2017 Şubat Anneleri

İnşallah kötü birşey yoktur. Doktoruna böyle durumlarda soramıyormusun. Progeatan kullanıyormuydun sen. İçin rahat edecekse dr git canım ya. Haber ver bizede.

Aynen oyle canim, bilinmezlik ve belirsizlik yoruyor insani. Dusunsene senin bedeninde su anda bi canli gelisiyo ve sen ne oldugunu bilmiyosun :) Bana cok tuhaf geliyo hala... Insallah hepimizin yavrusu saglikli,hayirli,akilli ve uslu olur :)

Aminn canım bende yarın dr gidecem kan değerim 2 katına çıkacak mı bakalım daha yolun başındayım
Bende daha basindayim canım kaç çıkmıştı değerin ben de ptesi gitcem Dr a nasipse ama bende senin gibi ikinci değerde tedirgindim çok şükür artış olmuş inş böyle devam eder bakalim

Aynen oyle canim, bilinmezlik ve belirsizlik yoruyor insani. Dusunsene senin bedeninde su anda bi canli gelisiyo ve sen ne oldugunu bilmiyosun :) Bana cok tuhaf geliyo hala... Insallah hepimizin yavrusu saglikli,hayirli,akilli ve uslu olur :)
Aynen öyle tutunmaya çalışan bir canlı var şuan içimizde ne kadar biz daha hissedemesekte o bi canlı şuan cinsiyeti bile belli :) inş canım dualar la Rabbim sonuna kadar gitmeyi nasip etsin benim çok agrim var rahim içim özellikle bugün çok agriyo korkuyom :/

yalnız değilsin canım sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Ozellikle regl olacagim gun ve sonraki 1 hafta nasil rahim kasilmasi ve yumurtalik agrisi cektim anlatamam. Doktorum Allah korusun kanama olmadigi surece normal dedi hep oyle telkin ettim kendimi. Sukur bu haftaya daha iyi basladim agrilarim daha hafif. Biraz sabredicez galiba...

Aynen ya şuan bugün daha fenayim rahim içi com aşırı kasildi ve agriyo çok şükür eke fln bisey yok ama sanki her an bisey gelecek gibi azcik akintim gelse gidip bakıyorum hemen şu Dr a bi gitseydim hayırlısıyla

Normal olsun da çekerim sorun değil yeter ki bu ağrılar anormal bisey olmasin inş

Normal normal canim hic korkutma kendini. Ozellikte regl ve sonraki hafta oldu bende su an biraz daha iyiyim. Dinlenmene bak,cok yorma kendini ve hic korkma stres yapma. Esim bazen agrin var mi iyi misin diye soruyoda 'ben bebe dogurcam agricak biraz tabi' diye hem onu hem kendimi teselli ediyorum sakayla karisik :)

Beklemdigim bi anda geldi ya o yüzden tedirginim sanırım ne yapcami bilmiyorum bugün bide böyle artınca daha tedirgin oldum inş dediğin gibi olur sağol canım

Benim felaket uykum var. Grip gibi bişey mi oluyorum ondan mı, uykusuzmuyum ondan mı, yoksa hamilelikten mi? Nedeni herneyse ben çalışamıyorun gözüm kapanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…