2017 Şubat Anneleri

Ben dün aşı ya götürdüm aynen senin dediklerini de söyledi cnm çok sağol

Çok sağol gerçekten ciddi bişey yoktur ınşallah. Kestim ben d3 vermiyorum. Pazartesi gidip bi doktora göstericem

Çok sağol gerçekten ciddi bişey yoktur ınşallah. Kestim ben d3 vermiyorum. Pazartesi gidip bi doktora göstericem

Benim oğluşun da bıngıldağına küçük dedi ebe aşı gününde.
Vitamini gün aşırı vermemi söyledi ama kendi doktorumuz kesinlikle devam etmemiz gerektiğini söyledi.
Bence vitamini kesmeden doktorunuxa danışın mutlaka

Gunaydin guzel anneler.sadece anne sutu veren arkadaslar su veriyomusunuz bebeklere.gerek yok diye biliyorum ben onumuz yaz hava sicak olucak vermek gerekir mi acaba?

Bende primanin 3 numarasinda ayni sorunu yasiyorum. Kakayi emmiyor bez bu yuzdende sirtina dogru cikiyor kaka. 2 numarada boyle bi sorun yoktu.

2 ay aşılarını yaptırmaz olaydım. Kızımın bütün düzeni bozuldu, huyu değişti, düzelmiyor 1 haftadır gündüz uykusu grevi yapıyor. Ne yapsam uyutamıyorum, bi amuda kalkmadığım kalıyor. Sallaya sallaya uyutuyorum sallamayı bıraktığım anda uyanıyor:/ uykusuzluktan ağlayıp elini yüzünü çekiştiriyor hırsından. Gündüz uykusunu alamadığı için gece de saat başı uyanmaya başladı kuzu kuzu uyuyan çocuğum çok üzülüyorum ve çok yoruluyorum. Gündüz beş dakika uyumuyor çişe bile zor gidiyorum. Perişanım 1 haftadır

A Alyasena canım Galactako damlayı nasıl kullanıyorsun. Yazılar okadar küçük ki bi de üstüne parayla satılamaz basınca tam okuyamadım.

CCanım Allah kolaylik versin. başka bir sebebi olabilir mi? Bizimkinde hiç etki etmedi o kadar ciddi etkisi oluyor muymus?

Kizlar bu acı elma yağını sade mi kullanıyorsunuz? Hindistan cevizi yagiyla karıştırılarak kullanılması iyo olur yazıyor internette.

A Alyasena canım Galactako damlayı nasıl kullanıyorsun. Yazılar okadar küçük ki bi de üstüne parayla satılamaz basınca tam okuyamadım.
Can'ım ben bir bardak suya 15 damla damlatıp içiyorum iki kez günde psikolojik mi bilemem ama humana 4 bardak birde buna başlayınca sabahları göğüslerim taş gibi ön sütü az sağıp döküyorum da..

Ben çok huysuz ise birkaç damla iki ayağına masaj yapıyorum orta kısmına özellikle göbeğine çok nadir iki damla ile ters saat gibi yapıyoruz sonra iki bacağımın arasında koltuk altlarından tutuyorum kendisi gerindikçe kakayla tüm gazı çıkıyor bizim kız kolik yada çok gazlı değil belki o yüzden kolaylık sağlıyor o pozisyon ona

Geçmiş olsun Can'ım inş düzenegirer bu konuda çok yazan var aşılar tam muamma tartışmaya girmek istemem kimseyle ama lisans ve Masterı pazarlama alanın da yapıp gördüklerim ilaç şirketlerinin kapalı kutu olduğu en masum denilenler bile etkileri Bebek'ten bebeğe değişebiliyor bir Hocam mama firması ile davalıktı söylenen devletim izin verdiği düzeyde gdo bulundurduk...
ben maalesef oğlumda ne verdiysem yan etki yaşadığım için kızımda gaz damlası bile almaya korkuyorum dr sormadan yazmak istedim. keşke çocukların bağışıklık İmmünizm yetmezliği olup olmadığı önce araştırılıp yapılsa Samsun Ünv İmmünizm ve bağışıklık çocuklarda Bölüm Başkan'ı Alişan hocaya mail yoluyla sorun isterseniz cevap veriyor sıkıntınız devam ederse

Bende öylr canım babasında durmuyor hep ağlıyo ya uyuyacak ya emecek ortası yok

Bende öylr canım babasında durmuyor hep ağlıyo ya uyuyacak ya emecek ortası yok
Benimde aynı ya emecek ya uyucak ama şu 2-3 gündur bi 10 dk fln duruyo kendi keyfi yerindeyse bez paketi fln koyuyorum yanına bakiyo oyun halısı alcam bende oyalanır biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…