2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
kizlar bu gece bize dua edin lutfen yarin cok onemli bi kontrole giriyoruz kizimin beyni ve ic organlari kontrol edilecek her hangi bir sorun var mi diye boynunda hemanjiom var baska bir yerde daha varsa ilac tedavisi verilebilir ama o ilacin cok buyuk yan etkileri var kalbine cok hasar veriyormus cok endiseliyim :KK43:

Farkındayım şuan bu konu çok saçma olucak ama çok daraldım sadece sizdede varsa rahatlarım diye sormak istiyorum doğumdan sonra üç kere adet gördüm şimdi adetime 6 gün var ama bi kaç gündür tekrar hamile gibi hissediyorum biyandan korunuyorum mümkün değil diyorum biyandan içim içimi yiyo psikolojim bozuldu. Sizdede aynı durum varmı.
Ya inanır mısın ben de senin gibiyim. Farkı ben hiç adet görmedim doğumdan beri. Bunun normal olduğunu da biliyorum. Hamile olmamın mümkünatı yok o derece ama kabus gibi hamile olmaktan korkuyorum ve öyleymiş gibi geliyo. Psikolojim bozuldu bence benim. Hala doğumun stresini atamadım her gece rüyamda doğuruyorum.

baharinbahcesi baharinbahcesi LifeandFeel LifeandFeel mashmallow mashmallow ya kızlar bu alerji işini sizden okudukça işkilleniyorum. Doktor teninde pürüz yok, pişik yok idrarda kan uiyok o yüzden alerjiyi eledim dedi. Mukuslu kaka, gürültürlü ve sürekli taşan kaka(primada taşıyordu huggies denedim yine bu kez o taşırmadı). Belirti bu yani. Ve aşırı az kilo almış son kontrolde. Sadece 250 gr 1 ayda. Kontrolden 1 hafta geçti aşı için gidip yine tartıldı bugün 250 gr almış yine gerçi. Ama alerji varsa çektiriyorsam diye de bi şüphe düştü. Ayrıca ilk kez aşı günü sıkıntılı geçti :/ ateş bi 37.8 oldu ödüm koptu fitil vermeden indi hemen çok şükür.

baharinbahcesi baharinbahcesi LifeandFeel LifeandFeel mashmallow mashmallow ya kızlar bu alerji işini sizden okudukça işkilleniyorum. Doktor teninde pürüz yok, pişik yok idrarda kan uiyok o yüzden alerjiyi eledim dedi. Mukuslu kaka, gürültürlü ve sürekli taşan kaka(primada taşıyordu huggies denedim yine bu kez o taşırmadı). Belirti bu yani. Ve aşırı az kilo almış son kontrolde. Sadece 250 gr 1 ayda. Kontrolden 1 hafta geçti aşı için gidip yine tartıldı bugün 250 gr almış yine gerçi. Ama alerji varsa çektiriyorsam diye de bi şüphe düştü. Ayrıca ilk kez aşı günü sıkıntılı geçti :/ ateş bi 37.8 oldu ödüm koptu fitil vermeden indi hemen çok şükür.

Aynı ben de öyleyim vallahi. Burda okuya okuya alerji var mıdır diye sorguluyorum nedense. Bizde mukuslu kaka yok, 4-5 günde bir kaka yapıyor hatta ama gürültülü oluyor o da. Kaşının arası bir ara kuruyup soyulduydu o geçti gerçi ama oldu öyle bir şey. Zaman zaman gaz sancıları da oluyor ama öyle ağlatmıyor deli gibi sadece ayaklarını çekip çekip duruyor. Ne bileyim huzursuz da değil uykusu gelmediği müddetçe, yoktur heralde :)

Mnkpnda Mnkpnda canım o bende de oluyor, ben hiç adet olmadım gerçi ama ara ara öyle hisseder gibi oluyorum. Değilim biliyorum ama korktuğumuz için bence o düşünce hemen su yüzüne çıkıyor. Ay Allahım isteyenlere nasip etsin inşaallah, bizim çok şükür evladımız var :)

Canim mukuslu sadece mukuslu kakayi alerji olarak kabul etmiyorlarmis oype demisti zamaninda doktorumuz. Gel gor ki ben cildindeki belirtileri hep baska seylere yordum. kusmayi vsyi de . Neyse saglik olsun sakinkalmakta fayda var

kizlar bu gece bize dua edin lutfen yarin cok onemli bi kontrole giriyoruz kizimin beyni ve ic organlari kontrol edilecek her hangi bir sorun var mi diye boynunda hemanjiom var baska bir yerde daha varsa ilac tedavisi verilebilir ama o ilacin cok buyuk yan etkileri var kalbine cok hasar veriyormus cok endiseliyim :KK43:
Rabbim şifa versin inşallah bir sorun çıkmayacak.

Ya inanır mısın ben de senin gibiyim. Farkı ben hiç adet görmedim doğumdan beri. Bunun normal olduğunu da biliyorum. Hamile olmamın mümkünatı yok o derece ama kabus gibi hamile olmaktan korkuyorum ve öyleymiş gibi geliyo. Psikolojim bozuldu bence benim. Hala doğumun stresini atamadım her gece rüyamda doğuruyorum.
Cevapladığın için teşekkürler canım en azından yanlız değilmişim demekki olabiliyomuş böyle şeyler

Mnkpnda Mnkpnda canım o bende de oluyor, ben hiç adet olmadım gerçi ama ara ara öyle hisseder gibi oluyorum. Değilim biliyorum ama korktuğumuz için bence o düşünce hemen su yüzüne çıkıyor. Ay Allahım isteyenlere nasip etsin inşaallah, bizim çok şükür evladımız var :)
Belkide cidden vücudumuz hala hamileymiş gibi davranıyodur. Biz en ufak şeye takılıyoruz galiba. Aynen Rabbim isteyenlere versin. Okadar uğraşan var. Bizim daha küçücük bebeklerimiz var olursa ne yaparız.

