2017 Şubat Anneleri

Cnm sen bnm icin iyi bir tesellisin zatenbebegim emiyor cok keyif aliyor dedikçe hem senin adina seviniyorum hem de kendi adima umutlaniyorum cunku ikinci bebekte de ayni seyleri yasamak cok agir olur bnm icin..biliyorum hem icimde kalicak ama en önemlisi Bebeğimin sagligi varligina cok şükürkucagimda zatn surekli emziremedgim için yspamadigimiz ten tene temasi telafi etmeye calisiyorum

Tamam xanım:)

Tamam canım bide mesela gün içinde mama yaptın yarısını içti diğer yarısını ısıtıp verebiliyormuyuz

Biz bir haftadir kakada zorlanioruz ya 49 günlük olduk bgn gunde bir defa yapior arada bi gün yapamadığı da oldu bu sabakh da azicik yapti koyu kivamli tam cikaramadi.. napsak ki?? Kulak çubuğuna zeytinyagi surup makatina sokmadan poposunun arasinda gezdrdim onu da öyle yapti sanirim..

Kızlar benim bebek uykuda dahi kusuyor buyüxden hep uyanıyor napıcam ben ? Dün gece gene uyumadı kafam davul gibi çocuğun uykuyla alakası yok resmen ya bebek dediğin emer altı temiz olur gazını atar uyur anlamadım gitti ya

Aynen öyle ki bizim doktor gerçekten iyi. Reflü olmasına rağmen ilaca gerek yok kilo alımı iyi dedi. Doktoru iyi seçmek gerekiyor

Emzirdikten sonra dik tutsan bir süre belki kusmaz canım. Hemen yatırma yatağa birde kusuyorsa yan yatır,ben yan yatırıyorum sürekli

dr kullanabilirsin sutu azaltmaz dedi.

uyaranlar nerede bebekcim oraya bakiyor.

yaptiracagim

biz gectik 3 numara prima kullaniyorum.
Cnm prima premium care mi kullanıyosun
seydask bizim 30 kadar kaldı 2 numara bezimiz sızdırıyor gece bağladıklarım ben 3 numara aldım gece 3 gündüz de 2 leri kullanıp bitireceğim
Mantıklı canm benim elimde az bişy kaldı yarın alışverişe çıkcakdık alırım 3 numarayı

Cnm prima premium care mi kullanıyosun

Mantıklı canm benim elimde az bişy kaldı yarın alışverişe çıkcakdık alırım 3 numarayı geçicem benimde geceleri hep sızdırıyo artık
evet. memnunum.
emzirme ile cok alakasi oldugunu dusunmuyorum. sesinden kokundan yine bilr seni. bebekler bilir hep yaninda cunku. alismistir bile.
Buz

Bizimki de tukurup cikariyor agznda iki gündür. .
bende tek benimki mi boyle demistim. normal o zaman. disler vaktinde gelecek.
belki yediklerinden sutun artmistir.
Tamam canım bide mesela gün içinde mama yaptın yarısını içti diğer yarısını ısıtıp verebiliyormuyuz
hayir. hep taze yapman lazim. kokusundan anlarsin bozuldugunu. hangi mama

Misoothh mamayi hep taze hazirlaman lazim. kokar zaten. mamanin ustunde aciklama olmasi gerek. hangi mamayi kullaniyorsun.

Canım bence artık büyüdüğü için herşeyi normal bi insan gibi uykusuda yemeside günden güne yenileniyorlar biberonla alaksı olduğunu düşünmüyrm şimdi aldı mı peki

Cnm bezlerde hiç farklılık varmıydı piyasa da 2 tane model var premium care den

Hiç oyle hissetme tatlım onu kucağına aldığında bile o senin kokunu alır bilir gözleriyle ilk anneyi tanirmis galiba bebekler sen emzirmesende onun icin farklısın bunu hep böyle düşün

Owli pahalı da diğeri 49.90 zaten 25 ten aşağıda korse yok bende dusunuyom bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…