2017 Şubat Anneleri

Merhaba kızlar moralim çok bozuk dün keseyi görmüştük bugün kanaman oldu doktora gittik kese düne göre büyümüş ama doktor hafif bozulmuş dedi me olur dua edin[/QU
Kizlar ya siz calışıyor musunuz? Pazartesi kalp atisini duymaya gidicem ancak rapor alip dinlensem mi ki evde ? Sizler islerinize devam ediyor musunuz?
Ben düşük tehlikem olduğu için bir hafta rapor aldım evde film izleyip vakit geçirmeye çalışıyorum.

Herkese merhabalar; hepsini okudum çok tatlısınız, Allah herkese mınıgnı kucagına almayı nasıp etsın. Ben korunurken hamile kaldım. Doğum kontrol hapı bende duzensız kanama yaptıgından adet tarıhımı bılemıyoruz ancak 07.05.2016 sat olarak kabul ettik. Kesesını görduk çok sukur

Kizlar ya siz calışıyor musunuz? Pazartesi kalp atisini duymaya gidicem ancak rapor alip dinlensem mi ki evde ? Sizler islerinize devam ediyor musunuz?
Ben ogretmenim bu hafta rapor aldim..evde kalip yemek yapmaya ve kokuya dayanamadigin icin annemlerin yanina geldim bahceli evleri var hava aliyorum bunalinca..erken basladim sanirim rapora

Ev
Evet 1 kere yaptim dun yaptirdim yrn doktora gidicem diye tekrarlamadim..benimde batmalarim felan oluyor normal hepsi..dikkat etmek lazim ya..senin degerin kacdi..bakarsin ayni gun dogururuz ins

Sanki evde dinlenmem gerekiyormus gibi bir his doguyor icime... dusuk tehlikem yok suan ama bundan onceki dusukle sonuclandigi icin sanirim icimde hep bir korku olarak kaldi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…