2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

kasımda yaptırdınız sanırım :)

hayırlısıyla sonucunuzu alın güzel sonuçlarınızı bekliyoruz Rabbim sağlıklı hayırlı imanlı evlatlar nasip etsin hepimizede inşaAllah
Evet canım ya aralık mı yazmışım :) 30 kasımda. Kafa gitti artık. Amin canım inşallah hepimiz pozitifleri alırız. Sen ne zaman yaptırdın

Merhaba kızlar bugün 7.günüm hiç bir belirti yok, sadece göğüs hassasiyeti o da progesteron yüzünden sanırım.
Ben Eskişehir Acibadem'de oldum tedavimi, gayet memnunum istediğim zaman ulaşıyorum, gerektiği zaman yapmam gerekenleri hemşireler arayıp söylüyor. Çok yoğun bir merkez ama sıkıntı yaşamadık.

et yumurta neden yasak :110::110:

onu anlayamadım:KK17::KK17::KK17:

bana özel bir liste vermedi ağır iş yapma dedi ağır kaldırma yasak deterjandan kimyasaldan uzak dur dedi ben transferden sonra yumuşatıcıyı falan hep bıraktım parfümler falan hiç kullanmıyorum

Cig et cig yumurta yasak demek istiyor tatlim. Bu durumda disarda kremali pasta yememek gerek cunku cig yumurta koyuyorlar.

Evet canım ya aralık mı yazmışım :) 30 kasımda. Kafa gitti artık. Amin canım inşallah hepimiz pozitifleri alırız. Sen ne zaman yaptırdın
Sorun değil cnm hepimiz aynı durumdayiz ben 5 Aralık'ta yaptırdım c.tesi tahlil günüm bakalım nasibimzde ne var sabırla bekliyorum

Bu arada senin tahlil sonucun cikmadimi

Merhaba kızlar bugün 7.günüm hiç bir belirti yok, sadece göğüs hassasiyeti o da progesteron yüzünden sanırım.
Ben Eskişehir Acibadem'de oldum tedavimi, gayet memnunum istediğim zaman ulaşıyorum, gerektiği zaman yapmam gerekenleri hemşireler arayıp söylüyor. Çok yoğun bir merkez ama sıkıntı yaşamadık.

Benimde 7. Günüm aynı. Gidiyoruz inş güzel sonuçlar alırız hayırlısıyla canim

M Muujiii merhaba transferimiz aynı gün gerçekleşmiş. Benim de seçeneklerim arasında Eskişehir Acıbadem vardı ancak istediğim dr, Fatih Öğüç, Istanbul'a geçmiş sanırım. Sizinkini Hikmet Hassa mı yaptı?

M Muujiii merhaba transferimiz aynı gün gerçekleşmiş. Benim de seçeneklerim arasında Eskişehir Acıbadem vardı ancak istediğim dr, Fatih Öğüç, Istanbul'a geçmiş sanırım. Sizinkini Hikmet Hassa mı yaptı?

Merhaba, hayır Hikmet hoca da yok, doktorlar değişmiş, Arslan Kabukcuoğlu benim doktorum, bir de Güçlü hoca var. Fatih hoca pazartesi günleri gelip muayene yapıyormuş hala ama yumurta toplamayı ve transferi İstanbul'da yapıyormuş o yüzden biz onla görüşmedik. Arslan hocadan da gayet memnun kaldım açıkçası canım

Merhaba, hayır Hikmet hoca da yok, doktorlar değişmiş, Arslan Kabukcuoğlu benim doktorum, bir de Güçlü hoca var. Fatih hoca pazartesi günleri gelip muayene yapıyormuş hala ama yumurta toplamayı ve transferi İstanbul'da yapıyormuş o yüzden biz onla görüşmedik. Arslan hocadan da gayet memnun kaldım açıkçası canım
Anladım canım doktorlar vesile gerçi. hayırlısı olsun hepimiz için

Sorun değil cnm hepimiz aynı durumdayiz ben 5 Aralık'ta yaptırdım c.tesi tahlil günüm bakalım nasibimzde ne var sabırla bekliyorum

Bu arada senin tahlil sonucun cikmadimi
Az önce aldım haberi çok şükür 360 çıkmış değer 11. Günde. Rabbim devamını da sizlere de bana da nasip etsin inşallah :)

Merhaba kızLar bende tahlil için gün saymaktaym 19 aralık test günüm ama bende hic belirti yok kafayi yiyecem tutunmadılar galiba
Canım herkeste belirti olacak diye bir şey Yok ki. Hem daha senin belirtilerin olması için çok erken. Belirtileri aramak yerine kendini mutlu edecek şeylerle meşgul ol, iniallah bebişin tutunmuştur sana :)

X