2017 nisan anneleri

Busra___mustafa___

ÇOK ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
1.300
525
27
Merhaba arkadaşlar 7+1 hamileyim ve nisan 17 tahmini dogum tarihim hadi gelin hep beraber bekleyelim birbirimize sorularımızı soralım güzel heyecanlarımızı paylaşalim rabbim sagsaglim kucagımıza almayı nasip eder inşanlah isteyen herkesede bu güzel duyguyu yaşatsın rabbım

Merhaba ben de 5 haftalık hamileyim nisan bekliyoruz. iki sene önce de bu foruma üye olup Defneciğimi 2015 nisanda doğurmuştum. Bu miniğe de aynı günlerde hamile kaldım bakalım.

Merhaba ben de 5 haftalık hamileyim nisan bekliyoruz. iki sene önce de bu foruma üye olup Defneciğimi 2015 nisanda doğurmuştum. Bu miniğe de aynı günlerde hamile kaldım bakalım.
Maşallah cnm allahım sana bağışlasın kızı bebişinide sagsaglim kucagına almayı nasip etsin inşanlah belirtilerin neler cnm ?

Peki son adet tarihinden itibaren mi 4 ya da 5 hafta benim son adet tarhm 30 temmuzdu
kuzum son adet tarihiyle doktorun ultrasonda gördüğü zaman birbirini tutmuyor çoğu zaman benim son adet tarihim 17 temmuz. hesaplayıcılara göre 6+5, ama doktora ve ultrason cihazına göre 7+5.
bence doktora bi görün.

Anladm cnm.degerm 1040 bekliym ben bi hafta daha en iyisi

Alttan baksn istemiyrm en iyisi bi hafta daha bekliym.o surede bebise bisi olmaz insallh. Gerci bayrama.denk gelio
Bişey olmaz inşanlah cnm Allah'ın izni ile olacağı varsa da her türlü olur o çocuğun kısmeti dünyada varsa elbet doğar inşanlah BN bir düşük yaşadım diyorum hayırlısı buymuş demek ki şükür şimdi ikinciye hamileyim çok şükür iyiyiz bebeğimle. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…