2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Koktum valla ne kadar ıslak mendılle temızlesemde yok anam dus gıbı olmuo arkadaslardan duydum 1 hafta kadar dusa gırmıolarmıs malum embrıyoyu olduruomus sıcak su benımkı tedbır sadece ama bugun alıcam artık yeter..
yok ya ne ölmesi; embiyo senin rahminde 10 kat yağ tabakası altında saklı bir köşede.

Hmm anladım canım. Peki fitil ya da jel kullanıyormuydun. Bu fitil ve jeller de progestan diye geçiyor ya, iğne içeriğiyle acaba aynı mı diye merak ettim şimdi
Canım crinone jel kullanıyorum sabah akşam.

Amin Çok sağolun kızlar Allah razı olsun

İğne çok iyi bu konuda cnm
Stres yapmadan devam et
Canım iğne çok iyi geldi hemen kesildi kanamam.

Kızlar kanamam durdu. Sağ kasığımda hafif ağrı var sadece. Daha önceden dış gebelik geçirdiğim için bu durum endişelendiriyor beni. İnşallah ağrılarım da biter. Cuma günü 3. Kan sınucumu alacağım umarım her şey yolunda gider

merhaba kızlar, benim 5. gün blast embriyodu 9. gün değerim 132 idi 5 gün sonra 1200 e katlandı fakat dün aniden aşırı stresli bir olay yaşadım ve tüm ağrılarım belirtilerim sıfırlandı ve şuan aşırı korkuyorum hiç bi şey yok gerilme kasılma seğirme sıfır şuan allahıma emanet kızlar, dr 15 gün sonra dr gidip keseye bakın dedi ben unutmuşum bu kalp atımı için felan ne zaman gideceğim allak bullak oldum ilaçlardan mı hormanlardan mı sürekli ağlamaklıyım.

merhaba kızlar, benim 5. gün blast embriyodu 9. gün değerim 132 idi 5 gün sonra 1200 e katlandı fakat dün aniden aşırı stresli bir olay yaşadım ve tüm ağrılarım belirtilerim sıfırlandı ve şuan aşırı korkuyorum hiç bi şey yok gerilme kasılma seğirme sıfır şuan allahıma emanet kızlar, dr 15 gün sonra dr gidip keseye bakın dedi ben unutmuşum bu kalp atımı için felan ne zaman gideceğim allak bullak oldum ilaçlardan mı hormanlardan mı sürekli ağlamaklıyım.
Benim doktor test gününden 2 hafta sonra kese ve kalp atışına çağırdı canım

Bide belirtilerin kesilmesine takılma bence bi geliyorlar bi gidiyorlar ciddi kanaman olmadığı sürece korkma boşuna strese sokma bebişini:) değerlerimiz çok yakın seninle bendede bi gidiyo bi geliyo belirtiler

Selam herkese.Öncelikle hamile arkadaşlar için hayırlı olsun.Benim de hafta sonu Opu yapıldı ama değerlerim yüksek çıktığı için transfer ertelendi.Bekliyoruz bakalım ne zaman kısmet olacak. Tavsiyeleriniz ve bilgileriniz benim için çok değerli , Allah hepimizin yardımcısı olsun.

X