2017 Şubat Anneleri

Canim benim gibi surekli mideni bastircak seyler ye iyi oluyor bende daha normal gida almadim alamiyorum ama yogurt ceviz findik gibi seyler az az bastiriyor mideyi

Canim benim gibi surekli mideni bastircak seyler ye iyi oluyor bende daha normal gida almadim alamiyorum ama yogurt ceviz findik gibi seyler az az bastiriyor mideyi
ayran içiyorum ama yogurt cekmiyor canım cevizdende tiksindim bebek beslenemiyormu diye çok üzülüyorum

öncesindede vardı canım hamilelik öncesi 7 lerde sabitti 1 tane kullanıyordum gebelikle beraber 2 ye çıkardı dr bu ay tekrar gitmem gerek
50mg yüksek bir doz değil hiç endişelenme bu hormonu vücudumuz üretemediği için mecburen ilaçla takviye etmeliyiz. Bir de 3 haftada bir kan testi gerekliymiş değer yükselir ya da düşerse diye

50mg yüksek bir doz değil hiç endişelenme bu hormonu vücudumuz üretemediği için mecburen ilaçla takviye etmeliyiz. Bir de 3 haftada bir kan testi gerekliymiş değer yükselir ya da düşerse diye
Bu hangi değerle ilgili kan testimde doktorum guatr sınırda iyotlu balık yağı kullan demişti sizdede öyle mi

Bu hangi değerle ilgili kan testimde doktorum guatr sınırda iyotlu balık yağı kullan demişti sizdede öyle mi
Haha uzmanlık alanım, şimdi hormon testinde t3 t4 ve tsh var. Bunlardan t3 ve t4 normal ancak tsh yüksekse hipotiroidi yani tiroid hormonu az çalışıyor-bende bu var- demektir. T3 t4 normal değer aralığında değilse tsh düşükse hormon çok üretiliyor demek. Gebelikte bu değerin 2 civarı olması gerekiyor. Ben iyotlu bir şey kullanmıyorum. Tuz da iyotsuz almam gerekiyordu ama çok uymadım bu duruma, şimdi de tamamen kestim

Bugün doktora gittim. Bebeğin kalp atışında bi problem yok neyseki. Eve gelince yine kırmızı akıntım vardı ama çok onemsemiyorum. Bebekte sorun olmadığı sürece problem değil. Yatmaya devam.

Canım sanada çok geçmiş olsun saol Allah hepimize sabır versin bol bol dua edicez

Bende gebelik şekeri çıktı. İlk zamanlar çok tatlı yemiştim şimdiki hamileliğimde canım istese bile sadece tadımlık yerim şeker çocuğa zarar veriyor dikkatli olmak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…