2017 Şubat Anneleri

Bulantidan sıkıldım busefer cikarmalar basladi cok.kotuyum
Çıkarmalar bende de başladı. Allah eşlerimize sabır versin,geçen hafta acillik oldum geç vakit dönüşte arabaya affedersiniz çıkardım. Adam gece yarısı indi bir de arabayı temizledi

Naptın gittin mi acile? Bir sıkıntı yok inşallah.. haberdar et..

Gitmedim canım.
Uzandım.
Ondan sonra gelmedi bişi.
Eşim ağrı olur ya da devam ederse gidelim dedi.
Daha dün gece sabaha kadar acilde perişan olduk oyüzden mantıklı geldi şimdilik gitmemek.
Inşallah yoktur bişi.
Netten baktım uzun sürmeyen pembe akıntılar normal bi durum diye yazıyo.
Allahım hayirli sağlıklı bi şekilde atlatmayı nasip etsin İnşallah.

Geçmiş olsun. Bol su iç. Ayaklarının altına yastık koy uzun uzun dinlen.
Korkma, okudum burada bir çok kişinin hergün kanaması oluyor yine de birşey olmuyor. Yoktur birşey inşallah.
Ay şu 3 ayı bi atlatsaydık hayırlısıyla.

Son düzenleme:

Aynen canım ya.
Ben de hep öyle dua ediyom.
10. Hafta azalır diyolar bulantı.
Öyle gün sayyom.
Allahım hepimize şifa afiyet versin çabucak gelelim güzel günlere innşşaalllaahh :))

Tesekkurler burda olan herkes icin sonu mutluluk dolu olur insalalh
Slm subat anneleri bebegimi ogrendigime gore artik ben de bir subat annesiyim malesef ki kolay olmadi bebegimin bana gelisi o yuzden aklimda deli sorular endiseler var simdiden herkese bu zorlu yolculukta basarilar

Tesekkurler burda olan herkes icin sonu mutluluk dolu olur insalalh
Sağol canım amin, bundan sonrası kolay olsun inşallah

Bu arada şu imza kısmındaki gebelik takvimini oluşturamıyom ben başka sayfa açılıyo siz nası yaptınız???

Çok
Revna eğer karın ağrısı yoksa hiç korkma canım çünkü ikisinide yaşadım, ilki pembe akıntı sonra kanama ve dayanılmaz hatta bayiltici bi agriyla düşük, normal dogum yapmış biri olarak söylüyorum düşük ağrısı acısı başka bişey... ikinci hamilelik hep kanama hatta fiskirarak kanama ama ağrım yoktu ve cok sukur bişey olmadı.. dinlen kabız olmamaya çalış ikinmak biraz tehlikeli.. inşallah geçer canım

Çook sağol tatlım içimi rahatlattın.
Ben de öyle düşündüm.
Başta panik yaptım ama sonra zararsız bişey olduğundan emin oldum sayılır.
Çook teşekkürler dostlar yorumlarınız için :*

Yok canim meraklanma sen bisey yemesende o senin depolarini yiyor simdilik ilk uc ay 5 6 kilo veripte 4 kilo bebis doguran arkadaslar taniyorum hic sıkıntı yapma kendine

Kızlar iyi akşamlar bugün hiç giremedim neler konuştunuz bilmiyorum öğlen onikiden bu saate kadar ev temizlemekle uğraşıyorum daha bitiremedim ama ben bittim tükendim önceden olsa çoktan bitmişti işler bir dinlen bi temizle çok zor oldu lekelenmelerim geçti artık ayaklanayım dedim ama epey abartmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…