2017 Şubat Anneleri

Kız sen nasıl çıkıp böyle sürekli kahve fln icebiliyon :) ben kahvaltı da çayımı zor iciyom :) tuvalete zor gidiyom :)
hah ha ha sıcak çayı unuttum yemek desen allaha emanet sütun azalıyor resmen cadının yüzünden

Benim de azıcık göbek varr. Şu an 55 kg olmuşum.iyi ama göveğimde biraz kıl tüy var eskiden yoktu nasıl yok edicem
aynı ben tereyagli ekmek tam özetlemiş karnımı inşallah geçer ya
kizlarbebislerinizn gozleri ne renk? benimki mavi donermi daha?
gri ile kahve arası garip bi renk keşke kalsa farklı oluyor böyle 57 günlük oldu
Kızlar emzirmek gebelikten gerçekten koruyor mu? Korunma yöntemi olarak ne düşünyorsunuz?
canım henüz gerek duymuyorum malum o aşamaya gelemedik hem çocuk hem korku acıyacak diye sanırım bende bi ay daha düşünmem eşime de daha hazır degilim dedim ama o korunsun başlarsak da zaten bidaha bu hatayı yapmam diyor duruyor kendisi düşünsün

Bizde o aşamaya gelecek gibiyiz:))) köklü bi çözüm istiyorumm

Aynen bende bugün ne güzel oturdum tam sözde kahvaltı yapcam ama hayaller hayatlar ingaaaaaa diye bir ses yükseldi döndüğümde cayim buz gibi olmuştu :) bi daha isitmaya kalksam o ara hiç bişey yiyemicektim :) canım bol su iç bana çocuk Dr u öyle dedi su

Aynen gıcık tipler :) mutfağa geçtim sinyal veriyor yanına gidiyom gayet dalmış gibi uyuyo :)

Sorma baya baya değişik :)

Ayyy benimkide hem gülüyo hem ağlıyo:))))))
4:10 da uyudu az yanına kivrildim ve az önce ben Kalkan'a kadar homurdandi kivrandi aha gaz sancısı yine dedim kalktım bi su içmeye gittim geldim şuan salmış vaziyette melekleriyle gülüşüo duruyo

Aynen bol su:)

4:10 da uyudu az yanına kivrildim ve az önce ben Kalkan'a kadar homurdandi kivrandi aha gaz sancısı yine dedim kalktım bi su içmeye gittim geldim şuan salmış vaziyette melekleriyle gülüşüo duruyo
Yok abi yokk bu uyumuyo

Senin koca bence sopalik şuan ona karar verdim göbek olayına da korse kullanmiyomusun canım ben kullanıyorum benim de baya sarkikti sanki biraz daha toparlandı gibi ama tabi tam olarak değil ona da zaman lazım bence dene istersen korseyi ben bı beden daha küçük almayı düşünüyorum şimdi iyice sıksın diye

Aynı öyle valla bazen bırak çay senin neyine diyorum :) eşim gelene kadar yediğim şeyler kuru pasta bisküvi fln
Benim eşimin yengesi sağolsun hep yanimda. Yardımcı oluyo yemek falan ama ben şu anda duş almak istiyom. Ama kızım uyumamak için resmen uykuyla savasıyor

Benim eşimin yengesi sağolsun hep yanimda. Yardımcı oluyo yemek falan ama ben şu anda duş almak istiyom. Ama kızım uyumamak için resmen uykuyla savasıyor
Ne güzel yardımcı var yaninda Bende eşim gelince biraz nefes alabiliyorum bende duş alcam ama yine eşimi beklemek zorundayım

Kızlar emzirmek gebelikten gerçekten koruyor mu? Korunma yöntemi olarak ne düşünyorsunuz?
korumuyor. dr hap verdi bana. sutu azaltmayan bir hapmis cerazette.
Aynı öyle valla bazen bırak çay senin neyine diyorum :) eşim gelene kadar yediğim şeyler kuru pasta bisküvi fln
ilk oglumda bende oyleydim
ne zamana kadar takmak lazim korseyi sence?

korumuyor. dr hap verdi bana. sutu azaltmayan bir hapmis cerazette.

ilk oglumda bende oyleydim

ne zamana kadar takmak lazim korseyi sence?
Bilmiyom ki canım ben sıkılaşana kadar takmayı düşünüyorum bakalım ama şuan ki biraz bollaşti gibi dediğim gibi bi beden daha küçük alcam iyice sarsin

Benimde mi oyle oldu acaba ya bilemiyorum ki. Canim benim oglumda 38 gunluk ve gunde 3 4 kez kaka yapiyor. Ne kadar cok emerse o kadar sik kaka yapiyorlarmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…