2017 Şubat Anneleri

Kizlar ya akintim cok asiri olmus beyaz sarimtirak arasi biset yapisaik buyuk parca gibi sizde de oluyomu ya aglicam sinirmden morelim bizulduu

Saol cnm allah hayirlisyla kucagimiza almayi nasip etsin
amin canım hepimiz inşallah yarın kalp atışı için gidecem inşallah uyuyabilirim bugun

Kizlar ya akintim cok asiri olmus beyaz sarimtirak arasi biset yapisaik buyuk parca gibi sizde de oluyomu ya aglicam sinirmden morelim bizulduu
benimde akıntım var dr normal dedi ama parcalı degıl drunu bi ara bence

kızlar çok şükür bugun karnım doydu:anneadayı: hep aç kalcam sanıodum bulantım sabah oldu sonra gecti

Kızlaaar :KK43:
Biraz önce pembe renkli serçe parmağı büyüklüğünde bi akuntı gelmiş.
Çok korktum.
Uzandım hemen.
Gitsemmiki acile :KK43:???

Canım sen 7. Haftada 13 şubat mı muhtemel doğum.
Benim geç döllenme oyüzden tahmini 7 şubat ama bende 7+4teyim.
Yanlış mı hesaplıyom ki?
Senin son adet tarihin nezaman?
Dongu zamanindan farkedebiliyormus canim. Benim son adet tarihi 9 mayis. Su anda 6+6 oluyormus.

kisafile kisafile o akıntı bende de oluyor. Hatta hamilliğimin ilk belirtisiydi. Hamile akıntısı oluyormuş, normal diyorlar.
Sizde de yorgunluk, halsizlik, iştahsızlık oluyor mu hiçbir şey yiyemiyorum resmen.

Merhaba kizlar ben aranizdan ayriliyorum.
5. Haftadan beri her hafta ultrasona giriyorum ama bebekte yolk sac ta yok
Halbuki kesede yerlestigi yerde cok guzel kese surekli buyuyor hormonlar artiyor ama bebis yok
Sali özel hastaneye carsambada devlete gidicem son kez ve buyuk ihtimalle.kurtaj olucam
Seni o kadar iyi anlıyorum ki, benimki de çok geç göründü hatta kesen düzgün ama küçülmüş dediler, son 7. Haftada tüm ümidimi yitirmiş gitmiştim ama alttan bakılınca görüldü.doktorun yanında tutamadım gözyaşlarımı.Umarım hayırlı haberlerinle dönersin, kesen düzgünse geç de olsa görünür diyorlar. Dualarım seninle.

kisafile kisafile o akıntı bende de oluyor. Hatta hamilliğimin ilk belirtisiydi. Hamile akıntısı oluyormuş, normal diyorlar.
Sizde de yorgunluk, halsizlik, iştahsızlık oluyor mu hiçbir şey yiyemiyorum resmen.
Bendede yorgunluk halsizlik cok var yemek dusundukce midem bulaniyo dusunmek istemiyorum ama hep disardan yemek istiyorum oyle olunca cok guzelde yigiyorum valla ama sabah kahvalti fln yapmak istemiyorum

X