2017 Şubat Anneleri

Düzelir inş canım geçen haftalara göre çok çok iyiyiz biz yine yapiyo fln ama şükür buna da
Brnim gece saat başı uyanıyor acaba doymuyor mu gündr 2 defa mama veriyorum 90 cc ama 60 cc ni içiyor 1 ayda 750 gram almış uyumuyor ağlıyor seninki ne zaman düzelmeye başladı

Evet canım ortası YÖK bu kv lerin. Benimki de manyaklık derecesinde düşkün bizde kalırken yatağında yatan çocuğu alıp koynunda yatırıyordu deli kadın.

aynen aglamiyor benimki de öyle mizirdaniyo ya da bazen mizirdanmiyo da. ama verince emiyor

Benim kız da öyle

Brnim gece saat başı uyanıyor acaba doymuyor mu gündr 2 defa mama veriyorum 90 cc ama 60 cc ni içiyor 1 ayda 750 gram almış uyumuyor ağlıyor seninki ne zaman düzelmeye başladı
Benimde bi haftadır fln düzene girmeye başladı canım gece uykusu benimde öyle hep uyaniyodu ama bı haftadır fln 12 gibi tamamen daliyo 4 gibi kalkiyo yine emme alt değişimi fln 5 i buluyor uyuyo 7 gibi tamamen uyaniyo gün içinde bu kadar uykusu yok ama gündüz de öncekine gore yine çok iyi şükür yarım saat 45 er dklik ara ara uykulari olmaya başladı 72 günlüğüz bugün

İşte en kötüsü de bu bile bile irademe sahip çıkamıyorum çok uğraşıyorum hatta ogluş böyle olduğunda fırsatım olmuyodu bazen bu haline seviniyodum bile hiç değilse ictirmiyo bana diye

derandiren ah kuzum buradaki en kötü kv adaylığında 1. Sıra senin ki Allah ıslah etsin Bebek istemeyecek kadar pazarlıklı şizofreni... Aşınız için de kolaylıkla atlatırsınız inş
Amin canım amin. Öyledir valla az söyledim çok değil tüm yaptiklarini saysam hayret edersiniz :) görmek bile istemiyorum yüzünü

İşte en kötüsü de bu bile bile irademe sahip çıkamıyorum çok uğraşıyorum hatta ogluş böyle olduğunda fırsatım olmuyodu bazen bu haline seviniyodum bile hiç değilse ictirmiyo bana diye

Hasta olup ayrı kaldığınızda ne kadar üzüldün unuttun mu şimdi böyle bişey yüzünden Allah korusun tekrar hasta olursa ne yaparsın onu düşün ve içme lütfen..

Yok artık ya koynunda yatırmaya doyamamış mı kendi çocuklarında bura da daha neler duycam biz sene de bir defa gideriz ayrı memleketler Bayram'ları ikiye böldük kapımı kilitlerim bana verilen odada gece de gündüz de çalsın kapıyı derdi neyse söylesin ay benim ki Nazlı kp takık bize fırsat kalmıyor sürekli Ada'mı takipte :):):)
Evet canım ortası YÖK bu kv lerin. Benimki de manyaklık derecesinde düşkün bizde kalırken yatağında yatan çocuğu alıp koynunda yatırıyordu deli kadın.

Benim kız da öyle

ben yatmada önce emziriyorum. 4-5 saat sonra mızırtı baslar baslamaz uyanmadan alıp emziriyorum. sonra 2 saatte bir uyaniyor. 10 11 gibi kalkıyoruz. gün içinde ortalama 1.5-2 saatte bir emiyor aç olmasa da.

Çok teşekkür ederim.
Giydirdim ameliyat önlüğünü ,koklayıp gönderdim kuzumu. Bu defa daha metanetliyim. Sabırla bekliyorum şimdi gelmesini..
İnşallah bu son olur...
canım geçmiş olsun geç okudum mesajları ameliyattan da çıkmışsınız çok şükür. İnşallah bi daha yaşamazsınız böyle bişey.

ben normalde de tüketmiyorum hamilelikte hiç tüketmedim. benim oğlumda da ilk zamanlar mide gazı vardı ama aşırı değildi. 50 günden sonra arttı. gazın kolayla ilgili olduğunu sanmıyorum.

@Loveali kız sen sigara mı içiyosun hiç yakıştıramadım bak sana. biran önce kurtul bu kötü alışkanlığından canım yazık bebeğine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…