2017 Şubat Anneleri

Kesinlikle 2.ci çocuk hem çok yorucu hem de çok keyifliymiş :)
Ülkemizin şartları iyi olsaydı bu gazla 3.cüyüde doğururdum ki ilk çocuktan sonra tövbelemiştim guya :))
:) Gaza getirme bizi kolik bi oğlum var şuan malum :)

buyuttum 10 yasına getırdım sankı onu ben dogurmamısım gıbı unutmusum ıkıncıde acemı gbıyım suan ama cok tatlılar bıtane daha yaparm allahn ıznıyle
Kesinlikle 2.ci çocuk hem çok yorucu hem de çok keyifliymiş :)
Ülkemizin şartları iyi olsaydı bu gazla 3.cüyüde doğururdum ki ilk çocuktan sonra tövbelemiştim guya :))
Ay bende üçüncü yapsak mı diyorum bu gazla Rabbim olmayanlara da nasip etsin yorucu ama çok güzel birde ilkinkilerde acemilik vardı sanırım şimdi herşey olağan geliyor keşke şartlar ortam daha güzel olsa güzel şey evlat

Oyle mi dersin? Bn cok sagamiyorum belki de o yüzden illaki bi sey çıkıo tam sagacagm zaman bnde lansinoh var arkdastan medela aldm bi de onu deneyeym diye.. 5. Ay supermis keske o kadar devam etse bnm de su an ancak iki öğün sut verebiliorum ogluma gerisi hep mama..

Kuzum takmayayim diyorm ama sagdigm miktari gördüğüm icin takiliorum mecburen.. ilk zamanlar sabah 90-130 arasi cikiodu smdi sabah zorla 60 hatta bi kac gundur 30-40dusun bu en fazla olan sagim

Kız deme öyle benim de öyleydi hatta annem hala hamilesin gibi diyodu gittikçe azaldı korse de biraz daha toparladı sanki sende kullan geç olmadan rahatsız da etmiyo artık dikisler fln iyileşince
Ya benimki dediğim gibi askılı ya her seferinde tamamen kıyafetlerimi çıkarmam gerekiyo normal bele kadar alıcam ozaman giyerim :)

Bu pazar benek mevlütüm var cumartesi kırkımız çıkıyor çok heycanlıyım siz masa süsledinizmi yoksa standartmı oldu

Kuzum takmayayim diyorm ama sagdigm miktari gördüğüm icin takiliorum mecburen.. ilk zamanlar sabah 90-130 arasi cikiodu smdi sabah zorla 60 hatta bi kac gundur 30-40dusun bu en fazla olan sagim
Benim 2-3 gün önce hiç çıkmadı 2&3 damla geldi bende bı sagmamaya karar verdim :) sen tabi emmedigi için mecbur sagiyosun ama napcaksin hep diyorum sana herkesin bol bol süt u olacak diye bişey yok Rabbim onun rızkını da o kadar veriyo demekki az da olsa anne süt u alıyo sonuçta böyle düşün çok takarak az dediğini de Allah korusun yitirme

Elif 4/5. Aydan sonra bu günleri unutacaksın cnm
O zaman da başka günler çıkacak hep kandiriyonuz bizi şaka bi yana da varlığına elhamdülillah tabi ki istedim verdi Mevla'm çok şükür kolay değil tabi ki gececek bu günler biliyorum ama işte bazen çok yorgun düşüyorum hiç dinlenemedim için o zaman da stres oluyorum ama yine de çok güzel bir duygu onunla gozgoze gelmek fln :) onun keyfi yerindeyken ben uykuyu ağrıyı unutuyorum ama onun kivranmalari beni mahvediyo ve hergun saatinde geliyo mesela 7 buçuk ta yine başladı ve bi saati buluyor sakinleşmesi o sıra da o da bende ter içinde kalıyoruz işte o an beynim catlicak gibi oluyo

Bu pazar benek mevlütüm var cumartesi kırkımız çıkıyor çok heycanlıyım siz masa süsledinizmi yoksa standartmı oldu
Ben mevlüt yapmadım daha malum ogluş hastane de fln yattı ortalık ta hep hastalık dolu korktum kalabalığa sokmaya Allah nasip ederse ramazan gelmeden yapiyim diyorum ama bakalım

Bende hastaneden çıkarken 5. Gün kontrol e getireceksin dedi kız ben ptesi doğum yaptım cuma mı yani dedim yok doğduğu gün 0 gün sayılır ctesi dedi tatlım bende onun dediğine göre dedim
Doğru söylüyorsun canım 1günlük demek için 24saat geçmesi lazım bakanlığın sistemi öyle

kızlar kanguru alanlar goruslerini buraya yazabilirse çok memnun olurum solomombaby ya da momfortbaby
Momfortbaby aldim ben canim, yenidogan setiyle beraber..kullanimi cok rahat..bebeğim icinde 2 kere uyudu hatta benim sicakligimla,tavsiye ederim..hem Türk Malı (; bugün hep kucağımda olmak istiyordu, yemek de yapmam gerekiyordu, Deniz kucağımdayken yemek yaptim o da alttan alttan bana bakti durdu sakince..

Emzirme atleti kullanan hatunlar :) atletler destekli mı ben bı tane desteksiz spor sudyenler varya ondan almıştım onu kullanıyodum şimdi kendi südyeni mı denedim oluyo atlet almak istiyorum ama desteksiz olmuyo benim göğüsler küçük iyice sarkık durmasını istemiyorum var mı öyle destekli atlet sudyen gibi olan

Emzirmek gebeklikten korumaz kesinlikle riske atmayın bu şekilde gebe kalan çok hastam var.
Ria düşünüyorum da sanırım sen sağlık çalışanısın. Korkuyorum ne zaman uygun olunabilir doğumdan sonra. Şimdi sen dicen ki niye korkuyorsun bebek çıktı ordan diye ama bu mecburi değil diye tırsıyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…