2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bebek kac yasinda biz de de kardeş var 2 buçuk Yaşında.

Oo sizin epey yakınmiş.eminim buyuturken zorlanmışsınızdır.benim bebek 6 aylık..ve oğlum biraz kıskanıyor.siz de durum ne?
İkiz gibiler .
Küçük büyüğe yetişmek üzere ikiz sananlar da var. İkisi bir yapıyor kıskançlık

Merhabalar, herkes dağıldı gibi maalesef..
Benim kızım kreşe gidiyor, yurtdışındayız biz..mevcudu az olan, bir köy kreşini tercih ettik..bi kızım daha oldu, o da 13 aylık şu an..birlikte oynamaya alıştırmaya çalışıyorum şu günlerde.

Sizin de iki taneymiş Allah bağışlasın. Önceleri zor olsa da şimdi çok çok daha iyi oluyordur yakın yaş:)

Şekerpare sen önceden aktif miydin grupta? Nick falan mı değiştirdin yoksa, hatırlayamadım:/

Aynen öyle . İkisi birbiri olmadan hiçbir eylemde bulunmuyorlar birbirlerine karşı büyük bir sevgi ve kıskançlık var iki duygu

Mrb kızlar tekrardan yazmışsınız nasılsınız:) biz hala tekiz ikinciyi yavaş yavaş düşünüyorum Belki hir kac ay sonra:)
Merhaba svartbabe, yaş geçtikçe anne için yeni bebek özellikle fiziken çok zorlayıcı oluyor gerçekten. Büyük kızımı 32’de doğurmuştum ve çok zor bir bebekti, babasının kucağında 2 sn durmazdı, başkasının da. Ona dayanabildim ama şimdi küçüğüm nispeten daha rahat bir bebek olmasına rağmen, bikaç gün uykusuzluk katlanılmaz bir başağrısı ve asabiyet yapıyor bende:/
İlla ki istiyorsan ikinci yavruyu, daha fazla erteleme bence
Baş ağrısı hariç iki çocukla çok mutluyuz biz bu arada

ağrısı hariç iki çocukla çok mutluyuz

Ne yaptın canım odaları ayirdin mi çocuklarla?
Ben ıstiyorum ayirmak ama cok zorlanıyorum.

Mrb kızlar tekrardan yazmışsınız nasılsınız:) biz hala tekiz ikinciyi yavaş yavaş düşünüyorum Belki hir kac ay sonra:)

Hayırlısıyla olsun inşallah. Hem zor hem çok güzel iki çocuk.
Başka arkadaşa ihtiyac duymuyorlar. Birlikte sosyalleşiyorlar

Merhaba harika bir guruptuk sıcacık cana yakın birbirimize hep destektik şuan sakinde olsak bize hissettirdikileri hep aklimizdadir eminim benim olduğu gibi :) hoşgeldin cnm
Çoğumuz kardeşliymisiz. Kıskançlık var mi ?
Çözüm üreten var mi ?
İllaki oluyor çözüm yok ben sorumluluk vererek minimuma indiriyorum normalde tartaklar büyük oyuncaklarinin küçük tarafından ellenmesinden hoşlanmaz ama bugün duş alırken sen oynaticaksin lütfen ağlamasın diye dus alabileyim diyorum. Harika ilgileniyor acil durumlarda gelip haber veriyor. Ayrıca oyuncak seçme önceliğini büyüğe veriyorum hep böylece kıskançlık minimum oluyor gıdıklama beraber hoplatma sırayla oyuncaklarla oynama sırayla. İkisine ortak oyun kuruyorum bazen de odada yalnız birakiyorum hiç ilgilenmiyorum çok güzel anlasiyorlar ozaman benim gidip baktığım an şikayet etme başladığı için ilk ağlamaya kadar gitmiyorum baya vakit geçirmiş oluyorlar anlasmazlik başlar başlamaz bez değiştirme ikisini yedirme işlemine başlıyorum kafa dagiliyor bu şekilde uzun oldu biraz

Ben ilk zamanlar çok pişman olmuştum ama insan alisiyormus sabretmeyi öğrenince çok cok güzel iki çocuk annesi oluyormuş saatlerce aglasalar bile içi dışı sakin yardımcı olmaya calisabiliyormus çok şükür. İns hayırlısı olur canım ama bukadar ara vermende çok iyi olmuş bence çok zor zamanlardı en ilgiye ihtiyacı olduğu zaman insan çok vicdan yapiyor. Tam zamanı

Zorluğu cok korkutuyor gözümü tekrardan aynı şeyleri yasamak flan o yuzden devamli erteliyorum. Ne guzel buyutmussun iki prensesi kocaman sevgiler❤ başka önerileriniz varsa açığım:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…