2017 Şubat Anneleri

Canım benim de oyle dun ve bugun mahvoldum. Ben de şu anda işteyim, birşey yiyemiyorum ve acayip midem bulanıyor.
Konsantre olamıyorum işe
Sorma yaa 1 saatte halledecegim isle sabahtan beri ugrasip duruyorum. Bel agrisi,bulanti... Bu aralar boyle gececek galiba. Cok sukur araya bayramla yaz iznim giriyo da 2 hafta dinlenebilcem. Insallah kalp atisini da duyarsak icim rahat bi sekilde gel keyfim gel :)

düşük olacaksa hakikaten vardır bir sebebi ama sen kendine dikkat et çok su iç beslenmene dikkat et ve yattığın yerden kalkma lütfen tatlım rabbim bebeğine sağlıkla kavuştursun inşallahh

Amin canım inşallah. Dikkat ediyorum, sabırla bekliyorum. Senin de ikizlerin hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

o zaman bı umut var demektır hayırlı olsun canım ıkızlerın bu arada
tabiki de var çok küçüktü benim ondan 6 da duyabildik çok teşekkürler allah razı olsun

Amin canım inşallah. Dikkat ediyorum, sabırla bekliyorum. Senin de ikizlerin hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
bol bol dua et tatlım annelerin duası kabul olur anneciğin de etsin teşekkür ederim rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar göstersin inşallah..

Geçmiş olsun ama bir pedi dolduracak kadar değilse korkmayın diyor doktorlar. Sıcak suda duş alma. Tuvalet ihtiyacı harici kalkma yerinden ve bir de ananas ye, rahimi sıkılaştırıcı özelliği varmış

Keseyi ctesi gorduk 8mdi...10 gun sonra kalp dedi hayirlisiyla insallah duyariz...Buyuk bir stresim geride kalcak ozaman

Geçmiş olsun ama bir pedi dolduracak kadar değilse korkmayın diyor doktorlar. Sıcak suda duş alma. Tuvalet ihtiyacı harici kalkma yerinden ve bir de ananas ye, rahimi sıkılaştırıcı özelliği varmış
Canım saol, böyle tavsiyeler içime umut oluyor. İnşallah şu sıkıntılı günler geçer, ben de bebeğim kalp atışlarını duyduğumu, her şeyin yolunda olduğunu anlatan yazılar yazarım buraya. Allah o günleri göstersin bana da inşallah.

Selam kızlar bende aramıza yeni katıldım. Cuma keseyi gorduk çok şükür. 5 haftalık gebeyim
hayırlı olsuncanım hoşgeldin

Kızlar bende ıkı defa su gıbı akıntı oldu bır ıkı damla sızde oluyor mu
benimde surekli akıntım var

Kizlar lekelenmelerim var diye az once dr gittik yavrumun kalp atislarini duyduk sukur saglikli dedi karacigeri olusuyor dedi lekelenme kan sulandirici igne kullaniyorum ondan olabilir dedi haftaya kendi dr gidicem kan testlerimi yapicak
cok şükür canım gözünaydın

Ay gerçekten kıymetini bilmiyorlar
zencefil çayı işe yaraadımı canım

çok şükür kötü bişey olmamıs bolbol dinlen canım

Arkadaslar cok mutluyum ya zeynep kamile ssvd bolumu acilmis hemen randevu aldim cuma gunune rabbim nasip ederse ikinciyi normal istiyorum
inşallah nasip olur canım
Kızlar ya hapşırırken çok canım acıyor korkar hale geldim hapsirmaktan Sanki kasıklarıma tekme atıyorlar gibi
iki kez oldu bana cok korktum
Doktora sinir olup bir de kan sonucumu alamayınca evde bir test daha yaptım herhalde beta yükselmemiş olsa bu kadar koyu olmaz değil mi
yükselmiştir canım önce kanka sonra idrarda yükseliyormus zaten

evet aynısı bendede var ceviz yiyorum bide ayranla ask yasıyoruz
gecen hafta yogun bir kanama geçirdim şuan iyiyim. dr banada saglıksız gebelikse düşer dedi. bol su iç dedi rahim rahatlasın sonra baktı bebege kesemizin içi dolmaya baslamıs stres yapma bol su iç bol dinlen

Canım çok sevindim senin adına. İnşallah bana da aynısı olur. Sen de dikkat et kendine.

Tesekkur ederim kesinlikle aklımız çıkıyordu aglaya aglaya gittim baktım esimin gözleri dolmuş birdaha stres yapmamaya ve kendimi yormamaya çalışacağım ıı geceler rabbim hepimizin meleklerini korusun
Oh ne güzel ki sonunda güzel haberi almışsın kendine çok dikkat et ve dinlen bundan sonra, inşallah birdaha böyle kötü şeyler yaşamazsın bu son olur :)
Arkadaslar cok mutluyum ya zeynep kamile ssvd bolumu acilmis hemen randevu aldim cuma gunune rabbim nasip ederse ikinciyi normal istiyorum
Gözün aydın normalde ssvd çok pahalı diye biliyorum eski hamile grubunda bir arkadaş özel doktora gitmişti çok istiyordu, kısmet olmamıştı ama çok arkadaşının yapabildiğini duydum inşallah sen de yapabilirsin :)
Doktora sinir olup bir de kan sonucumu alamayınca evde bir test daha yaptım herhalde beta yükselmemiş olsa bu kadar koyu olmaz değil mi
Bence de net çizgiler muhakkak yükseliyordur, sıkma canını inşallah herşey yolunda gider :)
Hiç üzülme canım bu 3 ay bebeğin ihtiyaçları çok az ve hepsini de senin depolarından alıyor sen moralini yüksek tut bebeğin en çok ihtiyacı olan şey o
kızlar günaydın kaç haftalıkken kalp atışını duydunuz ben şu an da 6+3 deyim 6+6 dayken kontrolum var duyma sansım nedır duymadan gelırsem bu sefer ıcımde suphe olacak
Ben dün 6+0da duydum ama hiç beklemiyordum aslında ilk muayenemdi daha, sen de 6+6 büyük ihtimal duyarsın duymazdan da panik yapma ben ilk gebelikte geç duymuştum değişebiliyor yani
Gözünüz aydın. Ne mutlu size. Tsh kaç çıktı.
Teşekkür ederim canım, ilaç alıyorum 3,6 çıktı 2nin altında tutmalıyız dedi doz artıracak sanırım zaten benim asıl yüksek olan anti tpo
Hakkınızda hayırlısı olsun canım inşallah bebeğin iyidir ve tutunur ama drun doğru söylemiş düşerse de sağlıksız olduğu için düşer yani onda da var bir hayır içini ferah tut canım :)

Çok teşekkürler canım. Artık umutla bekleyeceğiz. İnşallah sonu güzel olur.

Günaydın zencefil çayı da işe yaramadı koşa koşa gidip almıltm tüm umutla İbrahim Saraçoğlu hocamıza cok güveniyorum oda söylemişti videosunda.. Yok yaramıyor gece beş te yattım sabah dokuz otuz da ayakta.. Napayım bilemedim allahım şifa versin dua edin mide bulantısı mahvetti beni hayattan soğuttu tüm gün evde oturmak insan görmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…