2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Tedavı gordugun doktora gıtmıyomusun
Evet tüp bebek doktoruma gideceğim. Ben endişe ettim 15 gün sonra gel dedi. Erken gidersem kese gözükmezse diye korktum. O yüzden yarına randevu aldım. Yarın işe de gitmiyorum boş günüm biraz da ondan. :)

Bende bugun gordum ıkızmıs bırının kalbınıde gorduk dıgerı cok kucuk onu goremedık

Çok çok sevindim senin adına. Inşallah her ikisini de sağlıkla kucağına alırsın Allah'ın izniyle. Kalbini dinledin mi sadece kıpırdamayi mi gördün?

Merhaba kızlar bugün 7.günüm hiç bir belirti yok, sadece göğüs hassasiyeti o da progesteron yüzünden sanırım.
Ben Eskişehir Acibadem'de oldum tedavimi, gayet memnunum istediğim zaman ulaşıyorum, gerektiği zaman yapmam gerekenleri hemşireler arayıp söylüyor. Çok yoğun bir merkez ama sıkıntı yaşamadık.
Selam Eskişehir Acıbadem de senin doktorun kimdi. Bu arada Hikmet Hassa'nın muayenehanesini açtığı için acıbademden ayrılmış ama tüp bebeği yine acıbadem de yapıyormuş. Benim de 1 aşılama birde tüp bebek deneyimim var ikiside negatif :KK43: sonuçlandı. Prolaktin hormon yüksekliği olduğu için şu an düşmesini bekliyoruz. Yine yaptırmak istesem Hikmet Beye gitmeyi düşünüyorum. Sizin sorununuz nedir?

X