2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bu arada kızlar kasık ağrılarınızın geçtiği oluyo mu? Bugün pek ağrı hissetmiyorum ama sürekli ağrı olacak diye de bişey yok sanırım değil mi?

Bütün testler için toplM 660 lira para istediler yazık günah. Ben de öyle yapıyım ozaman aile sağlığı merkezinde yapabildikleri testleri yaptrayim yapamadıklarını kendi gittiğim hastaneye yaptrayim

Bizim aile hekimi idrar testi yapmıyor. O yüzden kan olanları onda, idrarları da özelde yaptırdım kan uyuşmazlığı testi ile birlikte 165 tl tuttu.

mavikara mavikara canim hayırlı uğurlu olsun 41 kere masallah :nazar::nazar::nazar::anneadayı::anne::emir_bebek:Allah (c.c) kucaklayip kokladigin günlerinde böyle mutlu eylesin inşallah canım.

Bugün bende kontrolden geldimmmmm .çok şükür Allah ' a o minik mucizeyi gördüm kalp atışını duydum .tarifi imkansız :halay::halay::halay:
7+2 olmuşuz teyzeleri :KK200: ama bana test felan demediler 1 ay sonra gel dedi doktor.

Dilerim ALLAH dan bu ani yaşamayı bekleyen hamile kardeşlerim benden mutlu yaşasın o sesi duyup mucizeye tanık olsunlar inşallah.:dua::nazar:

mavikara mavikara canim hayırlı uğurlu olsun 41 kere masallah :nazar::nazar::nazar::anneadayı::anne::emir_bebek:Allah (c.c) kucaklayip kokladigin günlerinde böyle mutlu eylesin inşallah canım.

Bugün bende kontrolden geldimmmmm .çok şükür Allah ' a o minik mucizeyi gördüm kalp atışını duydum .tarifi imkansız :halay::halay::halay:
7+2 olmuşuz teyzeleri :KK200: ama bana test felan demediler 1 ay sonra gel dedi doktor.

Dilerim ALLAH dan bu ani yaşamayı bekleyen hamile kardeşlerim benden mutlu yaşasın o sesi duyup mucizeye tanık olsunlar inşallah.:dua::nazar:
Maşallah maşallah cok sevindim gözün aydın canm ❤

Hadi gozun aydin. Hep boyle mutlulukla devam etsin surecin ins. :)

Bu arada kızlar kasık ağrılarınızın geçtiği oluyo mu? Bugün pek ağrı hissetmiyorum ama sürekli ağrı olacak diye de bişey yok sanırım değil mi?
Yok canım ya benim de ara ara tutuyor o, mesela akşamları azıtıyor sabah normal.
Oo çok tutmuş canım ya devlette yaptır bence de.. bende benimkini çok sanıyodum ama biçok kişiye göre iyiymiş baya
Senin baya iyi tutmuş zaten :)
Bizim aile hekimi idrar testi yapmıyor. O yüzden kan olanları onda, idrarları da özelde yaptırdım kan uyuşmazlığı testi ile birlikte 165 tl tuttu.
Ay benimki idrar testi istemedi :işsiz:

Oh çok güzel bi iyi haber daha :))

Sana da maşallah canımmm sağlıkla kuçağımıza alalım insallah. .
Bana testleri verdi bunları 2 hafta içinde yaptr sonuçla birlikte bana gel dedi :)) 2 hafta snra gene gidiyorm yani :)))

Yok canım her gün aynı belirtiler olmayabilir içini ferah tut benim bazen belim ağrıyor bazen adet ağrısı gibi oluyor bazen hiçbiri olmuyor turp gibi oluyorum :) normal yani

Yok canım her gün aynı belirtiler olmayabilir içini ferah tut benim bazen belim ağrıyor bazen adet ağrısı gibi oluyor bazen hiçbiri olmuyor turp gibi oluyorum :) normal yani
Sağol canım ya sanki bütün belirtilerin aynı anda olması gerekiyomuş gibi biri olmayınca panik yapıyorum :))

Maşallah maşallah cok sevindim gözün aydın canm ❤

Hadi gozun aydin. Hep boyle mutlulukla devam etsin surecin ins. :)

Yok canım ya benim de ara ara tutuyor o, mesela akşamları azıtıyor sabah normal.

Senin baya iyi tutmuş zaten :)

Ay benimki idrar testi istemedi :işsiz:

Oh çok güzel bi iyi haber daha :))

Sana da maşallah canımmm sağlıkla kuçağımıza alalım insallah. .
Bana testleri verdi bunları 2 hafta içinde yaptr sonuçla birlikte bana gel dedi :)) 2 hafta snra gene gidiyorm yani :)))

Hepinizden Allah razı olsun iyi dilekleriniz için çok sağ olsun canlar.
Siz dede boyle miydi sanki ben yeni yeni anladım bi bebek tasidigimi.

Bide bu dr beni killandirdi normalmi benden bu testleri istememesi .özel hastane ol cak bide acaba başka bi hastaneye mi gitsem hanımlar tecrubelerinizi paylasirmisiniz.

Hepinizden Allah razı olsun iyi dilekleriniz için çok sağ olsun canlar.
Siz dede boyle miydi sanki ben yeni yeni anladım bi bebek tasidigimi.

Bide bu dr beni killandirdi normalmi benden bu testleri istememesi .özel hastane ol cak bide acaba başka bi hastaneye mi gitsem hanımlar tecrubelerinizi paylasirmisiniz.
Benim doktorum 6+5 haftalıkken istemişti testleri, bi dahaki kontrolde mi isticek acaba senden

X