2017 Şubat Anneleri

Valla korse m var ama komple askılı onuda her lavaboya gittiğimde indir çıkar zor oluyor diye çıkardım kavaboya zor gidiyom bide onla uğraşamazdım bele kadar olan korselerden almam lazım

Turuncu bi haftalığına oglanlari degisekmi :) sen benim oğlanı düzene oturt o ara ben senjm oglanla dinlenmiş oliyim enerjik oliyim :) gerçi senin oğlan benimki gibi olabilir ama o arada

Hahaha...
Çok tatlısın :))
Yakın olsak birbirimize destek olurduk ne güzel..

bende esime begeniyomusun cok mu kilo almisim diyorum. boyle iyisin sisman degilsin diyor. ilk dogumda nasil yildirdiysam adami. biliyor spor aletlerine spor salonuna para harcayacagimi, parayi car cur etmeyeyim diye iyisin diyor hep :)

Ben bugün çıtlatmaya başladım spor salonu işini :))
İki çocuğa bakabilir miyim bilmiyorum diyor. Ben nasıl bakıyorum dedim.
Sütünü sağar bırakırım dedim. Sonra konuşalım dedi kapattı. Bakalım ne olacak :))

Kesinlikle 2.ci çocuğu büyütmek çok keyifli geliyor bana.
1.ci de tecrübesizlik çok yoruyordu dediğin gibi..

Biz bi düşünelim bu konuyu
Eşim oğluşlara olan düşkünlüğüme kızıyor bazen :))
Şimdiden uni.için şehir dışına filan göndermem diyorum.

Size de maaşallah canım :)
Bizim de abiden kalan oyun halımız var.
Anneannenin evinden getirip kuracağım bu hafta. Umarım biz de beğeniriz..
Şuan ana kucağının oyuncaklarıyla aşk yaşıyoruz :))

kizlarbebislerinizn gozleri ne renk? benimki mavi donermi daha?

Bizimkinin gözleri aqua.
İlk oğlumun gözleri de böyle O yüzden bizimki dönmez gibi..

Kızlar emzirmek gebelikten gerçekten koruyor mu? Korunma yöntemi olarak ne düşünyorsunuz?
Yok canım güvenme emzirmeye..
Korunma olarak eşim korunuyor şimdilik.

Kayseri deydin dimi sen valla orda olsam yakani birakmazdim :) az sana bırakıp nefes alırdım senin pozitif likle oğlum da ben de rahat ederdik biraz :)

Valla korse m var ama komple askılı onuda her lavaboya gittiğimde indir çıkar zor oluyor diye çıkardım kavaboya zor gidiyom bide onla uğraşamazdım bele kadar olan korselerden almam lazım
Benim tayt gibi canım öyle al şimdi bende bı küçüğü alırsam belden olanı alcam yada yine böyle tayt gibi alcam bacakları da toplar belki

TuRuNCu ilk bebiste emmedigi halde sutun nasil devam etti? Bu yeme icmeler beni etkilemiyor cok su içtigm günlerde bile azalmaya devam ediyor gece uykularimiz da fena değil dinlenebiliorum sadece uykuyu sevdiğim için zorlaniyorm az geliyor stres desem emzirme konusu haricinde stres faktorum yok onu da her zaman kafaya takmyorum ara ara dank edio aklima kendimi motive etmeye de calisiyorum ama anlamadm bu isi

Bende bi göbek var sanki 2 aylık hamileyim
Kız deme öyle benim de öyleydi hatta annem hala hamilesin gibi diyodu gittikçe azaldı korse de biraz daha toparladı sanki sende kullan geç olmadan rahatsız da etmiyo artık dikisler fln iyileşince

Dogdugu gun 0 mi??? Bn sayiyom vala o gunu de hatta o hunu sayarak 30.gun diye hastaneye gittim oglumun yasina 1 ay 1 gunluk yazmislar o da nasil oluosa bgn farkettim
Bende hastaneden çıkarken 5. Gün kontrol e getireceksin dedi kız ben ptesi doğum yaptım cuma mı yani dedim yok doğduğu gün 0 gün sayılır ctesi dedi tatlım bende onun dediğine göre dedim

Canım ben hastane tipi çift başlıklı pompa kullandım ve 3 saatte bi sağdım düzenli.5.ci ay'a kadar düzenli devam etti süt miktarım. Sonrasında sağma aralarını açınca sütte azalmaya başladı.
Yani iyi bir pompa ve düzen şart.
Şuan iyi bir pompayla 2 saatte bir sağsan ve bunu devam ettirsin tekrar toparlanır bence

Çok kafaya takiyosun da ondan bak mesela ben hiç şuana kadar süt um yetiyor mu vs diye düşünmedim istedikce emzirdim doymadigini düşündüğüm de en son çare mama verdim aman aman bi süt um olduğunu da sanmıyorum ama artik mama bile vermiyorum çok nadir 2_3 güne bir fln belki veriyorum doyuyor demekki ki çiş li bez sayımız yüksek kaka da yapıyo var mı yok mu yetiyor mu diye düşünürsen olanı da gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…