2017 Şubat Anneleri

Dünür mu o da kim ne dünür ü:confused::confused: mekik te zor iş yaaaa :cool:

Ay ağzımdan kaçmış :63:

Bu arada kızlar dün yazamadım dün oğluşumun kalp USG si vardı yogun bakımda yatarken bakmışlar taburcu olurken Dr umuz ufak bir sorun var ama hastalık denilecek bişey değil fakat 2. Ayında bı daha baktirin demişti dün yaptırdık kardiyolog ufak bi delik var dedi önemli mı peki dedim yok önemli değil şuan kendisi kapanır dedi yenidoğan da çoğunluk oluyo öyle bişey mı dedim ondan bi tık büyük dedi ama yine önemli değil fakat takip istiyo dedi ve 6 ay sonra bı daha görelim dedi çok önemli değil dediği için ve günü de l kadar sonraya attığı için biraz rahatım ama dünden beri de kafamı kurcalamiyo değil dua edin de inş kapansın yolunda gitsin

Şunu okudum ya tam dayaklıksın :sinirli::sinirli::sinirli: anladın sen onu:sinirli::sinirli: dün dediklerimi ikiyle üçle çarpıyorum:sinirli::sinirli: inşallah çabucak kapanır....

kuzum eloşunu herkes merak ediyor eminim bi ben değil resmini bekliyoruz teyzeleri olarak ex dünürün dışındakiler de görsün prensesi :))

Alın size bissürü çirkin Eloş teyzeler:)

Eklentiler

• 9C796E8B-8DA2-4236-80C3-16E8B2DAA192.jpg
    9C796E8B-8DA2-4236-80C3-16E8B2DAA192.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 92
Ay ağzımdan kaçmış :63:

Şunu okudum ya tam dayaklıksın :sinirli::sinirli::sinirli: anladın sen onu:sinirli::sinirli: dün dediklerimi ikiyle üçle çarpıyorum:sinirli::sinirli: inşallah çabucak kapanır....
Kaçmasın ağzından almam daha kızını :lülülü::lülülü: anladım da yenidoganlarin bı çoğunda görülüyor ama bu tabiki bahanem değil ama tamamen de ona bağlı değil yanı heee böyle diye devam mı tabiki hayır anladın sende ne demek istediğimi :):KK15::p

İlk denememde almadi canim alistirmaya calisicam bakalim.ic eriyor yuzune baktikca ne zor annelik ya..
Valla öyle çalışan annelere daha çok zor diğer yazılarımda da dedim ya ne kadar zorlasada bitkin de dusurse dinlenmeye ihtiyacım da olsa babasindayken bile bi mutdha gecsem kaç kez gidiyorum içeri agliyomu noldu naptın bişey mı oldu diye kiii size daha zor başkasına birakcaksiniz ve aklınız hep onda ona bakanda olacak :KK43:

Kaçmasın ağzından almam daha kızını :lülülü::lülülü: anladım da yenidoganlarin bı çoğunda görülüyor ama bu tabiki bahanem değil ama tamamen de ona bağlı değil yanı heee böyle diye devam mı tabiki hayır anladın sende ne demek istediğimi :):KK15::p

Ona bağlı demedim hayatım.. sadece belki durumu zorlaştırıyordur bilemiyoruz.. :sopa:

Kızlar sütünü sağıp bebwğine içiren var mı nasıl yapıyorsunuz?

Kızlar başvurduğum iş kabul olmuş beni çağırdılar 9 ay önce basvurdum. Bugün başvurum kabul olmuş.ne yapacağımı bilemiyorum. İş evime on dakika yakında.ve bu fırsatı kaçırmak istemiyoeum. Ben gitmesem çok talipli var. Ne yapacağımı bilemiyoeum bebeğim var;( böyle şans olurmu hiçç yha. bu devirde böyle iş bulmakda çok zor. ?
Bazen geceleri oğlum çok çekemediğinde süt kanalı tıkanmasın diye kalanı pompayla sağıyorum. 140-150 cc çıkarsa toplamda buzluğa atıyorum acil durumlar için. Daha az çıkıyorsa gün içinde kaynar suda ılıyana kadar bekletip biberonla veriyorum.
annen bakabilecek durumdaysa düşün bence. hem annene de çok yakınmış. süt izni kullanırsın gün içinde. altı aya kadar 3 saat sonraki altı ay 1.5 saat. öğle araları da çıkarsın. madem ihtiyacın var hem bebeğinin ihtiyaçlarını karşılayacak imkanın da olur.

