2017 Şubat Anneleri

kızlar bugün yetişmiyor kızıma sütüm sağmaktan oldu azalıyor iki göğüsten 30 çıktı o kadar uğraşa rağmen mama verdim şuan uyuyor tok mu ac mi bilmiyorum uyuduğu için napıcam ya

Kendini ne zaman iyi hissedersen :) benim de 40 bitti adet girdi sanırım şimdi o da bitti bahane de kalmadı ama ben hazır değilim bebegim durmaz şimdi ki bahanem de

Huhuuuuuu )))eşler duymasın hemen çalışmalara başlar. Onlara hava hoş
benimki genelde asla diyor bazende herkes ikinci falan diyor eve gelince ikinciyi mi yapsak diyor yada kızı sevmeye alıyor kokusunu falan söylüyor büyüdü ya aslında bi tane daha mi yapsak hem birlikte büyürler 5-6 yıl sonra tekrar yapıp tekrar sıfıra düşmeyiz diyor erkeklere ne var kolay olan bize oluyor

Kesinlikle 2.ci çocuk hem çok yorucu hem de çok keyifliymiş :)
Ülkemizin şartları iyi olsaydı bu gazla 3.cüyüde doğururdum ki ilk çocuktan sonra tövbelemiştim guya :))
Ben bunu doğurduğum an bir daha asla dwdim:))) doktor bana yalaaaannn söylüyorsunnn nayır nolamazz demişti

Aynen benimki geçen diyordu ki. Hemen ikinciye baslayalım)) ayy bide birlikte büyürler demiyorlarmı

Bende Doğum sancısı çekerken, eşime bunu güzel sev güzelce kokla. Bir ikincisi Yok asla Yok diye bağırmışım
bende dedim annem esim birde ebe vardı ikinci diyeni parçalarım diye asla yapmam tek çocuk olsun az benim kızımda şımarık olsun falan dedim ebeyle annemde ilk yapmam dersin bi süre sonra bi bakmışsın olmuş doğuma giriyon yapmam deme doğar doğmaz ikinciyi düşünürsün koklayınca dediler ama doğrusu bende o düşünce oluşmadi hala tek çocuk yeter diyorum

Rabbim kolaylık versin inş cnm bebişe de inş huzur pıt pıt çıkarsın gazları... Hastane de kaldı ya o da belki koliği tetiklemiştir güvenli bağlanmayı araştır sana güvenli bağlansın inan huzurlu oluyor bebekler diş vs gaz kadar zorlamamıştı brni güzel düşün havalar ısınınca hiçbirşey yapamazsan çık bebişle balkon varsa nefes al... En zoru ne söyleyeyim mi :):) iki yaş sendromu... bir arkadaş daha demişti elma yağı ile masaj yapıyoruz göbüşüne ayaklarına daha gaz damlası kullanmadık belki sizi de rahatlatır kendime soğuk pres çörekotu yağı aldım hem süt artsın hem bebeğin gazına etki etsin diye en güzeli çiğnemek miden alıyorsa çiğne...(ölüm dışında her derde deva diyor Peygamber'imiz )

Şok şok şok:))))) galiba bizi bi tek kk anlıyo. O yüzden hemen ihtiyaç duyuyoruz. Bebeğim uyudu ve sözde ben duşa giricem. Bana ne diyorlar biliyonuzmı? Hep şikayet ediyorsun bebek fırsat vermiyo bişey yapayım diye. Firsatini bulduğun an tlfna sarılıyon diyorlar.? Haklilar mı

Amin canım inş aynen bende hastanede tetikledi galiba diyorum yavrum kolay değildi 8 gün bağırdı ağladı orda anne kokusu alamadı balkonum var kocaman hemde iki tane bende işte o yüzden kanguru vs biseyler istiyorum hiç değilse bi yarım saat çıkar gelirim ne bilim yada bi yere eşim olmadan çıkabilirim diye ama eşim de napcan onu diyo kullanamam diye tereddüt ediyorum o kadar para verip kenarda durmasını istemiyorum acı elma yağı almadım normal masaj yapıyorum bu akşam hem besmele hem ya şafi diye diye çıkardık bi saatimiz böyle geçiyor kolik bebeklere onlardan biraz daha yüksek sesle konuşmak gerekmiş öyle yapcam diye de boğazım aciyo artık çörekotu evet öyle ama bende kokusuna bile gelemiyorum

Valla benim oğlum öyle uyumama fırsat vermediği için uzun süre uyumadigi için onu yapamıyorum o arada az da olsa iş yapıyorum o ara da bakıyorum buraya :) mesela şuan uyuyodu ben o ara duş aldım mutfağı topladım fln derken uyancak yine altını alıp emzirip yatırıp bende öyle yatcam

Dogru diyosun cnm..cok sık sagmiorm işte bi de bi sure sık sık denicem bakakim..elime aldım pompayi azcik da ciksa sagicam sürekli

banada diyo eşim eee ne var yani biraz da kafam rahatlasın tv izlemiyorum sürekli evdeyim bi kk keyfim var içine etme bak bozuşuruz diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…