2017 Şubat Anneleri

Inşallah cnm teşekkür ederim allah herkese nasip etsin miden bulanıyor mu
Mide bulantim hafif var ama ondan daha çok bugün aşırı kasik karın ve rahim içi agrim var ondan dolayı çok tedirginim sende de var mı bunlar

Canim Tebrikler ne mutlu sana ben de yarın gitcem ınsallah yarin görürüm kesen ben de düşük yaşadım daha önce içimde korku var hep hcg kaçtı senin bugün Biliyormusun
İnşallah görürsün canım benımde yarın randevum var keseyı gormeye gidicez mutlu ayrılırız ınş

İnşallah canım sağlıklı bi gebelik geçirip yavrularımızı alırız kucağımıza
ben dün doktora gittim 10 gün sonra anca görünür ultrasonda dedi bide bata 5 gün kala öğrendim ben gebe olduğumu şimdi bata 2 gün var. 10 gün sonra gel görürüz ultrasonda dedi doktor siz gördünüz mü?

stres yapma canım bende 4+3 ken gittim keseyi göremedi 1 hafta sonra gel hem keseyi hem kalp atışına bakalım dedi senın de 10 gün içerisinde gözükür

Canim Tebrikler ne mutlu sana ben de yarın gitcem ınsallah yarin görürüm kesen ben de düşük yaşadım daha önce içimde korku var hep hcg kaçtı senin bugün Biliyormusun
İnsaAllah canim gorursun sende beta ya bakmadi hic keseyi gorunce gerek duymadi haftaya da gel bebegi gorelim dedi, bence sen bebegi bile gorebilirsin cunku benim yumurtlamam gec oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…