2017 Şubat Anneleri

kızlar şimdi doktordan geldim... d vitaminim eksik olduğu için ilaç verdi... ve eczaneden gebeler için balık yağı almamı söyledi yalnız özellikle balık yağı fiyatları baya farklı eczacı hepsinin aslında aynı olduğunu iletti... şimdi toplamda 4 adet ilaç/takviye kullanıyor olucam; folik asit, corraspirin100, d vitamini, balık yağı

d vitamini yoğunluğuna kalp atışını duyduktan sonra baktırmamı istemişti. tatile çıkacağımı ilettim... ıslak bikini/mayo ile durmamamı, güneş ışığının yoğun olduğu saatlerde güneş altında kalmamamı, bol bol su içmemi söyledi.

bu arada ilişki bende de yasak, daha önce iki kimyasal gebeliğim olduğu için temkinli davranmakta yarar var

Doktorlarin cogu ilk 2 ay onermiyor..eger kanama fln varsa gebelik boyunca istemiyorlar..sen doktorunu dinle ilk 2-3 ay iliskiye girme.sonucta bebekler herseyden onemli bence ..
Orasi oyle tabi. Korktum acaba dusuk tehlikem mi var diye o dakika o heyecandan soramadim daha once bi dusugum oldu ondanda oyle demis olabilir

Bende kasık ağrısı da oluyor dün çok fazlaydı ayakta kalınca artıyor. Bıçak saplanır gibi sanki. Endişeleniyorum böyle olunca. Hormonlardan mı bilmem,değişik duygulara giriyorum. Gerçi her şeyin hayırlısı. Rabbim hepimizin yavrularını sağ sağlim kucaklarına aldırsın inşallah

Teşekkür ederim canım denicem.. Bende bayramdan sonra 9 saatlik yola gidecegim ama eşimle karar aldık ben uçakla oda arabayla gelcek uçak biletleri tabii biz alana kadar uçmazsa

canım benim çok geçmiş olsun umarım herşey iyiye gider senin içinde bebişin içinde allah acil şifalar versin

Kizlar merhaba bugun basagrisindan duramiyorum suan hafifledi mide bulantisi icin haslanmis misir yada tuzlu limonlu havuc iyi geliyor bana cok oyle mide bulantim yok ama canim biseyde istemiyor daha kahvalti yapamadim meyve havuc hep tikiniyom ama...

arkadaşlar benimde bağdemciklerim şişmiş ne yapacağımı bilemiyorum dr ilaç yazamam sadece gargara verebilirim yapabileceğim bir şey yok diyor
gecmiş olsun canım

benim kanamamda bebekle alakalı değildi durdu bidaha hiç gelmedi
Kızlar sag bacagima yururken kramp giriyor. Agri belimden geliyor gibi çok korktum . Doktor'a gitmelimiyim.
evet kasıklarımdada batma hissi oluyor benim

Kızlar kavun hakkında peygamber efemdımızın bi sozu var hamıle kadınlar cocuklarının guzel ahlaklı ve guzel yuzlu oluması icin kavun yesınler demıs
mide bulantım gecerse yerim çokta severim kavunu
benimdebogazımdan dogru duzgun bişey gecmedi bugun nolacak böyle çok endiseliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…