2017 Şubat Anneleri

Kızlar son kez beta HCg vereyim demiştim 22 sinde 498di 26sinda 4000 bin olmuş dört günde iyi bir artış değil mi artık gözükür sanırım karından.

Göbek deliğimin altında bi acı giriyor. Aklımda deli sorular. Kötü bişeymi oldu yoksa. Bıcak batması gibi değil böyle ani acı girip çıkıyor anlık. Korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan.

Göbek deliğimin altında bi acı giriyor. Aklımda deli sorular. Kötü bişeymi oldu yoksa. Bıcak batması gibi değil böyle ani acı girip çıkıyor anlık. Korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamaktan.
Inşaallah kötü birşey değildir. Dinlendir kendini ayaklarını yüksek bir yere kaldır yat. içini ferah tutmaya çalış unutma stres de herşey kadar etkili.

Kızlar çıldırmak üzereyim 24+.. Saattir bişey yemiyorum akşam yemiştim azcık.. Çıkardım aşırı halsizim suda içmiyorum acil de serum takmadılar ne yapmam lazım sosyal hayatımı etkiledi başım da çok ağrıyor. Ve sürekli aglıyorm gerçekten inann cok zor durumdayım

Limon kokla. Bende yemek yiyemiyorum ama sebze meyve azcıkta olsa yiyorum. Onları yemeyi bi denesen karpuz mesela hem çok su var içinde hemde faydalı.
Midem berbat benimde bide yanma var
Allah yardımcımız olsun

Kızlar aranızda malatya'da oturan var mı varsa hangi doktoru öneriyorsunuz yazar mısınız ? ben hala karar veremedim doktoruma offf

Ben ilk aldıklarımı internetten getirttim.sonrakileri ankarada oturuyorum yenimahallede satış yeri var ordan doğrudan aldım.eczanede var ama çok aşırı fiyata satıyorlar.internette kampanyalı falan oluyor.
Anladım teşekkür ederim internettende gördüm ama eczanede pahalıysa internetten alırım

Kızlar bende bişey soruyum aranızda lazer yaptıranız varmı? Doktorunuza danıştınızmı yaptırma konusında ne düşünüyorsunuz? Ben yaptırmayı düşünüyorum bir kerelik 5 dk lık bir işlem ama yinede kararsız kaldım.ilk hamileliğimde yaptırmadım. Ama bunda kararsızım

Bende dusunuyordum yaz dönemi gelme dedi arkadaş hamilelik oldu yorumlara sabah baktım sadece iğneli direk köklere olduğu için zararsız denmiş ama danışmak lazım uzmana

Selam kizlar yeni katildim araniza insallah saglikla kucagimiza aliriz,5 haftalik suan ama bulanti vs yok sadece halsizlik var bayram sonu kontrol var merakla bekloyorum ne durumdayiz hakkimizda hayirlisi insallah

Ya kizlar ben mi anormalim ne mide bulantisi ne istahsizlik hic birsey yok. Fakat adet sancisi cok oluyor cok korkuyorum ilk ogrendigim vakit cok fena mide yanmasi vardi oda gecti. Valla mide bulantim olsun diye dua edicem artik

Gelmis gecmis olsun canim dikkat et kendine. Takip et mutlaka. Insallah bi daha gostermesin Allah.

Yok canm duyamadik daha bu hafta tekrr gidicez sen nasilsin naptın :'(
canım üzülme daha çok yenı duyacaksın inş .... ben napayım umutsuz bir sekılde beklemedeyım .... totem yaptım kendıme hamılılık takvimi yaparak hayırlısı inş :)

Ben hamile değilken yaptırdım.hamileyken yapılmıyor diye biliyorum ben olsam riske atmazdım yoğun frekans veriyolar çünkü.yine de tercih meselesi bünye meselesi bazı şeyler kimine zararlı olurken kimisini etkilemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…