2017 Şubat Anneleri

İlk gebeliğimde 18.ci haftamda hıçkırıklarını hissetmeye başlamıştım..
Daha çok var gibi :)

Ben cok telasliyim malesef kendimi nasil telkin edicem bilmiyorum... gogus agrilarimda azaldi.. normal mi acaba? Randevum 16 temmuzda arada ultrosanami girsem diyorum.. siz nasil bekliyceksiniz ya

Merhaba kızlar. Rabbim nasip ederse bnde şubat annesi olucamm..Allahım sağlıkla kucaklarimiza almayı nasip etsin ınş.
Hayırlı olsun, hoşgeldin
Kısa olan kağıt normal çıkmış uzun olan sayfada hipotiroidi görünüyor hayret bir şey
kızlar cok kotuyum uc haftadır bulantı ve kusma benı mahvettı hayattan sogudum hamılelıgımın keyfını bıle cıkaramıyorum nasıl geçer bu ıllet yaaaaa
Allah yardımcın olsun
Kizlar benim de bulantilarim başladı. Bütün yemeklerden nefret eder oldum. Eşim de oruçlu ona da iftar hazırlamak gerekiyor çok zorlanıyorum. Çubuk kraker yiyorum bol bol besin değeri yok ama midemi bastiriyor
Pişirme canm bi süre yemek, dışarıdan falan idare etsin eşin. Ben mutfağa giremiyorum valla

Kızlar size bulantı için schweppes in Zencefilli içeceğini öreniririm
hemen deniyeyim gazlı değil dimi ?
Akşamları bu bulantı daha bir artıyor sanki. Bütün yemekler tiksindiriyor beni
evet tam yatmaya hazırlanınca bulantı geliyor
Benimde tam tersi bir iştahım açıldı doymak bilmiyorum yemek istemiyorum ama gözüm dönüyor
topiğin obur annesi sen olcan herhalde

baska bı yerde tekrar yaptır canım
Günaydın annişler nasılsinz??
Keşke bebeklerimizi hissetmeye başlasak artik icimde hep bir korku var acaba orda mi diye :)
iyiyim şimdilik bulantı yok çünkü açım sen nasılsın ? bende heyecan ve korkuyla beklıyorum daha kalp atısını duymadık ptesi gitcez

Merhaba kızlar. Rabbim nasip ederse bnde şubat annesi olucamm..Allahım sağlıkla kucaklarimiza almayı nasip etsin ınş.
hoşgeldin canım hayırlı olsun :)
kızlar cok kotuyum uc haftadır bulantı ve kusma benı mahvettı hayattan sogudum hamılelıgımın keyfını bıle cıkaramıyorum nasıl geçer bu ıllet yaaaaa
geçmiyor

Kizlar benim de bulantilarim başladı. Bütün yemeklerden nefret eder oldum. Eşim de oruçlu ona da iftar hazırlamak gerekiyor çok zorlanıyorum. Çubuk kraker yiyorum bol bol besin değeri yok ama midemi bastiriyor
bende iftar hazırlıyorum mecbur bazen aglayarak

Günaydın. Hayırlı cumalarınız olsun.
hayırlı cumalar canım
Günaydın hepinize... Hayırlı güzel mutlu bir cuma olsun
hayırlı cumalar canım

gögüslerim aşırı şişti ptesi gitcez biz dr a

Günaydın. Hayırlı cumalarınız olsun.

hayırlı cumalar...günaydın
Günaydın hepinize... Hayırlı güzel mutlu bir cuma olsun

gunaydın kızlar hayırlı cumalar

Rubella negatif çıktı ve kan pıhtılaşması gozukuyo tahlıl sonucumda bugun doktor kontrolum var ınşallah kotu bısey yoktur

inşallah yoktur canım içini ferah tut.

benim mide bulantım varla yok arası doktora gitsem ilaç verirmi acaba bulaantı için. birde çok halsizim elimi kaldırsam indirmeye halim yok ve çalışıyorum

cok aşırı yoksa ilaç alma bence

Günaydın herkese. Hiç cinsiyeti hisseden var mı aranızda? Ben oğlumda daha en başında hissetmiştim erkek olduğunu. Bunda hiç hissedemiyorum .Belirtiler de farklı zaten. Bakalım kaç prenses, kaç prens gelecek aramıza
...

benimde mide bulantım var canım ama cıkaramıyorum sureklı uyku halı benım doktorum ılaç vermedı

Zor vallaha canim ya benim de kusmam cok yok ama son 4-5 gundur tiksinme,bulanti cok fazla. 6 dan beri ayaktayim anca 1 bardak sut icebildim o da sivi diye. Cignedigim seyler agzimda buyuyo hic istemiyorum Allah kolaylik versin.
Kac aylik canm benim daha yeni 1 aylik ama hic oyle olmadi yeni diyemi sadece bu sabah kalktigimda ogurmeye basladim oksuruk fln soguk terler dokuyodum ama kusmadim. Vallaha cok iyi yigiyorum kilo bile almisimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…