2017 Şubat Anneleri

İnsaAllah canim gorursun sende beta ya bakmadi hic keseyi gorunce gerek duymadi haftaya da gel bebegi gorelim dedi, bence sen bebegi bile gorebilirsin cunku benim yumurtlamam gec oluyor
Benim geç oldu canım çünkü adetten bigün önce test yapmistim cikmamis ti 1 gün geçince yaptım çıktı. Ve dün beta 491 di ama 2 günde 4 kat artıyor benimki

Merhaba kızlar moralim çok bozuk dün keseyi görmüştük bugün kanaman oldu doktora gittik kese düne göre büyümüş ama doktor hafif bozulmuş dedi me olur dua edin

Merhaba kızlar moralim çok bozuk dün keseyi görmüştük bugün kanaman oldu doktora gittik kese düne göre büyümüş ama doktor hafif bozulmuş dedi me olur dua edin
Canim geçmiş olsun yat dinlen sakin kalkma yataktan ınsallah bişey olmaz içini ferah tut

allahın ıznıyle bişey olmaz bozulma kesenın ustundeyse sıkıntı yok altında ıse dusuk rıskı yuksek oluyo dıye biliyorum

Merhaba kizlar kese goruncekmi ?kalp atisi duyulacakmi sizi emin olun cok iyi anliyorum benim bu 3 cu gebeligim ilk ikisini kaybettim suan o kadar tedirginim ki anlatamam..kese genelde 5 ci haftada gorunuyor..kalp atisida 6-8 haftasi degisiyor..kasik agrilari cok normal yerlesme agrilari..allah hepimizin sagsalim.kucagina.almak nasip etsin..bu arada benim sat 11 mayis ama degerim 428 bana az gibi geldi ya

Rabbim yar ve yardimcin olsun canim gonlunu ferah tut insallah hersey cok guzel olucak moral cok onemli lutfen elini karnina koy ve dogacagi kokusunu duyacavin gunu hayal et su mubarek gunlerde tum dualar kabul gorur

Bugün beta Hcg 238,4
Tsh değerim çok düşük 0,21 çıktı doz ayarlaması gerekecek. Medeniyette bir hastane bulayım da önce

Yaa peki ne yap dedi ne yapalim dedi?
Bence hemen bozma moralini belli olmaz olumsuz bisey soyledi mi?

Merhaba kizlar kese goruncekmi ?kalp atisi duyulacakmi sizi emin olun cok iyi anliyorum benim bu 3 cu gebeligim ilk ikisini kaybettim suan o kadar tedirginim ki anlatamam..kese genelde 5 ci haftada gorunuyor..kalp atisida 6-8 haftasi degisiyor..kasik agrilari cok normal yerlesme agrilari..allah hepimizin sagsalim.kucagina.almak nasip etsin..bu arada benim sat 11 mayis ama degerim 428 bana az gibi geldi ya
Benim SAT ta 11 mayıs canım ayniyiz seninle değere takılma bence bende bakıyorum şöyle bi bazıları nin çok yüksek bana göre bazıları da benden dusuk Rabbim devamını getirmeyi nasip etsin inş bi kez mi kan verdin artış oldu mu baktinmi benim de agrilarim çok aşırı

Benim felaket uykum var. Grip gibi bişey mi oluyorum ondan mı, uykusuzmuyum ondan mı, yoksa hamilelikten mi? Nedeni herneyse ben çalışamıyorun gözüm kapanıyor :anne:

5.ci haftalarda ben de aynıydım :)
Hamilelikten kapanıyor o gözler. Bir kaç gündür daha iyi gibiyim :)

Merhaba, bende şubat sonuna yetiştim Allahın izniyle :KK200: daha çok yeniyiz inşallah her şey yolunda gider hepimizin :KK49:

Hoşgeldin aramıza..
Biz açılışı yaparız,sen de kapanışı :)

Canım bu hafta bol bol yat dinlen.
Hiç kendini yorma.
İnşallah haftaya güzel haberler alırsın..

Bugün beta Hcg 238,4
Tsh değerim çok düşük 0,21 çıktı doz ayarlaması gerekecek. Medeniyette bir hastane bulayım da önce

Allah yardımcın olsun.
Doktor ,hastane işleri en zoru sanırım..

Kizlar ya siz calışıyor musunuz? Pazartesi kalp atisini duymaya gidicem ancak rapor alip dinlensem mi ki evde ? Sizler islerinize devam ediyor musunuz?

X