2017 Şubat Anneleri

O an işte mahvediyo insanı vicdan yaptırıyor çok fena oluyorum ben öyle kusunca fln kendi haline dururken görünce

O an işte mahvediyo insanı vicdan yaptırıyor çok fena oluyorum ben öyle kusunca fln kendi haline dururken görünce
Aynen kuzum Nasıl panikledim ya tek olunca lavobada yıkadım birde hemen kusar elbet ama başında olmayınca Allah korusun bu arada senin ki de böyle mı kusuyor iki parmak kalınlığında peynir gibi parçalıydı ilk kez böyle kusmuk gördüö

Canım bebek oturtulmaz diye bir şey yok...
Benim oğlan çoğunlukla oturur pozisyonda.
Bebeği oturtmamak eskilerden kalan bir şey. Eski zamanlarda d vitamini eksikliğinden raşitizm hastalığı görüldüğü için bunun oturtma veya ayağına bastırmayla alakası olduğu düşünülürmüş.

Şimdi ki zamanda bebeklerin 15 günlükken kemik gelişimi için d vitamini kullanıyoruz. D vitaminini kemik gelişiminin doğru olabilmesi için ihmal etmememiz lazım.
Yani için rahat olsun.

Çok yoruluyorum desem?
Önceden sadece çok temizlik yaptığımda veya misafir ağırladığım da akşamları ayaklarımın tabanı zonklardı. Şimdi ise her akşam zonkluyor..

Hayir tabii bir öğünde almiyor 160cc, gece 2 kere kalkiyoruz,ilkinde 100 cc ye yakin iciyor, 2. Kalkisinda da geri kalani ama bazen 10 cc birakiyor fazla geliyor..seninki nasil geceleri ?

Yaz tabi cnm neden oyle dusunelim.. elimizden bisi gelmese de dertlesiyoruz en azindan..

Okadar kısa süreden bir şey olmaz endişelenme

Büyük olanla benimde sorunum oluyor iyice alıngan oldu ne yapacağım bilrmiyorum

Hayir tabii bir öğünde almiyor 160cc, gece 2 kere kalkiyoruz,ilkinde 100 cc ye yakin iciyor, 2. Kalkisinda da geri kalani ama bazen 10 cc birakiyor fazla geliyor..seninki nasil geceleri ?
benim kız çok iştahsız canım gece 12de yatıyor 6 ya kadar kalkmıyor bi ara 30cc ye inmişti her öğünde şimdi 60 alıyor ve cok seyrek beslenme aralari hiç 100 olmadı iştahı yok

Kızlar bugün kaza yaptım. 4 araba birden karıştı. Duramadım duran arabalara çarptım kaldırıma uçtu ağaca çarptı nasıl hızla vurduysam. Hızla gelen bir araç ta bana çarptı beni uçurdu ama asıl sorun benim paniklemem frene basamamamdı. Şükürler olsun ki bebeğim yoktu görümceme bırakmıştım tam işlerimi halletmeye çıkıyordum. O kadar korktum ki sütüm gidecek diye. Panikledim çünkü ve tam cuma vaktiydi kimseye ulaşamadım. Pelte gibiyim hala her yerim ağrıyor

Benimki hep kusuyo bazen emdiği gibi cikariyo bazen dediğin gibi peynir gibi şuan o burnundan fiskirmalar azaldı canım seninki kadar şiddetli kusmuyo benimki hep kustugu için dir senin ilk kez kusmus öyle o yüzden belki o derece fazla kusmustur ama benimki de büyük insan gibi öğürerek kusuyo

Selam güzel anneler.Ben uzun zamandan beri sizi takip ediyorum.Üye olmak yeni kısmet oldu iyi ki burası var. bebeğim de birşey olursa buraya bakıyorum herkeste durumlar aynı, 6 Şubat ta aldım kızımı kucağıma adı da Mira Su çok seviyorum onu çok başka bişeymiş. Allah herkesin evladını annesine babasına bağışlasın. Boş kaldıkça yazarım yine iyi geceler.

