2017 Şubat Anneleri

Kız sen nasıl çıkıp böyle sürekli kahve fln icebiliyon :) ben kahvaltı da çayımı zor iciyom :) tuvalete zor gidiyom :)
hah ha ha sıcak çayı unuttum yemek desen allaha emanet sütun azalıyor resmen cadının yüzünden

Benim de azıcık göbek varr. Şu an 55 kg olmuşum.iyi ama göveğimde biraz kıl tüy var eskiden yoktu nasıl yok edicem:işsiz:
aynı ben tereyagli ekmek tereyagli ekmek tam özetlemiş karnımı inşallah geçer ya
kizlarbebislerinizn gozleri ne renk? benimki mavi donermi daha?
gri ile kahve arası garip bi renk keşke kalsa farklı oluyor böyle 57 günlük oldu
Kızlar emzirmek gebelikten gerçekten koruyor mu? Korunma yöntemi olarak ne düşünyorsunuz?
canım henüz gerek duymuyorum malum o aşamaya gelemedik hem çocuk hem korku acıyacak diye sanırım bende bi ay daha düşünmem eşime de daha hazır degilim dedim ama o korunsun başlarsak da zaten bidaha bu hatayı yapmam diyor duruyor kendisi düşünsün

hah ha ha sıcak çayı unuttum yemek desen allaha emanet sütun azalıyor resmen cadının yüzünden

aynı ben tereyagli ekmek tereyagli ekmek tam özetlemiş karnımı inşallah geçer ya

gri ile kahve arası garip bi renk keşke kalsa farklı oluyor böyle 57 günlük oldu

canım henüz gerek duymuyorum malum o aşamaya gelemedik hem çocuk hem korku acıyacak diye sanırım bende bi ay daha düşünmem eşime de daha hazır degilim dedim ama o korunsun başlarsak da zaten bidaha bu hatayı yapmam diyor duruyor kendisi düşünsün
Bizde o aşamaya gelecek gibiyiz:))) köklü bi çözüm istiyorumm

Aynen bende bugün ne güzel oturdum tam sözde kahvaltı yapcam ama hayaller hayatlar ingaaaaaa diye bir ses yükseldi döndüğümde cayim buz gibi olmuştu :) bi daha isitmaya kalksam o ara hiç bişey yiyemicektim :) canım bol su iç bana çocuk Dr u öyle dedi su

Bende sabrım taşıyo bi eee eee diyorum sanki hissediyo:KK48:bazen hakim olmak lazım ciddiye alıyo beni.:anne:bir iki sallıyom yatıyo. Arkamı dönüp çay yapayım bi üstümü değişelim diyorum:kızgın:kalkmış gözler araba farı. Hepp başucumda ol diyo ya :işsiz:
Aynen gıcık tipler :) mutfağa geçtim sinyal veriyor yanına gidiyom gayet dalmış gibi uyuyo :)

ben ek gidaya gecmesini bekliyorum. 6aylik olmasini veya 8 aylik. bebisin yemesine gore.

seninki iyice degisikmis :)

benimkide 12de uyuyor 8de uyanbenimde 2.bebegim. ilkinde o da bende perisandim. yazik cok kepaze oldu ilk oglum.

karnin gozumde canlandi :)

benimki bir ara gunde bir yapiyordu. simdi gunde 3 kez yapiyor. ve de civik. normal bence. emdigi kadar yapiyordur.

gobek basen olmus o zaman. diyet y
Sorma baya baya değişik :)

Ayyy benimkide hem gülüyo hem ağlıyo:))))))
4:10 da uyudu az yanına kivrildim ve az önce ben Kalkan'a kadar homurdandi kivrandi aha gaz sancısı yine dedim kalktım bi su içmeye gittim geldim şuan salmış vaziyette melekleriyle gülüşüo duruyo :işsiz::işsiz:

Aynen bende bugün ne güzel oturdum tam sözde kahvaltı yapcam ama hayaller hayatlar ingaaaaaa diye bir ses yükseldi döndüğümde cayim buz gibi olmuştu :) bi daha isitmaya kalksam o ara hiç bişey yiyemicektim :) canım bol su iç bana çocuk Dr u öyle dedi su
Aynen bol su:)

Evet havalar güzel ama benim oğlan ağlak bi çocuk arabada ağlarsa durmazsa diye cesaret edemiyorum :KK43:

Erkekler çok bencil gerçekten akşam bi 10 dakka bırakıyorum çocuğu niye ağlıyosun diye bağırmaya başlıyo bebeme :KK43:

