2017 Şubat Anneleri

ateşini kontrol et canım kolu çok ağrıyordu bizim kiz kımıldayınca daha çok ağladı en son kundak yaptım üç gün sürdü hala ara ara ates oluyo
Ya öyle çok kalmadı ama dümdüz de değil ama işte insanlar korlutmaya bayılıyor. Zaten bebeğim okadar huysuz ve ağlayan bir bebek ki bir ayda 15 kilo verdim dahada veriirm bu gidişte
ben kilonun tamamını verdim ama göbek var bide normal dogum olmasına rağmen böyle pilates mekik cekmek ve hava az düzelse yürüyüş ile sıkılaşırız canım

guzelimm benim kız altını değiştirirken hapşırıyor eller ayaklar buz oluyor ı kis a sürede bile iki kat penye giydiriyorum evde çıkarken de bunun üstüne peluş battaniyesi sarıp çıkıyoruz araba ile gittik bi yerlere hep bi kere de yürümek gerekti portbebe ile aynı şekilde ama ben hiç mont kalın tulum giydirmedim zaten çok zayıf kuzum taşımak zor olmuyor

Dalinde paraben var mi yok mu bilmiyorum arastirmak lazim canim

Hepsiburada'da var eczanelerden daha ucuz 16.90 kargo da bedava

Benimkide altını açınca hapşırıyo hemşireye sordum üşüdüğü için hapşırmaz toz kaçıyodur dedi

Kizlar ya bebegim 48 gunluk. Bugune kadar kuru bakliyat yemedim hic. Kadir tugcuyu okuyinca gaza gelip aksam yedim ama tabagima kimyon attim
Acaba gaz sikintisi yasar mi bu gece. Bir de sizler ne kadar sure beklediniz gaz yapan yiyecekleri yememek icin?

Sağol tatlim, benim dogumun sezaryan oldu , ilk günler azdi zamanla artti, makinem Lansinoh'un manuel olani, biraz yorucu oluyo ama elektrikliler de cok pahali, gereksiz. 17 nisanda 2 aylik olcaz ve su an 6 kg .

Benimde 3 kilom kaldı ama dediğin gibi göbekte var valla ne mekik ne yürüyüş yapmaya valtin var tuvalete bile zor gidiyom uyumuyo uyudumu hangi işimi yapsam diye aklım çıkıyo :))

Sağol tatlim, benim dogumun sezaryan oldu , ilk günler azdi zamanla artti, makinem Lansinoh'un manuel olani, biraz yorucu oluyo ama elektrikliler de cok pahali, gereksiz. 17 nisanda 2 aylik olcaz ve su an 6 kg .
maşallah canım kilo aldırmak için tavsiyen varmı benim kız almıyor sütüm az ama onu bile içmiyor ki bende napcam şaşırdım benim de aynı makina manuel lansinoh

Benimde 3 kilom kaldı ama dediğin gibi göbekte var valla ne mekik ne yürüyüş yapmaya valtin var tuvalete bile zor gidiyom uyumuyo uyudumu hangi işimi yapsam diye aklım çıkıyo :))
benim için tuvalet bile lüks resmen banyoya eşime bırakıyorum 15 dakikayı geçirmeden diye sözediyor çok yaramaz kızım sürekli ağlıyor bide sakinleştirmek çok zor yemeği sofrayı toplarken yalvar yakar yada kız 5 dakika sakinlerse koşarak yapıyorum çoğu zaman birşey yemeyi içmeyi bırak su bile icemiyorum

Canım hem emmiyor hem uyumuyorsa zor olur sen bitki çayları içiyor musun? Ben aşırıya kaçmadanbrezene veriyorum o gecelerde rahat yatıyor emiyor hem de uyku arasında. Huysuzlaştığı an vermezsem almıyor sonra benim kız da

Maşallah oğluşa :) bence doyuyor annesi

Kizlar bebislerle dışarı çıkarken battaniyeye sarılı mi çıkarıyorsunuz yoksa güzelce giydirip ağzı yüzü açık bakına bakina mi dolaşıyorsunuz?

Polar tulum giydiriyorum hazır bir kundağı var kalın ona sarıyorum hava çok soğuksa pusetin üstüne battaniye örtüyorum

Sizin bebeklerde de ellerini sürekli ovusturma gozlerini kasima var mi?Kızım uyandi benim kk günü bitti.:)

Var var hem de nasıl :)

Valla canım ben 3 günlüktüm unutup nohut bile yedim hiçbirşey olmadı şimdi de sadece süt içmiyorum o gerçekten etki etti malesef

Misafirlerim vardı akşam bebek görmeye geldiler bana bı kaç tavsiyeleri oldu paylasiyim hemen süt için bol su icecekmisim gaz için gazsız şeyler yiyip bebeğin ayak altına masaj yapcakmisim sıcak tutcakmisim karnını ovup yüzüstü yatırıp sırtını da ovcakmisim heeee bide kucağa alıştırmışim böyle yanmışım napcakmisim bence sizde uygulayın bu tavsiyeleri bende denicem özellikle süt için çok su içme olayını işe yararsa size de haber veririm sizde icersiniz emi annişler

Benim oğlani değil rezene anason bile uyutmuyo :) acaba kendim değilde komple ogluş a mı icirsem

Vay beee altın değerinde tavsiyeler bak bilmediğimiz şeyler öğrendik

Benim oğlani değil rezene anason bile uyutmuyo :) acaba kendim değilde komple ogluş a mı icirsem

Bizim bir komşu vardı ikizleri vardı kadının da hiç uyumazlardı yapardı anasonu bir biberon dolusu içirirdi valla mis gibi uyurdu zavallı uşaklar

Benn dogumdan bu yana ilk kez yedim. Herseyden korkar oldum gaz yaparsa diye cogu seyi yemedim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…