2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim ondan korkma onun tedavisi zaten var ilacini iceceksin ve sorun ortadan kalkacak:KK66:
Yaa telefonda bilgi verdilerde detayli konuşamadk birde yoldaydim bu cok tehlike içeren bir sey mi :KK43: cok korkuyorum ya moralm yerle bir bogazm düğüm düğüm agliyorm ama ferahlayamiyorum bile

merhabalar , 2011 ekim annelerinden sonra 2017 mart anneleri :)) Allah nasip ederse inşallah 2.hamileliğim bu.
35 yaşındayım . İstanbul Beylikdüzü . SAT 27 mayıs 2016 BAT 23 haziran 2016 BDT 3 mart 2017
evde gebelik testi hariç hiçbir şey yapmadım . bu hafta içi kısmetse doktora gideceğim. herkese sağlıklı ve keyifli hamilelikler dilerim.

Yaa telefonda bilgi verdilerde detayli konuşamadk birde yoldaydim bu cok tehlike içeren bir sey mi :KK43: cok korkuyorum ya moralm yerle bir bogazm düğüm düğüm agliyorm ama ferahlayamiyorum bile
Cnm progesteron bebeğin yerleşmesine yardımcı olur yumurtlamanın gerçekleştiği corpus luteumdan salgılanır hiç korkmak vaginal yada oral progesteronla yerine koyma tedavisi yeterli olur kanaman lekelenmem yok ken hemen ne düşüğü öptüm kocaman

Hayir canim olur mu. Hatta bence dusuk sebebi bu olan kisiler en rahati cunku tedavileri var. Bak bana tedavi bile vermediler cunku yok yani bekliyorum ooyle. Sen ilacini iceceksin hormon seviyen yukselecek iste bu kadar.

merhabalar , 2011 ekim annelerinden sonra 2017 mart anneleri :)) Allah nasip ederse inşallah 2.hamileliğim bu.
35 yaşındayım . İstanbul Beylikdüzü . SAT 27 mayıs 2016 BAT 23 haziran 2016 BDT 3 mart 2017
evde gebelik testi hariç hiçbir şey yapmadım . bu hafta içi kısmetse doktora gideceğim. herkese sağlıklı ve keyifli hamilelikler dilerim.
Ben de b.duzundeyim canim kime gideceksin doktora

Cnm progesteron bebeğin yerleşmesine yardımcı olur yumurtlamanın gerçekleştiği corpus luteumdan salgılanır hiç korkmak vaginal yada oral progesteronla yerine koyma tedavisi yeterli olur kanaman lekelenmem yok ken hemen ne düşüğü öptüm kocaman
Yaaa canm benimmm :KK200: cok teşekkür ederim inan nasil panik yaptim anlatamam ben bu bebegi 3 senedir bekliyorum hemde ne tedaviler ne ilaclar ne igneler yiyerek bekledm simdi haliyle hemen panik yaptim:110:

Hayir canim olur mu. Hatta bence dusuk sebebi bu olan kisiler en rahati cunku tedavileri var. Bak bana tedavi bile vermediler cunku yok yani bekliyorum ooyle. Sen ilacini iceceksin hormon seviyen yukselecek iste bu kadar.
Allah razi olsu yüregimi ferahlattiniz o kadar korktum ki anlatamam ya :KK42:

Ay valla kayinvalidem yuzunden dusuk yapcam. Keseyi goruyorr aynii ogluma benziyor diyorr... 5 senedir erkek diye diye erkek bebege karsi soguttu resmen beni.
Aynı benim kaynanam birsürü erkek torunu var kadının gözü doymuyor erkek de erkek bir kızım var çok şükür kız oldu diye resmen sevindim:)) 4 tane de kaybım var bazen sinirlenip bebeği bulduk da erkeği kaldı diyorum.

Kaç çıktı cnm
Canm iste onu ögrenemedm hemsire beni aramis namaz kiliyordm o esnada sonra esimi arayip bilgilendirmis ben tekrar aradm da suan dosyaniz yanimda yok dedigimiz igne ve fitili kullanin sali sabahtan da gelin dedi asiri panik yaptm tabi :KK43:

Canm iste onu ögrenemedm hemsire beni aramis namaz kiliyordm o esnada sonra esimi arayip bilgilendirmis ben tekrar aradm da suan dosyaniz yanimda yok dedigimiz igne ve fitili kullanin sali sabahtan da gelin dedi asiri panik yaptm tabi :KK43:
Cnm ben hemşireyim 3 sene tüp bebekte çalıştım gerçekten bu kadar korkma çok aşırı düşük olsa hemen gelin derler bir ikinciside bebişin yerleşmez ve beta Hcg yükselmezdi sen hemen doktorunun önerdiği iğne hap fitil her ne ise onu kullanmaya başla

Yok panik yapma cnm arkadaşların dediği gibi çok basit bir tedavisi var progestan iğne ilaç ve fitil kullanıyorsun o kadar.:KK66: sadece kaç çıktı diye merak ettim sen sorun etme

X