2017 Şubat Anneleri

geçmiş olsun canım. Her şeyin yolunda olmasına sevindim. dediklerinde çok haklısın. geçen gün gorumceme dert yandım işte sırtım belim ağrıyor diye. o da dedi ki bu taraflara gelseniz biz bakardık işte sen dinlenirdin. telefonu kapatinca yok ya niye benim çocuğuma başkaları bakıyor ki gerek yok ben bakarım dedim kendi kendime emzik bizde tutmadık. herkes öyle diyor ama ne gibi kolaylığı oluyor ki ben çözemedim

Ben tam mekik çekeyim diyorum başlıyo ıngaaaa ıngaaa

Kızlar başvurduğum iş kabul olmuş beni çağırdılar 9 ay önce basvurdum. Bugün başvurum kabul olmuş.ne yapacağımı bilemiyorum. İş evime on dakika yakında.ve bu fırsatı kaçırmak istemiyoeum. Ben gitmesem çok talipli var. Ne yapacağımı bilemiyoeum bebeğim var;( böyle şans olurmu hiçç yha. bu devirde böyle iş bulmakda çok zor. ?

Canım süt iZni kullanırsın annen kayınvalifen yanındaysa bakarlar dicem ama daha çok küçük bileemdim

Kesmlikle çoğumuz bu dertten muzdaribiz çok şükür sağlıklı evlatlarımız varçoğu insan bebek hasreti çekiyo ama şeytanmı uğraşıyo isyan edelim diye bilmiyorum ama özgür bir hayattan bi anda böyle sorumluluk gerektiren yorucu bir hayatageçiş yapmamak hepimize zor geldi bende kendime vakit ayıramıyorum

Ne işi ydi çok ihtiyacın yoksa bebeğinle zaman geçir bence ihtiyacın varsa da bakabilecek kimin var var mı birileri

Famm güvemeleceğin birileri varsa özellikle annen iş yakınmış evine o büyük nimet ve hafta sonların sana kalıyorsa kaçırma derim.

Ne işi ydi çok ihtiyacın yoksa bebeğinle zaman geçir bence ihtiyacın varsa da bakabilecek kimin var var mı birileri
Ptt de sürekli bi iş ya üstelik annemin evinin alt katında. Anneme götürsem baksa dicem oda dedeme bakıyo.ne bilim yha

Ptt de sürekli bi iş ya üstelik annemin evinin alt katında. Anneme götürsem baksa dicem oda dedeme bakıyo.ne bilim yha
Aaa hakikaten iyiymiş hafta sonu da varmış tühhh ya aksilik işte ters zaman dönüş yapmışlar

Famm benim kizim bazen emiyor bazen biberonla aliyor ama istahli bi bebek degil zaten 3 aylik olucak yakinda kuzun eger guvenebilicegin biri varsa ve evde yakinmis dusunebilirsin canim geceden yada sabah erken sagip buzdolabina birakiyorum isim varsa annem de kendine pratik yol bulmus kahve makinasina sicak su koyuyor biberonumuza 30 cc olarak koyuyor her defasinda pratik bi sekilde ılıtıyor bende oyle yapmistim ondan gorup 1 dakikasini aliyor eger bi kerede yeterli sut cikmiyorsa oglen arasinda da sagim yapabilir ve eve birakabilirsin yada annen alabilir nasilsa havalar da isinir kızın da hava almış olur

Bu arada kızlar dün yazamadım dün oğluşumun kalp USG si vardı yogun bakımda yatarken bakmışlar taburcu olurken Dr umuz ufak bir sorun var ama hastalık denilecek bişey değil fakat 2. Ayında bı daha baktirin demişti dün yaptırdık kardiyolog ufak bi delik var dedi önemli mı peki dedim yok önemli değil şuan kendisi kapanır dedi yenidoğan da çoğunluk oluyo öyle bişey mı dedim ondan bi tık büyük dedi ama yine önemli değil fakat takip istiyo dedi ve 6 ay sonra bı daha görelim dedi çok önemli değil dediği için ve günü de l kadar sonraya attığı için biraz rahatım ama dünden beri de kafamı kurcalamiyo değil dua edin de inş kapansın yolunda gitsin

Brnim kızımda 3 aylık şu an. Ve bekar üni mezunu çok kişi var orda çalışmak isteyen beni uygun görmüşler. Hiç biberon almamışım daha. Sağmayı da bilmiyorum hep emzirdim.sen çalışıyo musun ?

Bencede yanlış yerde uzamış:)

Sanki yine sulanıyomusun ne? Diğer kızlar yüz vermedi mi oğluna ex dünür:)))

Adını çıkardı kızımın :)))
kuzum eloşunu herkes merak ediyor eminim bi ben değil resmini bekliyoruz teyzeleri olarak ex dünürün dışındakiler de görsün prensesi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…