuş.ne yapacağımı bilemiyorum. İş evime on dakika yakında.ve bu fırsatı kaçırmak istemiyoeum. Ben gitmesem çok talipli var. Ne yapacağımı bilemiyoeum bebeğim var;( böyle şans olurmu hiçç yha. bu devirde böyle iş bulmakda çok zor. ?[/QUOTE]
Bakacak kimse yok mu cnm evin de yakinmis süper kacrma fırsatı gerci birakp gitmek koyar daha küçükler ama evi n cok yakin..

Aynen ya çıkmazdayımmm. Ablam da diyo bebek büyüyo her şekildde idare edip başla. İhtiyacım olmasa basvurmazdım ki. Hayat şartları ne yapıcsmmm offf yha
Valla en iyisini kendin bilirsin canım

Hazirana az kaldı cnm şurada belki annen idare edebilirse üst kata emzirmeye de çıkma şansın var öğle arası kızınla çok iyi gelecektir

Famm zor bi karar.Allah yardimcin olsun.ihtiyaci olmasa calismaz hic bi anne.ben de 1 ay sonra ise baslicam.bugun ilk kez sut sagdim ve bebegim almadi biberonu.kaynanam bakucak.kafamda bin soru icim hic rahat degil.psikolojim allak bullak.seni cok iyi anliyorum.Allah yardimcimiz olsun

Amin. Gerçekten zor ama kararım bebeğimden yana olur büyük ihtimal. Ne yapalım nasip iştee

Ooo seninki de zor biberon almaması kötü nasıl beslenecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…