2017 Şubat Anneleri

Aynen dudak buzmeleri fena tek değilsin asıl o kadın tek bizim çocuklarımız akıllı Jr gibi diil

Reflü yastığı kullanan kimler var ne marka aldınız babyjem var düşünüyorum ama Sevi bebe bin de kaymasını engelleyici kiraz çekirdekli yastığı var yanında siz hangisinden aldiniz

Bizde bugun olduk.oglum uyusa dahi kaklkip surekli atesine bakıyorum. Bir atlatsak su asi dönemini. Sen baktın mı atesi varmı
Ateş çıkmadı çok şükür ama çok huzursuz. Gece de hep bağırma şeklinde ağladı. Bir sıkıntısı olduğu çok belli sabahtan beri de uyumadı sizde durumlar nasıl?
Yaa kıyamam.. neden öyle oldu ki acaba. Geçecek geçecek bak 3 aya ne kaldı ki
Reflü yastığı kullanan kimler var ne marka aldınız babyjem var düşünüyorum ama Sevi bebe bin de kaymasını engelleyici kiraz çekirdekli yastığı var yanında siz hangisinden aldiniz
Sevibebe kullanıyorum canım ama geç değil mi kullanmak için? Bizimkinin boyu tam geliyor artık dün ilk defa kullanmadım. Gece kendini kaydırıp iyice iniyor çünkü. Yorgan da yüzüne geliyor Allah korusun hep aynı manzara

Benimkinin öğürmesi hala devam ediyo geç mı dersin

Canim benimkide ikinip duruyor birde 2. Ay asimizi olduk o muhuzursuz ediyor bilemedim. O fitili Dr kontrolunde mi aldin canim
evet canım dr bes gun yapmaması normal dedı ıkınıp yapamıosa cok sık olmayacak sekılde ver dedı ama bırtane butun poposunu acıtr dıye dorde boldum kıbrıt copu gıbıydı varla yok arası o bıle yumusattı demekkı hemen yapmıstı suan normal kendınyapıo bellı donemler yapamıolar demekkı

Tünaydın güzel anneler bugün tatlı kızım 40 günlük oldu çok şükür düşündüğümde doğum ağrılarımı hatırlamıyorum arada karnımda ki halini özlüyorum sadece bana özeldi tekmeleri vs şimdi bir gülüşünü hepimiz ile paylaşıyoruz bende bu sabah Zaman çok acımasız geçiyor gibi diye üzülüyorum

Şanslıyız tabiki herşeye dwğwr ama birde yardımcımız olsa ne iyi olurdu bebeğimize karşı daha sabırlı ve sakin olurduk

Evet canım maalesef çok acımasız... doğdu da gülüyor sesler çıkarıyor da... ben de kimseyle paylaşmak istemiyorum hep yanımda olsun istiyorum karnımdayken çok mutluyduk

Şanslıyız tabiki herşeye dwğwr ama birde yardımcımız olsa ne iyi olurdu bebeğimize karşı daha sabırlı ve sakin olurduk

Canım Allah yardımcımız olsun başka diyecek birşey yok arkadaşın kızı vardı nasıl yaramazdı kimse görüşmek istemezdi çocuğu yüzünden şimdi çocuğu görsen bir akıllı olmuş inşallah bu huysuz şeyler de büyüyünce çok akıllı olurlar

Kızlar süt parası alan varmı devletten bide çalışmayan annelere ödenen çocuk yardımı 300lira sanırım çalışana mı çalışmayanamı tam onuda bilmiyorum.. Alan varsa yardımcı olabilir mi nasıl bi yol izlemeliyim nereye başvurmalıyım

Canım işlemleri eşim yaptı bilmiyorum ama çocuk yardımı 300 tl ben memurum ben de aldım onu

Dimi bende sen gibi duygusaldım bu sabah hemde gaz vs yoktu karnımız da sadece hıçkırıklardı bu arada süt için yazmıştın olumlu düşünce diye çk teşekkür ederim bizim epey arttı

Dimi bende sen gibi duygusaldım bu sabah hemde gaz vs yoktu karnımız da sadece hıçkırıklardı bu arada süt için yazmıştın olumlu düşünce diye çk teşekkür ederim bizim epey arttı

Kaç gün sonra geldi paran canim. Ben de 1 ay önce aile ve sosyal politikalar müdürlüğüne postayla gönderdim evrakimi. Nerden öğreniyoruz geldiğini?

Facebook'ta grup vardı orda yazmışlardı yatmış diye 14 şubatta doğum yaptım ben dün gidip çektim 1 ay sürüyormuş sanırım

Çok sevindim canım yarasın kuzucuğa

Canım zaten zeki çocuklar fazla enerjik ve huysuz oluyorlarmış. Bide benim arkadaşa doktor çikolata yeme aütünden geçiyo daha enwrjik oluyo bebeklwr demiş:)

Yatıp yatmasığını nerden anlıyoruz nereye gidiyoruz ziraatemi
Çocuk parasını ortalama 1 ay sonra PTT den alıyorsun .. başvuru için aile ve sosyal polikalar mı öyle bir yere gitti eşim .. hastane adres vs veriyor ... ziraate çalışanlar için rapor ücreti yatıyor .. hatta ben 3.700 tl gibi bir para aldım mart sonuna kadar .. Doğum izin raporum 4 Mayıs'ta bitiyor .. alacağım 5 haftalık rapor ücreti daha var .. supremee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…