2017 Şubat Anneleri

bende esime begeniyomusun cok mu kilo almisim diyorum. boyle iyisin sisman degilsin diyor. ilk dogumda nasil yildirdiysam adami. biliyor spor aletlerine spor salonuna para harcayacagimi, parayi car cur etmeyeyim diye iyisin diyor hep :)
:) Adamın korkusu başka :) benimki de biraz kalsaydı iyiydi kurudun yine diyo :)

Henüz gelmedi kullanınca yazarım tabi

Kizlar dogum yapali 38 gun oldu. Benden hala acik renkli leke gibi seyler geliyor. Normal mi acaba. Doktorum dogumdan 6 hafta sinra kontrole gel demisti. Acaba haftaya kadar bekleyip tamamen bitince kanamam oyle mi gitsem. Bu kadar uzun surmesi normal mi acaba

Benimde aynı bi ara bitti tamamen sonra gene krmızı kan gelmeye başladı uyuz oldum

Cnm hangi sehirdesin bilmiorm ama havalar guzellesitti al bebisini cik dışarı biraz kapinin onune cikip yürüyüş yapsaniz bile iyi gelir

İki gündür açmıyorum rahatım çok şükür

Valla sadece zeytin peynir yiyince doymamış gibi hissediyorum ve ayrıca en sevdiğim yemek şekli kahvaltı ve aparetiflerdir:)) keyifçiyiz anlaşılan

Aynennnn

Bi 3 aylık 4aylık olsalarda rahatlasak ya :) acaba ne zaman başlıyorlar gülmeye falan bizimki biraz biraz ses çıkarmalara başladı

Biz 49 günlük olduk sabahları gülüyor ben konuşunca cevap veriyor aaaauuu ıuuu diye :)))

Benim de yan komşum öyle hep battaniye yle al battaniye yle diyo iki kat gerek yok üşümez diyom yok o küçük daha diyo

Küçük diye lahana mı yapalım çocukları

Tabi canım ilaç yokken ne yapacak insanlar ama şimdi artık eskisi gibi değil. Modern yöntemler ilaçlar var onlara göre hazırlanmış :)

Valla sapık ya nefret ediyorum kadından iyi etmişsin mesafe koyarak bana da ders oldu sadece kv ile değil bütün akrabalarla mesafe koycam artık

Kızlar yağlı yiyen annenin sütü ile afrikada yaşayan bir annenin sütünün aynı olduğunu biliyor muydunuz ?

Canım biliyorum aslında ama bol tereyağı yemek işime geliyordu

Rabbim herşeyin en güzelini ayarlamış bizler için kaliteli beslenmeyle olsaydı süt nice fakirlerin bebekleri aç kalırdı

Bizim burda dayarlar kuymağı lohusaya su da içirmezler sonra anne top gibi olur süt de artık şansına....

Uyudu mu barı acmayinca benimki akşam uyuyo onsuz ama gündüz uyumuyo gerçi bugün yine gicikligi üstünde

Benim bebeğimde 8.00 gibi uyanıyor dediğin gibi alt değişimi emme oyun derken 9.00 oluyor bence bunun 2.çocuğumuz olmasıyla çok alakası var diye düşünüyorum insan ne ile karşılaşacağını bilince sorun gelmeden çözüm hazır oluyor aslında uyku gelmeden sinyallerni veriyor bebekler ilk oğlumda bunu göremiyordum ve uyumayan sürekli ağlayan bir bebek

Siz 48 gunluksunuz biz 49 uz sen benden bi gün sonra doğurdun :)

12 den beri yine uykusuyla savaşıyor benimki ama bende sardım ellerini bağladım ağlamaklı olunca da onu bastıracak ses tonuyla eee eee dedim veeeee bu defa o yenik düştü tabi yine başucunda o fön sesi var ama napalim en azından uyusun yanı bakalım ne kadar sürecek bu kadar mücadelemizin sonu

Olanların nasıl oluyor internette bakıyorum dümdüz ya çatlaklar nolcak son haftalarda çatlağım oldu ondan önce hiç yoktu seviniyordum
Çatlakları ve sarkmayı dert etmeyin gerçekten geçiyor doğumdan 3 4 ay sonra beyazlıyor çatlaklar sıkılaşmayla birlikte küçülüyor tabiki eskisi gibi dümdüz ve pürüzsüz bir karın olmuyor ama kalanlarda bize en güzel günümüzün anısı öyle düşünün özgüveninizi yüksek tutun her zaman

Turuncu bi haftalığına oglanlari degisekmi :) sen benim oğlanı düzene oturt o ara ben senjm oglanla dinlenmiş oliyim enerjik oliyim :) gerçi senin oğlan benimki gibi olabilir ama o arada

Ben kızımı TuRuNCu nun oğluna vercem

Ya canım benim niye bu kadar üzülüyorsun ki benim karnım da berbat hem kıllı hem yukardan aşğıya inen kapkara bir çizgi var hem göbek deliğimin içi kapkara hem çatlak dolu hem de sarkmış ve cıvık cıvık mümkün olduğunca karnıma bakmıyorum baksam da sonra kızıma bakıyorum ki moralim düzelsin

Sen iyi ol bebeğin de iyi olsun huzur dolsun yuvanız :) bebek arabası varsa koy oğluşunu bir parka git bir yürüyüş yap hava soğuksa bile sar sarmala çık valla. Hiç olmadı markete git. Zaten karnı tok altı temiz olunca arabada uyuyorlar nefes almak iyi gelir

Kızımı severken kakasını yesinler poposuna kurban olsunlar diyorum kızım kıs kıs gülüyor benimki laf vurma ama sen iyi cevap vermişsin

Tatlım benim 42. Güne kadar açık renkli hafif hafif geliyordu dr olur dedi sonra geçti çok şükür

Uyudu mu barı acmayinca benimki akşam uyuyo onsuz ama gündüz uyumuyo gerçi bugün yine gicikligi üstünde

Canım benim kızım da çok huysuz. Bir derdi yoksa uykusu vardır dedim gerçekten de uyuyamayınca huysuz oluyor. Valla duacıyım senin oğluşa huzur bulsun inşallah

Siz 48 gunluksunuz biz 49 uz sen benden bi gün sonra doğurdun :)

Sen doğurduğun günü saymıyor musun? Kızım 14 şubat sabaha karşı doğdu 4.25 te ben 14 şubatı da sayıyorum onun için

kıskanc bı ınsan olarak bende senın gıbı dusunurdum bence karsına al mesajı gordugunu uzuldgnu bayanlarla samımı bınsekılde konısmamasını soyle kendının oyle davranmadgını hatırlat ben yapsam hoşuna gıdermı de ben de bakarm farkettrmesemde hep gozum ustunde

kıskanc bı ınsan olarak bende senın gıbı dusunurdum bence karsına al mesajı gordugunu uzuldgnu bayanlarla samımı bınsekılde konısmamasını soyle kendının oyle davranmadgını hatırlat ben yapsam hoşuna gıdermı de ben de bakarm farkettrmesemde hep gozum ustunde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…