İşte nasıl sıkılaşacak :KK43: göbeğim kaldı çok olmasada yer çekimine yenik düşen bi göbeğim kaldı sarkık :KK43: inş dediğin gibi olur manken gibi olacak değiliz ama en azından bi gömlek giyeiblelim

:KK43:( söyledim ona kötü birşeymiş gibi gelmiyorki bilmiyorum kıskandırmak için yaptı belkide öünkü bana faceden çok yazan oluyo çünkü gülerek noldu kıskandınmı dedi :KK43:
Senin koca bence sopalik şuan ona karar verdim :sinirli::sinirli::sinirli: göbek olayına da korse kullanmiyomusun canım ben kullanıyorum benim de baya sarkikti sanki biraz daha toparlandı gibi ama tabi tam olarak değil ona da zaman lazım bence dene istersen korseyi ben bı beden daha küçük almayı düşünüyorum şimdi iyice sıksın diye

Aynı öyle valla bazen bırak çay senin neyine diyorum :) eşim gelene kadar yediğim şeyler kuru pasta bisküvi fln :110:
Benim eşimin yengesi sağolsun hep yanimda. Yardımcı oluyo yemek falan ama ben şu anda duş almak istiyom. Ama kızım uyumamak için resmen uykuyla savasıyor:KK43::sopa:

Benim eşimin yengesi sağolsun hep yanimda. Yardımcı oluyo yemek falan ama ben şu anda duş almak istiyom. Ama kızım uyumamak için resmen uykuyla savasıyor:KK43::sopa:
Ne güzel yardımcı var yaninda Bende eşim gelince biraz nefes alabiliyorum bende duş alcam ama yine eşimi beklemek zorundayım :110:

Kızlar emzirmek gebelikten gerçekten koruyor mu? Korunma yöntemi olarak ne düşünyorsunuz?
korumuyor. dr hap verdi bana. sutu azaltmayan bir hapmis cerazette.
Aynı öyle valla bazen bırak çay senin neyine diyorum :) eşim gelene kadar yediğim şeyler kuru pasta bisküvi fln :110:
ilk oglumda bende oyleydim
Senin koca bence sopalik şuan ona karar verdim :sinirli::sinirli::sinirli: göbek olayına da korse kullanmiyomusun canım ben kullanıyorum benim de baya sarkikti sanki biraz daha toparlandı gibi ama tabi tam olarak değil ona da zaman lazım bence dene istersen korseyi ben bı beden daha küçük almayı düşünüyorum şimdi iyice sıksın diye
ne zamana kadar takmak lazim korseyi sence?

korumuyor. dr hap verdi bana. sutu azaltmayan bir hapmis cerazette.

ilk oglumda bende oyleydim

ne zamana kadar takmak lazim korseyi sence?
Bilmiyom ki canım ben sıkılaşana kadar takmayı düşünüyorum bakalım ama şuan ki biraz bollaşti gibi dediğim gibi bi beden daha küçük alcam iyice sarsin

Maşallah size. Enfeksiyondan sonra benim bebişim de huzurlu mutlu bir bebek oldu çok şükür:) zaman geçtikçe nasıl da güzelleşiyormuş her şey. Oyun halısı aldık haftasonu, onda 20 dk kadar durdu. Kendi çapında vurmaya çalışıyor o kadar rahatlattı ki beni. Beni görünce gülüyor falan. İçim gidiyor:)

Canım ya bu kadar karamsar düşünme. Eşinle konuş istersen iletişiminiz nasıl bilmiyorum ama. Sütün azalmasın bak dikkat et psikolojine. Erkekler böyle düşüncesiz olabiliyor bazen. Kendini dışarıya ver bence. Bebekle sana çok iyi gelir. Bak ben şu an kahve içmeye geldim yürüyüş yapıp. Öyle iyi geldi ki. Eve dönesim bile yok:)

Yok artık ya. Ağzından öpülür mü biz kıyamıyoruz.

Sinyalleri ben de yavaş yavaş çözmeye başladım alışıcam daha da inşallah:) ama bizimki hep kaka yapmaya uyanıyor. 4 saatte bir. Kvalidemler takmış bu çocuk ishal çok yapıyor diyor. Günde 4 kere bazen 5 kere yapıyor. Normal değil mi ki acaba?

Benim 33. Günde bitmişti ama adetim başlamıştı tam 40. Günde. Senin de öyle olabilir. Kırmızı kan olarak değil leke olarak gördüm çünkü

Benimde mi oyle oldu acaba ya bilemiyorum ki. Canim benim oglumda 38 gunluk ve gunde 3 4 kez kaka yapiyor. Ne kadar cok emerse o kadar sik kaka yapiyorlarmis

X