2017 Şubat Anneleri

Bende evden cikmadigim surede evde surekli sicak su ve pamukla silerim altini. Evim biraz serin merkezi isitma sistemi o yuzden yikayamiyorum.ama iste biz daha uyku duzeni olusturamadik. Gunduz cok uyursa gece iykuya dalmasi gecikiyor

Benim kızım da her gece dörtte kaka yapardı hem de kendi gürültüsüne uyanacak şiddette:)) 70 günlük civarı terketti bu huyunu, epeydir geceleri kaka yapmıyor sabah uyanınca yapıyor

Benimki daha 61 gunluk belki senin bebis ladar olunca yapmaz. Yani insallah :) benim Efecik de her zaman kakayi cok gurultulu yapar gazla birlikte yaptigi zaman :)

Canim oncelikle Allah yardimcin olsun. Ben sadece anne sutuyle besliyorum 61 gunluk oglum. Eger aksam emdiyse 3 4 saat uyur. ama gece mutlaka 2 saatte bir uyanir

Insallah ya duzelse keske. Cok emdigi icin kaka yapiyor evet.

Ben gece kaka yaptıysa değişmiyorum eğet 2 falan sa saat değişiyorum eğer 4yaptıysa değişmiyorım çünkü 7de tamamen uyanıyot

Aslinda benimde oyle canim. 2. Saatte bi uyaniyor. Ama yinede kakayla uyursa pisik olur diue korkuyorum cok sukur hic pisik olmadi cubku

Insallah canim. Bu arada kv demisken ben birlikte yasiyorum kv ile. Tamam zorlugu var ama bebek olunca iyi ki var diyorim. Bebis uyumayinca gecenin bi yarisida olsa olsa veriyorim bakiyor sagolsun. :) ama tabi ne olursa olsun kendi evim olsun musafor gibi gelsin gitsin isterimm. Aman bosver gelmesin kafan rahat simdi. Bi de yaninda yasadogini dusun :)

Hasta olup ayrı kaldığınızda ne kadar üzüldün unuttun mu şimdi böyle bişey yüzünden Allah korusun tekrar hasta olursa ne yaparsın onu düşün ve içme lütfen..
Aynen inş bı an önce bırakabilirim her ne kadar evde icilmese de her defasında el yıkayıp diş fircalansada dediğin gibi sütten yine geciyo

Bemde hamileyken öyleydim. Doğum gününe kadar. Sonra hiç içmedim. En iyisi içmemek
Tabiki ne güzel birakmissin sakın bi daha deneme bı nefes cekiyim bişey olmaz dersin sonra kendini yine başlamış bulursun hiç deneme bile canım

A Alyasena valla canım emin ol düşkün olmaaı daha kötü bu sefet kıskançlık oluyo benimki torununa getşeyi alıyo ama bana da sıkıntı yapıyo doğumda bana dığum hediyesi kolye aldı ama brni üzüp kırdıktan sonra hediyelerin ne anlamı var hediye almasın ama bana da karışmaısn inan daha iyi

Bende yakistiramiyorum kendime

Oğlum ne güzel geciyo gibi derken 3 akşamdır yine saatini şaşırtmıyor yine o içli içli hickirarak ağlaması öyle olunca bütün enerjim sıfirlanıyor

Ne kadar iyi de olsa haklısın bazen insan tek kalmak istiyor birlikte yaşamaya benim kv zor valla eltim yaşıyor onun doğrularını asla değiştiremezsin eşimde der annem birlikte yaşarken zor kadın diye ama işte etrafa bakınca anormal geliyor bizimkiler de ortası yok Rabbbim gönlüne göre versin senin de

Amin canim insallah.

Haklısın kuzum Allah kolaylık versin işte insan olmayana özenir hesabı neyse burayı okudukça bende takmıycm ama işte çocuklarla Oray'a gidince adaletsizlik gibi diğerlerine ilgi ile bunlara olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…