2017 Şubat Anneleri

Bilmiyorumki yorgunluk var bizimkiler kizdir diyo bide cok eringen oldum surdan suraya kalkasim yok. Ben ilkde kiz hissediydum daha dogrusu kiz istedigim icin oyle hissediyodum. Aman canm ya saglikli bebislerimiz olsunda farketmezz

Allahım sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin.
Ben de hep kızım olsun diye içimden geçirirdim.
Ama en hayırlısını Allah bilir.
Sağlıkla bi nefeste atlatalımda...

2012 Mayıs annelerinden hatırlıyorum seni burda denk geldik allah tamamına erdirir inşallah..

Anlattıklarının aynısını yaşıyorum hala halsizim ve ev dandini
Kiloya gelince bende eski halime dönemedim ama iki çocuğun peşine veririz ilerde inşallah sağlıkla dünyaya gelsinlerde

Canım sen 7. Haftada 13 şubat mı muhtemel doğum.
Benim geç döllenme oyüzden tahmini 7 şubat ama bende 7+4teyim.
Yanlış mı hesaplıyom ki?
Senin son adet tarihin nezaman?

Kızlar benim ikinci hamileliğim olucak kısmetse oğlumda karnıma bir sürü yağ vs sürdüm çatlak yok gibi görünüyodu ama doğumdan sonra beyaz incecik yer yer çatlaklarım olduğunu farkettim şok olmuştum.şimdi diyorum ki bi şey sürmesemde bi daha çatlar mıyım acaba karnım o gerilmeye alıştı ya bi kere yanlış mı düşünüyorum

Bende de sabah bişey yok ama yatmadan gün boyu be yediysem çıkıyor iki gündür

Ben de dün acillik oldum.
Çok şiddetliydi.
Gece 11de gittim sabah 5te gönderdiler.
Allahım şu günleri hayırlısıyla atlatmayı nasip etsin canım hepimize.
Bi an önce 10.hafta gelsin iştahlar açılsın hormonlar saçılsın bebişler bayram etsin :))
Yazık bebişime bulantıdan bişi yiyemiyom, inşallah etkilenmiyodur.

Canım hiç heveslenme bulantıya. İnan fazla kiloluyum ama keşke bulantım olmasaydı diyorum.
İştah için dengeli beslenmeye çalış. Kahvaltı dışında ekmek tüketme.
Acıktıkca meyve gibi kalorisi düşük şeyleri tercih et..

Ay bendee ya bende biraz kıloluyum 2 kiloda ben verdim

Doktor fena sıkıştırdı beni. En fazla 7 kilo almama müsade ediyor. O yüzden kesinlikle şımarıklık yapmayacağım.
Çok dikkat etmem gerekiyor. Özellikle ilk 6 ay hiç kilo almamalıyım.

Merhaba..
Sanırım ben de seni 2012 mayıs annelerinden hatırlıyor gibiyim :)
İlk oğlumda 38.ci haftada birden çatlamıştım. Zaten göbek harita gibi. Acaba yağ kullanmasam mı diye düşünüyordum ben de. Yine de bi doktora soralım gidince

Slm benimde ikinci hamileligim 4 haftalik hcb 434 çikti bugun dr gittim kayit acan kiz hcb 2000 olmadan bisey gorunmez dedi muayne plmadan geldim

Aynı durum bende de var bulantım yok ama iştahım da yok. Zorla yiyorum.

Cnm bnm yaa.bendede var kan pıhtılaşması çok zor bizim için ben göbekten yapmıyorum.esim bana kolundan vuruyor en azından göbekteki acıyı vermiyor Allah yardımcımız olsun

Seni o kadar iyi anliyorum ki, aynı şeyi ben de yaşadım. İnşallah bu son olur, bir sonrakinde bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

Kızlar kilo vereniniz varmı varsa kac kilo verdiniz
2 kg ya yakın verdim bende

bizim evde cok dagınık

Slm benimde ikinci hamileligim 4 haftalik hcb 434 çikti bugun dr gittim kayit acan kiz hcb 2000 olmadan bisey gorunmez dedi muayne plmadan geldim
hayırlı olsun canım

Gözün aydin canım masllah sağlıkla gelsin inşallah. Bizde bu hafta gidecektik eşim bayramdan sonra gidelim diyor bakalım artik

Bende ayniyim canım 5. Hafta çok iyiydim 6. Haftayı bulantiyla karsiladim kusma yok ama yiyemiyorum yemek gorunce tiksiniyorum aç dolaşıyorum resmen dün kalp atışını duydum çok şükür Dr uma sordum sadece kraker fln yiyebiliyorum bebeğin beslenememesi gibi bisey olur mu diye hayır 3. Aya kadar o kendi besleniyor o yüzden zorlama ne yerken rahatsan onları ye dedi

Kizlar ya benden yogun bisekilde akinti gelmis beyaz sarimtirak bisey buyuk ama yapisikk cok farkli ya sizdede oluyomu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…