Ağlamaktan helak oldum ben çocuğumu koruyamıyorum diye inşallah birşey olmamıştır eşime söyleyip doktora götürsem mi acaba? Nefret ediyorum insanların bu tutumundan özellikle de eşimin sülalesi yapıyor artık sert olmak lazım haklısın

Korkma Can'ım birşey olmamıştır Allah'ın izniyle daha önce denk gelmiştim araştırırken. Bir seferden birşey olmaz inş
https://www.nurturia.com.tr/questio...3500c6ab65/1/2-ay-oturmak-icin-erken-degil-mi

Evet canım araştırırken ben de gördüm içim rahatladı biraz

Çok geçmiş olsun verilmiş sadakan
Varmış gerçekten

Kızlar d vitamininin üstüne süt ekleyip kaşıkla veriyorum katı çünkü, anca öyle ağzini açıyor. Siz nasıl veriyorsunuz vermeyi başariyorsunuz diyim daha doğru

Benim kp de oturuyo geçen yaptı uyardım baba oturtma diye tutamiyo oğlum da bacaklarını kıvırıp oturma pozisyonu na geciyo az önce geldi yine oturttu korkuyom bende

Ya ne biçim insanlar ya yapma diyoruz işte yapma yani içim sızlıyor resmen ona bir zarar gelecek diye daha küçücük ve korumasızlar

Valla ben dağ başına taşınmayı düşünüyorum ikinci çocuğumu yapmaya karar verirsem eğer... ya bak daha hastaneden gelmişim pijamalarımı değiştirirken kapı çaldı ya! Yuh dedim artık takip mi ettilerse... İnan lohusalığımdan zerre tat alamadım bu gelen giden yüzünden. Başta misafir almicaz dedik annemle ama kv sülalesine söz geçiremedi daha bir haftalıktık ev misafir doluydu hiç dinlenemedim. Bi de burda bi geçmiş olsuna gelirler bi bebek görmeye herkes iki veya daha fazla geldi. Her gelene helva ya da kuymak yapıldı daha pastalar börekler çörekler sayılmazsa... Canımın sıkılmasında en ufak bir payı olanlara dahi hakkımı helal etmiyorum!

İyi fikirmiş canım dur ben de yapayım zaten kv o kadar acemi ki çocuk elinde emanet duruyor kucağındaki taşımayı gazını almayı bilmiyor kadın

Oyyy yavrum ben de üzülüyorum bazen Yen'i değiştirdikten sonra altını kirletmiş oluyor fark etmiyorum o anda kendimden nefret ediyorum

Bi de gülüyorlar suratına ah ahhh bu annelik

Çok teşekkür ederim içim ferahladı biraz :) ama insanları anlamıyorum neden illa çocuğumu kucaklamak istiyorlar? Uzaktan sevseler olmaz mı? Zaten kızım huysuz benim ve babasının dışında kimsenin kucağında durmuyor. Daha bi de yavrumu şekilden şekle sokuyorlar beceriksizce tutuyorlar

İnşallah canım teşekkür ederim

Çok geçmiş olsun canım allahtan bebeğin yanında değilmiş korkardı o da senin gibi :)

Büyük olanla benimde sorunum oluyor iyice alıngan oldu ne yapacağım bilrmiyorum
Benim de büyük sıkıntı Can'ım çözüm bulursan paylaş bebeğe karşı değil ama bize çok hırçın lunaparka götürdüm vs yok her istediğini yapmakta mı hata ettik çok hırçın geçimsiz bişi oldu Bebek'ten daha fazla yoruyor birde zayıftı şimdi makarna mantı dışında bişey yemiyor hassas noktamı bildiğinden kahvaltıya makarna yap diyor sırf beni sinirlendirmek için 6 yaşında ki veled uzman yardımı alıcam daha fazla devam ederse artık

Allah korumuş çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış trafik kazasından çok korkarım

Rabbim yardımcın olsun Can'ım senin de benim ilkkez görünce aklım çıktı ya üşüttüm yada fazla emzirdim gazını çıkarmadan uyuyakalmıştı
Can'ım ya okumuştum buradan seninkiler apayrı artık düşüncesizlik mi görgüsüzlük mü 40 ı bırak hastaneden yeni gelenin evinde ne işiniz var. Benim kızkardeşim ve kuzenim yanımdaydı gelenlere onlar baktı ilk 20 gün ama kendi annem burnumdan getirdi sağolsın son lohusa demlerimde dediğin gibi bende 3. Yaparsam ülke dışında yapıcam kimse gelmez en azından diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…