2017 Şubat Anneleri

Kizlar bnm kadın dogumcu dogum sinrasinda gel demedi.. dikişler 3 haftada geçti 40ta gusul aldım 43.gundeym leke kanama falan da yok yolunda gibi her sey yine de gitmek lazm mi kontrole
Korkuyorum (hamileyken, doğumda mecburduk) tekrar muayene olmaktan ama gideceğim sanırım bu hafta smear testi yaptırmayabilirim dr eli hafif ama ilki çok acımıştı... Eğer doğum kontrol vs görüşeceksen gitmen faydalı olabilir belki

Kızlar sabaha kadar uyumadı. Ya niye uyanıyor. Off göz değdi geçen çok iyiydi. Acaba kulaklarımı ağrıyo kafasını sağa sola çeviriyo sürekli off yha offf

Herhangi bir msj geliyormu para yattığına dair acaba
Ziraate yatan rapor parası için geldi ama geç geldi mesaj .. mesela ben ziraat bankasına gidip garanti bankası hesabımı tanımlattımki para yatıp yaramadığını telefondan görebiliyim diye .. işterine rica ettim aylık raporumu onayladı . Sonra işyerimin bağlı olduğu sosyal güvenlik merkezini aradım ( onun telefonunu bana alo 170 verdi - SGK yani) ordan işeyerinin onayladığı söyledim . Sistemden görüp hesaplama yaptılar ve 3-5 güne kadar hesaba düştü para . Hatta önce e devletten gördüm hesaplanan paramı . Ben uğraşamam dersen işyerine rica et raporu her ay onaylayıp her ayın 8-14 ü arasını bekle ve hesaba aylık yatsın paran..

300 tl için PTT için onlar gün verdi eşime . 20 Mart'tan sonra demişler . Bizde gittik e aldık .. anneyi ve Şen'inle bebeğin kimliğini istiyorlar ..

O zaman da ne zaman dogurcaz ya diyoduk :)
Evet ya bide hâlâ doğurmadınmı diyen teyzeler vardı ya:)) şu an yakalarından tutup al sana doğurdum mutlu musun diyesim var
Benimmi gitmem gerekiyo eşim gidebilirmi canım
sanırım sen olmadan vermezler.benim ekim başvurdu ben çektim
Sol memeni sürekli emzir sütün dolsun. Benim ki de sağ göğsüm öyle oldu. Acıyor diye sola yüklendim neredeyse kesilmiyordu sütüm. Sürekli boşalt göğsünü süt akışın olsun cnm
bende korkuyorum gitmeye ama haftaya gidicem artı mecbur

Kizlar bnm kadın dogumcu dogum sinrasinda gel demedi.. dikişler 3 haftada geçti 40ta gusul aldım 43.gundeym leke kanama falan da yok yolunda gibi her sey yine de gitmek lazm mi kontrole
benı çağırdı sezaryenım bende bu cuma randevu aldım gıdıyorum bakalım ne dıcek bı problemım yok ama yıne gıdıorum eşimin içi rahat etmıo

Merhaba kızlar girmeyeli epey oldu ama kızdan hiç vakit bulamıyrm uyuduğu zamanlar. Okdr kısaki dinlenmeye bile fırsat bulamıyrm valla 3. Ayıda geçsim rahatlarsın biraz diyolar bi umut onu bekliyrm gece uykusunu bi kaç gün düzenli uyuyo ama sonradan bozuluyo elimden geldiğince ilgimi gösteriyrm ama bebeğinden sanırım uykuyu çok sevmiyoruz sabah 4:30 da uyandı 7 ye kdr kucakda durdu emdi sonra daldı şimdide uyandı maşallah nasıl gülücükler saçıyo kuzum annesini tanıyo artık bide akşamdan sabaha kdr olan huysuzluğum geçse herşey tam olcak

Git Can'ım senin dikişlerin düşmemişti dimi düştüler mi artık mecbur gideceğiz. Teyzelere valla haklısın milleti tutuyor derdi... Bende 3 te uyudum hamur mayaladım saf gibi sabah da misafirlere poğaça hamur işi yaptım buzluğa atmak için derdim neyse uyumak varken kız zaten az uyurken...

aşılarımızı yaptırdık kızlar 3 tane icim gitti durulamadım çıktım eşim yaptırdı gözleri dolmustu onunda ilac verdi doktor tylol surup yazdı utuyakalsi veremedim 59 cm 5000kg bu ay cok az almış sadece 500 gr ama geçen ay 1300 aldı diye bu defa mama verme dediler

Eki Görüntüle 1978097
mete58 doktorum sonuç iyi dedi ama inflamasyon yazıyor o kafamı karıştırdı bir de sana sorayım dedim
Yara yada kist yapıda birşey izlenmemiş doğuma bağlı yüzeyde değişikler var diyor onlarda normal (onarımla birlikte inflamasyon dediği iyileşen rahim duvarından bahsediyor enfeksiyon olsa sıvıda türü falan çıkardı temiz sonucun)

Çok teşekkür ederim cevap için karnımda bir ağrı vardı da sebebi başka o zaman

evet canım seni uzun zaman oldu görmüyordum.bizde de durumlar aynı kaç günlük oldunuz

ayy sorma hiç yaa gidicem bence bakayım

vermedim. ateslenmedi iyi masallah. 65 gunluk oldu bugun.
bizde daha aşı olmadık.64 günlük.çağırıcam dedi ama

hadi ya üç tane mi vuruyorlar.

Yarın sabah da bizim aşımız var geçen ay bi aşıda bile nasıl ağlamıştı bunu düşünemiyorum şimdiden acayip gerildim.. nasıl bişey bu annelik yaa ..

Canım benim de aynı sol taş gibi olmuştu 5 gün antibiyotik artı ordaki sütü pompa ile boşaltma ile düzeldi ama halen süt miktarında buyuk değişim pek yok benim 4 saat emzirmezsem 60 a 30 çıkıyor ama dün emzirirken sol göğsümden kan pıhtısı geldi annem bebek emdikce yavaş yavaş açılıyor dedi bakalım ben bu enfeksiyonu 5 hafta önce kapmıştım

Kızlar akşam 9:dan gece beşe kadar hiç uyumadı hep ağladı karnı taş gibiydi hiç bir gaz ilacı fayda etmiyo napıcam ben ya öok bunaldım çocuğun uykuyla hiç aradı yok ya delircem artık çok çaresizim ayağımda sallıyorum gözleri kapanıyo gibi oluyo 5dkka sonra açıyo ya

Valla benimde öyle canım ama karnı yumuşacık. Gazi olsa anlaşılır.ben yarın doktora götürcem böyle olmuyo artk

Kızlar bebeğiniz emekten dakika tutuyo musunuz ne kadar süre emiyor?

2 ay asisi olanlar kac günlükken asi oldunuz?67 günlük oldu sağlık ocağı aramadı biz sizi aricaz dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…