2017 Aralık Ayında Transfer Yaptıranlar Buraya

Slmlar kızlar bugün transferimin 2. Günü 1 tane balst emb konulmuştu sizce evde ne kaçıncı gün test yapsam erken gebelik testi almıştım transferden once ben 7. Gün yapsammo diye düşünüyorum ama sizin tecrübeleriniz ne diyor

Slmlar kızlar bugün transferimin 2. Günü 1 tane balst emb konulmuştu sizce evde ne kaçıncı gün test yapsam erken gebelik testi almıştım transferden once ben 7. Gün yapsammo diye düşünüyorum ama sizin tecrübeleriniz ne diyor

9. günde çıkabiliyor sanırım. Ama internetten gördüğüm kadarıyla 9. 10. günde negatif çıkıp da 12. günde kan testinde pozitif çıkanlar da var.

Benim 3.gun embriyosuydu 7 gun idrarda erken gebelik testiyle çıkmıştı canım

Kızlar Yarın Muayene günüm Dua edin ponçiğimin kalbini duyayım henüz daha görmedim sadece kesesini görmüştüm Sizce 6+1 de bebeğimi görüp kalbini duyar mıyım ? Aranızda hiç kalbini duymaya giden oldu mu kızlar ?:KK200:
Canım senin son adet tarihin ne zamandı bir de ayin kaçın da transferin olmuştu

X