2017 Şubat Anneleri

İlaç firması kendi gönderiyor zaten bunu

Canım az çok biliyosun dur benim oğlan da fena tam bir kolik bende korkuyodum ama bugün hastane sonrası çıktık ve gezerken çok iyiydi arabada baktım agliyo hemen mağazada köşede emzirdim altını bile değiştim :) korkma çik mama veriyosan al yanına mamani da yada bi köşe elbet bulursun hemen emzirirsin gerçekten iyi gelecektir ben biraz nefes aldigimi hissettim

Biliyorum canım aynı durumdayız. çok iyi etmişsin,mutlaka iyi gelmiştir bende Bir kaç kez çıkarsam belki atlatırım bu korkuyu.

Biliyorum canım aynı durumdayız. çok iyi etmişsin,mutlaka iyi gelmiştir bende Bir kaç kez çıkarsam belki atlatırım bu korkuyu.
Ben eşimle çıktım gerçi biraz daha kolay oldu ama havalar az daha isinsin kendim de halledebilirim heralde dışarda sakin çünkü

Ya beni daha çağırmadılar sağlık ocağından.70 günlük olduk.
Arayın 90günü geçtiği takdirde verem savaş dispanserinde test yapılması gerekir sağlık ocağının kendi içinde uygulaması ya da belki sizin bölgeye bakan aile sağlığı elemanı izindedir

Biz 70 günlük olduk çok şükür:)
Vay be 2.5 aylık olacak sonra da 3. Çabuk geçti aslında sanki di mi? Halbuki gece gündüz gün sayıyordum ben. En büyük zevkimiz yüzü dışarı bakarken kucakta gezmek etrafı incelemek. Bir de babayla konuşup ona gülücükler atmak
Haftaya perşembe mevlüdümüz var bizim salon tuttuk daha doğrusu kvalidemler ayarlamış lüks bir yer hoşuma gitti kahvaltı olacakmış. 50 kişi çağırmışlar. Valla evimde nasıl ağırlayacağım o kadar kişiyİ diye düşünüyordum zaten benim akrabalarım burda olmadığı için kendileri düşünsün oh rahatladım çok şükür:)
O değil de kızlar bebekle sosyal hayat nasıl olacak? Bugünlerde bunu düşünüp duruyorum. Gurbette olan vsr mı? Çok fazla çevre kuramadım burda kendim spora kursa gidip oyalanıyordum. Ama bebekle hiçbiri kalmadı arkadaşlarım vs olsa ne güzel olurdu diye düşünüp duruyorum. Eşim de üzülüyor ben böyle düşündükçe. Kvalidem görümcem var ama bir yere kadar kendi çevremi oluşturmak istiyorum. Geleceğe pek ümitle bakamıyorum:))

Bizim dr gece uyandırma gündüz telafi et dedi. 4 saate kadar normal dedi. Benim kız uyurken de emiyor bakıyorum mırıldanıyor veriyorum uykuya devam ediyor sesi çıkmazsa ben de uyuyorum. Dün gece 5 saat emmedi sabah uyanınca saatte bir verdim :)

Ay Allah korumuş gerçekten bizim de bir beşik var içinin tahtasını çıkartıp minder koymayı düşünüyoruz çarşafla aynı mantık oluyor o zaman

Canını sıkma arkadaşım kızlar söylemişler zaten letgo yu inşallah satılır da uygun bir baston araba alırsın canım :)

benim bebegimin agzi sulanmaya basladi. disler erken mi gelecek acaba diyorum.

sizde durumlar nasil kizlar?

Aynen salyalar akıp duruyor

Arayın 90günü geçtiği takdirde verem savaş dispanserinde test yapılması gerekir sağlık ocağının kendi içinde uygulaması ya da belki sizin bölgeye bakan aile sağlığı elemanı izindedir
Aradım ya. Diyor ki biz sizi aricz. Niye öyle diyorlae

Canını sıkma arkadaşım kızlar söylemişler zaten letgo yu inşallah satılır da uygun bir baston araba alırsın canım :)

Aynen salyalar akıp duruyor
Sağol canım inşallah satarım,eşim geldi söyledim şimdi herzamanki gibi gözünü belertti:)) demiştim diyecektiki sus dedim yorgunum sabahtandir kızım kucağımda. En azından hafif bir araba alırsam kızımla tek başıma çıkabilirim

Kızlar hepiniz sağolun,koydum letgoya bana dua edin:))) satılsın ki dışarı çıkayim kızımla hafif bir arabayla:) 300 tl yazdırdı eşim bakiyim bir süre kalsın öyle

Benim koca da hep belertir gözünü kanguru falan düşünmez misin? Ben de güya hafif araba aldım ama yine de gözüme geliyor şimdi keşke almasaydım diyorum

Bende aynı durumdayım gurbetteyim malesef ve kimsem yok kendi tarafimdan bı kaç komşum var bina da arada onlarla takılıyorum bende bı çevre oluşturmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…