2017 nisan anneleri

aynen havalar artık çok sıcak değil bende başlayacagım normalde hergün yüzüyordum ama bu iki hafta krtiki dediği için doktor dinleniyoruz minnağımla
Havuza bnde eşimle birlikte gitmeyi düşünüyoruz önceden de giderdik ama biraz karnım büyüsün diyorum öyle gideriz yüzme bilmiyorum ama en azından hareket olur su bebegede iyi gelir

mutlaka git doktorum temiz olduğunu düşünüyorsan mutlaka yüz dedi bizim evin havuzu totelde taş çatlasın koca havuza 5-6 kişi giriyor o yüzden gönül rahatlığı ile giriyorum bel ağrılarına çok iyi geliyormuş miğde bulantısını kesiyormuş ki gerçekten ben hiç hamile gibi değildim bırakana kadar çok sağlıklı ve dinç hissediyordum kendimi şuan ki sorundan dolayı maalesef yüzemiyorum imkanın varsa mutlaka git derim ben ..

Gidicem cnm ama erken diye korkuyorum ilk suya girdigimde çok soguk oluyo zarar verir diye korkuyorum üşütmekte istemiyorum üç ay bitsin öyle düşünüyorum

ay bende giriyorum 25 kulvar yüzüyorum hemen eve çıkıp üstümü değiştiriyorum üşütmeyeyim diye haftaya başlarım ben havalar bozmazsa . Bak aklıma bide şu geldi şimdi içiyorum da kabızlık sorunun varsa ben kefir içiyorum çok yararını gördüm tavsiye ederim.

canim bende daha hamileligin basinda yüksek seker cikti.. hos bekliyodum bi kac ay önce bende normal seker cikmisti.. ailedede var bekliyordum.... doktor o yüzden kesinlikle karbonhidrati yagi cikarcaksin hayatindan demisti.. hamile kaldigimda 75 kiloydum simdi de 69 a indim.. ama hic sikayetci degilim.. cünkü normalde bogazimi tutamayan biriydim.. bebekk icin mecburen dikkat ediyorum zaten istahimda kacik... bu gidisle bi ay icinde 65 bulurum.. doktorda o kdaar olmam gerektigini söyledi

Geçmiş olsun cnm ideal kilona bi an önce kavuşursun inşanlah tabiki Bebiş için yeme karbonhidrat sagsaglim kavuşursunuz inşanşah

Kabızlıgim fazla yok ama sanırım artıyo kefiri BN anneme söylüyim alsın Bnm için

Kızlar BN diyordum bnde bulantı vs yok ama dünden beri ögürüyorum yedigim yemek sürekli ağzıma geliyor bnde dayanamıyorum gidip boşaltıyorum yeni başladı kusmalar ama kötü bişeymiş ya sabahları baş Ağrı'sıyla uyanıyorum hep baş agrım var ve halsizlik hadsafada

Nasıl yeni öğrendin cnm baya büyümüş bebişin adetin geçince fark etmedin mi
haziran ayında sol over kistim vardı benim 1 ay kontrol hapı kullandım o benim adetimi kesmişti zaten sonraki ayda hasta olmayınca ilaç yüzünden sandım ama kistim için dün kontrole gittiğimde kist olmadığını ve hamile olduğumu öğrendim :))

:) maşallah cnm hiç beklenmedik anda olunca insan tuhaf oluyor. Allah sağsalim kucagına almayıda nasip etsin inşanlah

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım benim hamileliğim 7. Haftanın 6. Günündeyim her şeyin çok başındayız Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…