2017 Şubat Anneleri

Aynen bende 48 le başladım ve göbek çıkıyor şimdiden. Ama bu 2. hamileligimden dolayı diye düşünüyorum. ilkinde 4-ayda başladım hamiş kıyafetine. şimdi en çok 1 ay sonra giyerim gibi

Arkadaşlar kafam çok karışık bilen arkadaşlardan yardım istiyorum kalp atışından sonra ilk testleri yaptırdım özel hastanede troit hormonum yüksek çıktı kadın doğum uzmanı dahiliye ye git dedi bendr Devlet hastanesine gittim doktor özel hastanelerdeki sonuçlara güvenmiyorm dedi tekrar kan verdirdi orda da sonuç normal çıktı ilaca gerek yok dedi ama benim aklıma takıldı neden özelde yüksek diye doktor da hastayı kendine bağlamak için filan yapıyorlar dedi şimdi bu önemli birşey Ben ne yapıcam hangi sonuca göre hareket edicem önemli bir konu sonuç ta siz olsanız ne yapardınız aslında sonuçlarıda yükliycektim buraya yapmadım

Devlet hastanesindeki doktor özel hastanede deki sonucu görünce hemen ilaç yazdı ama sonra kendi hastanesindeki kan sonucu cıkınca bırak dedi gerek yokmuş ya nasıl oluyor özeldeki sonuca göre troit hormonum yüksek ilaç kullanmam gerekiyor ama Devlet hastanesine göre sonuç daha düşük çıkıyor onlarda gerek yok diyor

Bende gebelik şekeri çıktı. İlk zamanlar çok tatlı yemiştim şimdiki hamileliğimde canım istese bile sadece tadımlık yerim şeker çocuğa zarar veriyor dikkatli olmak lazım
Acikcasi sekerle tatliyla hic aram yok. Bendeki daha genetik bi durummus. Insallah hayirlisi olur,extra dikkat etmem gerekiyosa edicem mutlaka. Insallah hayirlisiyla kalbini duyarim kuzumunda testlerimi yaptiririm

Bir de aile hekimine git orada yaptır 3. Sonuç olsun, değerlerini yükle yardımcı olurum. Testi sabah aç karnına verdiysen yine öyle yap

Canım farklı bir hastanede yeniden test yaptır bence

Testi tekrarla bence. Bende üç farklı hastanede yaptırdım üçüde birbirini tutmuyor. Sonuç ilaca başladım. İçim rahat etmedi cerrahpaşada endokrine gittim oda ilaca devam dedi. Kadın doğumcuda ilaca devam dedi.

Canım bence de bi kez daha yaptir ama şu var evet ozeller de sonuçlar değişiyor kendi aralarında bile ben ilk hormon tahlili yaptırdım özelde nerdeyse kadın beni menopoza soktu hepsi tavan yapmıştı FSH lh e2 TSH hepsi öyleydi resmen menopoza girmiş hissettim kendimi sonra diğer bi hastanede daha yaptırdım hepsi olması gereken değerler deydi orası da özeldi ama sanırım labaratuvar hatasiydi o yüzden tekrar yaptir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…