2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Dijital test nasıl oluyor hiç duymamıştım, 1-2 nasıl yorumlanıyor? Birbirimizden neler öğreniyoruz çok faydalı valla buralar :))

Bende dijital testi ilk defa gördüm ve bilmediğim için yorumda yapamadım zaten bu sitenin okadar çok faydası varki bilmediğim okadar çok şey öğrendim ki burada ve sizinle birseyleri yazisip paylaşınca rahatluyorumda

Canım ne yaptın tahlil nun bugundu senin inş bebisin siki siki tuunmusur güzel haberlerini bekliyorum

Bence de iyi ya 5. Gün nasil yaptın cnm korkup yaptırmayan birbenmiim acaba çok korkuyorum benim bugün 8. Gunum

Bir cesaret gittim simdi bu deger beni sevindirdi tabiki ama kuskular hala geçmiyor. Ya kimyasalsa ya dis gebelikse ya ilerki gunlerde devam etmezse diye

Testin bir anlami kalmadi gibi hissettim eheh

Bir cesaret gittim simdi bu deger beni sevindirdi tabiki ama kuskular hala geçmiyor. Ya kimyasalsa ya dis gebelikse ya ilerki gunlerde devam etmezse diye

Canım kötü düşünceleri at kafandan hep güzel düşün güzel olsun ins

Kızlar merhaba , merak ettiğim birşey var .5. Gün dondurulmuş embriyolar çözdürülüp transfer ediliyor ya o embriyo 6. Gün embriyosumu oluyor acaba?

Dijital test nasıl oluyor hiç duymamıştım, 1-2 nasıl yorumlanıyor? Birbirimizden neler öğreniyoruz çok faydalı valla buralar :))

türkiye de varmı bilmiyorum canım ama burda markası Clearblue bi netten bak istersen
1-2 döllenme oluyor zamani yani 3-4 haftalık
adetin ilk gününden hesaplayınca

Evet tatlim 6.Gun embriyosu deniliyir çözündugu gun tranfser oluyormus.
Teşekkür ederim canım cevap İÇİN , çünkü embriyom çözüldükten sonra biraz tip olarak değişmişti merak ettim ozaman 6.gün embriyosu konuldu

Kızlar benim bugün transferimin 8.günü, normalde en son 13 kasımda adet gördüm bugün adet olmam gerekiyordu normal şartlarda. Olmadım ama sanki olacakmış gibi bir kasık ve bel ağrısı başladı bugün. Adet mi olucam acaba ya stres oldum şimdi bir de sıkça idrara çıkıyorum

Benimde deli bel agrisi kasik agrisi var tatlim telas etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…