2017 Şubat Anneleri

Dünür mu o da kim ne dünür ü mekik te zor iş yaaaa

Ay ağzımdan kaçmış

Şunu okudum ya tam dayaklıksın anladın sen onu dün dediklerimi ikiyle üçle çarpıyorum inşallah çabucak kapanır....

kuzum eloşunu herkes merak ediyor eminim bi ben değil resmini bekliyoruz teyzeleri olarak ex dünürün dışındakiler de görsün prensesi :))

Alın size bissürü çirkin Eloş teyzeler:)

Eklentiler

• 9C796E8B-8DA2-4236-80C3-16E8B2DAA192.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 92
Ay ağzımdan kaçmış

Şunu okudum ya tam dayaklıksın anladın sen onu dün dediklerimi ikiyle üçle çarpıyorum inşallah çabucak kapanır....
Kaçmasın ağzından almam daha kızını anladım da yenidoganlarin bı çoğunda görülüyor ama bu tabiki bahanem değil ama tamamen de ona bağlı değil yanı heee böyle diye devam mı tabiki hayır anladın sende ne demek istediğimi :)

İlk denememde almadi canim alistirmaya calisicam bakalim.ic eriyor yuzune baktikca ne zor annelik ya..
Valla öyle çalışan annelere daha çok zor diğer yazılarımda da dedim ya ne kadar zorlasada bitkin de dusurse dinlenmeye ihtiyacım da olsa babasindayken bile bi mutdha gecsem kaç kez gidiyorum içeri agliyomu noldu naptın bişey mı oldu diye kiii size daha zor başkasına birakcaksiniz ve aklınız hep onda ona bakanda olacak

Ona bağlı demedim hayatım.. sadece belki durumu zorlaştırıyordur bilemiyoruz..

Ona bağlı demedim hayatım.. sadece belki durumu zorlaştırıyordur bilemiyoruz..
Tabiki öyle anladım ben seni o yüzden dedim ya bahanesi değil yada ona bağlı degil deyip keyifle devam etmek değil tabiki de

Kızlar sütünü sağıp bebwğine içiren var mı nasıl yapıyorsunuz?

Bazen geceleri oğlum çok çekemediğinde süt kanalı tıkanmasın diye kalanı pompayla sağıyorum. 140-150 cc çıkarsa toplamda buzluğa atıyorum acil durumlar için. Daha az çıkıyorsa gün içinde kaynar suda ılıyana kadar bekletip biberonla veriyorum.
annen bakabilecek durumdaysa düşün bence. hem annene de çok yakınmış. süt izni kullanırsın gün içinde. altı aya kadar 3 saat sonraki altı ay 1.5 saat. öğle araları da çıkarsın. madem ihtiyacın var hem bebeğinin ihtiyaçlarını karşılayacak imkanın da olur.

Alın size bissürü çirkin Eloş teyzeler:)
çok şeker maşallah. Allah nazarlardan korusun.
@TuRuNCu canım gözün aydın çok sevindim ameliyatın sorunsuz geçmesine. senin bebiş çok güçlü maşallah atlatır hemen. Allah dermanı olmayan dert vermesin.
@Loveali geçmiş olsun canım. doktor önemsiz demiş neyseki. sıkma canını.

Sütüm yine cok azaldı. Kafayı yicem. Günde iki kere mama veriyordum şimdi dörde çıktı. Ne yapacağımı artık bilemiyorum.

aliskanlik olmaz. degisir zamanla korkma.
gunduz uykusu nasil? bizimkinin uykusu duzene girdi sayilir.
Kızlar oğluşum çıktı ameliyattan çok şükür.
Her şey yolunda...
Bize dua eden herkese çok teşekkür ediyorum..
cok cok gecmis olsun. hersey daha guzel olacak insallah..

Eneeeeee eloş çıkmış ortaya :) tabi baktın ben ve TuRuNCu almicaz kızını oğlu olanlar baksın dedin dimi irkek anaları almayın bunun kızını şıpsevdi o

Benim oğlanın gönlü vardı ama ne diyim..
Sünnetini de oldu küçük erkekim ama eloş istemedi. Hayırlısı olsun (üzgün anne :))

Valla bilemicem ama ben şimdi sünnet olduğu için 4 numara aldım pipiye değmesin diye ama tam oldu. Şuan kilosu 7200 civarı. Elimde de 200 tane 3 numara var. Pişman oldum stokladığım için..

Famm ,çok güzel bir iş fırsatı çıkmış. Mutkaka değerlendir derim. Bebekler bir şekilde büyüyorlar..

Ya kızım düşündü de oğlunuza bir şans daha vermek istiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…