2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Beni az once hastaneden aradilar 5.gun embriyo transferi yapilacak persembe sabahtann gelisimleri guzel ilerliyormusss cok heycanliyimm

Canım Bende Malatya da Yaşıyorum Kasımda taşındım İstanbul'dan Malatya'ya :)
Ama Tedavim İstanbul Bahçeci Fulya Tüp bebek merkezinde oluyor Bu süreçte Anneciğim de kalıyorum

aa öylemi inş. bebişlerimiz sıkı sıkı tutunurda doğumdan sonra bebeklerimizle birlikte bir görüşme ayarlarız artık

buarada bende 10 yıl önce istanbuldan malatyaya geldim aslen zaten buralıyım ama istanbulda büyüdüm gecçlik yıllarım orda geçti

Selam arkadaslarrr :) bende transfere gun sayanlardanim cts gunu yumurtalarim toplandi cok sukur dollenmis ve kalitesi iyiymis yarin haber bekliyorum transfer günü bilgilendirmesi icin duam odur ki rabbim hepimize bol betalar nasip etsin
hadi bakalım hayırlısıyla transferin olsun ve sıkı sıkı tutunsun bebeğin güzel haberlerini bekliyoruz

ay ne güzel ya çok seviniyorum sizden böyoe şeyler duydukç.a benim test gününm c.tesi test gününden önce kendim evde yapmak istemiyorum sonuç olumsuz olur diye çok korkuyorum

teşekkür ederiz cnm güzel bir liste hazırlamışsın ellerine sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…