2017 Şubat Anneleri

50 . Gün ve hala kanamam var ve yine siyahımsı kırmızı karışık geliyo adet oldum dedim onun da günü bitti ama hala geliyo baya da ped e geliyo yanı leke fln değil :işsiz:

üç gündür böyle canım normalde sorun yoktu emiyordu zaten bu ay kilo alımı da çok az tartiya çıkınca belli
Sen bu ara çok takıntı yaptın farkında misin yaklaşık 3-4 gündür sürekli kilosuna taktın burda sordun ve şuan süt um azaldı diyosun takma sürekli de tartma akışına bırak biraz geçen ay fazla almıştır bu ay az aylık kontrole gidince Dr unuz zaten söyler bak süt un azalıyor takildikca:110:

Kızlar bu acı elma yağını nasıl kullanıyorsunuz ben ayağına sürerken çok ağladı
Yakıyo azıcık ondandır. Ayak topuğuna sadece bir damla.karnına üç damla sürüyorum cnm. Bide parmağıma döküp yapıyorum.direk dökmüyorum cildine. Birde sabah akşam düzenli kullandim. Hep pırt pırt:KK66:

Loveali Loveali evet bi ara konuşmuştuk bu süt olayını.alerjisi olabilir aslında.bi dr a görüneyim
Aynen canım benimkinin öyle oldu sanırım çünkü çok sütlaç sütlü çorba fln yedim kestim şimdi ilacını da kestim iki gündür kusmasi yok denilecek kadar azaldı o yüzden sütlaç fln yerden de laktozsuz süt le yap

Aynen canım benimkinin öyle oldu sanırım çünkü çok sütlaç sütlü çorba fln yedim kestim şimdi ilacını da kestim iki gündür kusmasi yok denilecek kadar azaldı o yüzden sütlaç fln yerden de laktozsuz süt le yap
Tm cnm doğal süt geliyo bana taze. Onu içmiştim. Baya zorlanmıştı. Ben bile kabız oldum.

Bende yagszi yapıyorum saatimiz gelip başlayınca hem okuyorum hem karnının üstüne dizime koyuyorum ayaklarına dediğin şekilde mesaj yapıyorum sonra çevirip ayaklarını karnına itiyorum pırt pırt çıkarıyor tabi o sure de ağlama krizinde oluyo ama artık alıştım sanırım kolik bi bebek annesi olmaya daha soğuk kanlı yım geçen günlere göre bir bir buçuk saatimiz böyle geciyo o da bende ter içinde kalıyoruz ama sonra bitince bı anda salıyor kendini o an bende derin bir nefes alıyorum :KK43:
Çok terlemesin bence. Başına özellikle dikkat et cnm bazen kolik zannettiğimiz ortam ısısının değişmesinden de sakinleşemiyor.tam ağlama saati geldiğinde. Üstünü çıkarıyodum ben

Çok terlemesin bence. Başına özellikle dikkat et cnm bazen kolik zannettiğimiz ortam ısısının değişmesinden de sakinleşemiyor.tam ağlama saati geldiğinde. Üstünü çıkarıyodum ben
Cirpinmaktan ağlamaktan terliyor canım bende çok kalın giydirmiyorum zaten ama o an gelince zaten rahat olması içinde direk altını çıkarıyorum penye bişey atıyorum bacaklarına başı emerken de çok terliyor benimki kolik olayından yani o an belli oluyo zaten hem saati belli hem de kıvranıyor :KK43:

Yakıyo azıcık ondandır. Ayak topuğuna sadece bir damla.karnına üç damla sürüyorum cnm. Bide parmağıma döküp yapıyorum.direk dökmüyorum cildine. Birde sabah akşam düzenli kullandim. Hep pırt pırt:KK66:
Yakıyosa zaararlı değilmidir kuzu ya :KK43:

Sen bu ara çok takıntı yaptın farkında misin yaklaşık 3-4 gündür sürekli kilosuna taktın burda sordun ve şuan süt um azaldı diyosun takma sürekli de tartma akışına bırak biraz geçen ay fazla almıştır bu ay az aylık kontrole gidince Dr unuz zaten söyler bak süt un azalıyor takildikca:110:
kontrola doktora gitmiyorum canım doktor herşeye olabilir diyen bi insan oldug icin sadece sağlık ocağına gidiyorum birkac gundur farkındayım doymuyormu dedim göğsün normalde dolar taşardı oda yok o yüzden tartıyorum doğru dürüst yemek yiyemiyorum sıkıntı stres tavan uyuyamıyorum bile bi öğün mama alip uyusa dinlenirim dedim ağlıyor sürekli onu da istemiyor bende ne yapcağını şaşırdım
Acaba buyume atagi doneminde mi yada baska bi sikintisi mi var bebegin ya. Doktor birsey dedi mi canim
doktora gitmedim aramadım canım atak dönemi ne oluyor bilmiyorum 58 günlük kızım

kontrola doktora gitmiyorum canım doktor herşeye olabilir diyen bi insan oldug icin sadece sağlık ocağına gidiyorum birkac gundur farkındayım doymuyormu dedim göğsün normalde dolar taşardı oda yok o yüzden tartıyorum doğru dürüst yemek yiyemiyorum sıkıntı stres tavan uyuyamıyorum bile bi öğün mama alip uyusa dinlenirim dedim ağlıyor sürekli onu da istemiyor bende ne yapcağını şaşırdım

doktora gitmedim aramadım canım atak dönemi ne oluyor bilmiyorum 58 günlük kızım

Buyume atak donemlerinde bebekler huzursuz istahsiz olabiliyormus canim.buyume atagi doneminde boy kilo artisi oluyor o sirada da huzursuzluk falan oluyor. Ama 3 aylik olmamis daha senin kuzun. Sen boyle stres yapma canim bak yoksa azalir iyoce. Sut sana kuser az dersen sutun derdi benim kv. Ben lactamilin emziren anne cayini iciyorum poset cay. Sutumude arttiriyor sukur deneyebilirsin canim

X