Alın size bissürü çirkin Eloş teyzeler:)
çok şeker maşallah. Allah nazarlardan korusun.
@TuRuNCu canım gözün aydın çok sevindim ameliyatın sorunsuz geçmesine. senin bebiş çok güçlü maşallah atlatır hemen. Allah dermanı olmayan dert vermesin.
@Loveali geçmiş olsun canım. doktor önemsiz demiş neyseki. sıkma canını.

Sütüm yine cok azaldı. Kafayı yicem. Günde iki kere mama veriyordum şimdi dörde çıktı. Ne yapacağımı artık bilemiyorum. :KK43:

Saat 3 te uyandi benim Efecik. Saat 4.12 oldu hala uyanik. Bu arada emdi kaka yapti oyunlar oynadi. Simdide 20 dk dir besiginde salliyorum hala tik yok. Gece kaka yapma olayi her gexe 3 ile 5 arasinda mutlaka oluyor. Kaka yapinca altini temizlerken mutlaka uyaniyor 1- 1.5 saatt uyumuyorm sizin bebislerde gece emerken yada emdikten sonraa kaka yapiyor mu. Bu huyundan vazgecer mi acaba. Buyudukce alisir diye korkuyrum cunku. Geceleri de mutlka 2 kere emer
aliskanlik olmaz. degisir zamanla korkma.
Günaydın kızlar..bebeğini sadece anne sütü ile besleyenlere bir sorum olacak:bebeğiniz gece hangi aralıklar ile kalkıyor..benimki bir saat ara ile hatta iki gündür yarım saat ara ile kalkıyor..ben nerde hata yapıyorum bilmiyorum..ilk oğlumdada 3 sene bu şekilde uykusuz gezdim..ruh gibiyim..kolumu kaldıracak dermanım yok artık..ev işleri iki çocuk..tükendim sanki:ruh:
gunduz uykusu nasil? bizimkinin uykusu duzene girdi sayilir.
Kızlar oğluşum çıktı ameliyattan çok şükür.
Her şey yolunda...
Bize dua eden herkese çok teşekkür ediyorum..
cok cok gecmis olsun. hersey daha guzel olacak insallah..

Eneeeeee eloş çıkmış ortaya :) tabi baktın ben ve TuRuNCu TuRuNCu almicaz kızını :KK53:oğlu olanlar baksın dedin dimi :confused::confused:irkek anaları almayın bunun kızını şıpsevdi o :KK8::KK8::KK8:

Benim oğlanın gönlü vardı ama ne diyim..
Sünnetini de oldu küçük erkekim ama eloş istemedi. Hayırlısı olsun (üzgün anne :))

http://www.hepsiburada.com/prima-be...-mega-box-plus-paket-174-adet-p-ZYPYON7375370
kızlar 4 numaraya kaç kiloda geçiliyor. elimde 125 tane 3 numara var. bu paketi alırsam küçük gelirmi bitene kadar sizce. oğlum şu an 6500 gr civarı. boyu da 65 cm.

Valla bilemicem ama ben şimdi sünnet olduğu için 4 numara aldım pipiye değmesin diye ama tam oldu. Şuan kilosu 7200 civarı. Elimde de 200 tane 3 numara var. Pişman oldum stokladığım için..

Famm Famm ,çok güzel bir iş fırsatı çıkmış. Mutkaka değerlendir derim. Bebekler bir şekilde büyüyorlar..

Benim oğlanın gönlü vardı ama ne diyim..
Sünnetini de oldu küçük erkekim ama eloş istemedi. Hayırlısı olsun (üzgün anne :))

Valla bilemicem ama ben şimdi sünnet olduğu için 4 numara aldım pipiye değmesin diye ama tam oldu. Şuan kilosu 7200 civarı. Elimde de 200 tane 3 numara var. Pişman oldum stokladığım için..

Famm Famm ,çok güzel bir iş fırsatı çıkmış. Mutkaka değerlendir derim. Bebekler bir şekilde büyüyorlar..

Ya kızım düşündü de oğlunuza bir şans daha vermek istiyormuş :KK48::KK48::KK48:

X