Canım benim bildiğim yanılmıyosam hemanjiomda beta blokör denen ilaçlardan veriliyordu dideral piyasa adı ben sınavlara girerken falan kullanırdım kalbimin aşırı atmasını önlüyodu ama büyük yan etkisi falan yoktu sana bunu kim söyledi doktorun mu?

Cnm benimki önce mukuslu yapıyordu sonra kan olmaya başladı ama kan da çok çok azdı hatta bn kabul etmedim bi dönem kan çok az yoktur felan dedim ama aşerji işte :KK43: bnm ilk dönemler ciltte hiç bir şey yoktu Yen'i Yen'i çıkmaya başladı iyice daralttım yediklerimi bakalım ne olacak :KK43: kulak arkasına felan baktın mı kabuk gibi birşey var mı bn onu banyodan sonra iyi kurtulamadığım için oluyor sanıyordum mesela of aklıma geldikçe çok kızıyorum kendime popo arasında hiç geçmeyen hafif kırmızılık var bi de bnm ilk belirtiler bunlardı daha sonra oldu olan zaten :KK43: ama dr da dediyse şimdi bi şey de diyemem ama takipte kal bnce

Oyy uykusuz nasıl dayanıyosun. Ben saldım ev dandini ama psikoloji daha önemli :KK70: sahura kadar uyumuyordum ben de ramazanda gerçi. Gelinlik bana da dert ya kaldı öyle bazada ne yapacağımı şaşırdım.

Kızlarr Ss35 Ss35 zdrave krem. Kullanın bakın daha önce boşa uğraşmışım dersiniz :KK70: aylardır pişiğin p'sini görmedik. Her seferinde sürmüyorum da. Uzun süre değiştiremeyeceksem sürüyoeum.
valla gelinliği kiralamak daha iyiymiş bölee duruyor kaynanamdada var senelerdir sandikta duruyor olmuş 30 sene...
benim 3 senelik gelniliğim resmen küf oldu düğünden beri yıkamadim. birine kiralamak istedim eşim razi gelmedi. kiralamak 300-400 degişiyor. durumu iyi olmayana kiralayabilirsin daha iyi olur:KK66:

bende görmüyorum ya :) takmiyorum ama özlemişim adet görmeye:KK70:
boşver ya çocuğunu emzir yeter zaten 18 ay boyunca adet göremezmiş emin ol:)
kaynanam görmüş süphelenmiş hamile olabilir mi testi yaptım negatif:KK70:

Canım benim bildiğim yanılmıyosam hemanjiomda beta blokör denen ilaçlardan veriliyordu dideral piyasa adı ben sınavlara girerken falan kullanırdım kalbimin aşırı atmasını önlüyodu ama büyük yan etkisi falan yoktu sana bunu kim söyledi doktorun mu?

kalp dr u bir tanidigim ben olsam kesinlikle vermezdim kalbini mahfeder dedi ben de arastirdigim bebeklerdeki yan etkilerinin cok fazla ve kalici hasar oldugunu gordum kalp durmasi bile var :KK43:

Kızlar oğlum bütün gece çok huzursuz du neredeyse gece toplamda 2 saat uyumuştur. Sıcaklardan bir de gaz sancısından uyuyamadı yediklerimede dikkat ediyorum ama yinede gazı oluyor malesef. Bende çok yorgun ve uykusuzum birde görümcem geldi onunla uğraşıyorum. Psikolojim bozulmak üzere. Siz bebişlerinizi Nasıl uyutuyorsunuz ben ayağımda sallıyorum. Gece çok yorucu oldu benim için ilerde ağırlaşınca daha da zor olucak benim için. Biz 3 aylık olduk dün. Bu aydan sonra farklı bir şekilde uyurum bilmiyorum böyle alıştı. Varsa tavsiyeleriniz iyi olur en azından bir denemiş olurum.

Kızlar oğlum bütün gece çok huzursuz du neredeyse gece toplamda 2 saat uyumuştur. Sıcaklardan bir de gaz sancısından uyuyamadı yediklerimede dikkat ediyorum ama yinede gazı oluyor malesef. Bende çok yorgun ve uykusuzum birde görümcem geldi onunla uğraşıyorum. Psikolojim bozulmak üzere. Siz bebişlerinizi Nasıl uyutuyorsunuz ben ayağımda sallıyorum. Gece çok yorucu oldu benim için ilerde ağırlaşınca daha da zor olucak benim için. Biz 3 aylık olduk dün. Bu aydan sonra farklı bir şekilde uyurum bilmiyorum böyle alıştı. Varsa tavsiyeleriniz iyi olur en azından bir denemiş olurum.
ben beşikte salayarak uyutuyorum öle alıştı.
diş çikarma dönemine girdik bizde kızım çok huzursuz
elini hep agzina sokuyordu bizde diş halka aldik çok sevdi :)
sizde böle yaşayan varmi.

10 gün öncesine kadar sallanmadna uyumayan kızım 10 gündür kendi kendine uyuyor. Bir günde değişti, kendi istedi. Yatağına bırakıp pış pışlayabilirsin. Uykusu tam geldiğinde dene bakalım.

10 gün öncesine kadar sallanmadna uyumayan kızım 10 gündür kendi kendine uyuyor. Bir günde değişti, kendi istedi. Yatağına bırakıp pış pışlayabilirsin. Uykusu tam geldiğinde dene bakalım.
bende yapabilsem kızım sallanmak istiyo :KK43: beşikte uyutuyorum hep. nasıl yapabildin

X