2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Hayirli olsun Allah kucagina almayi nasip etsin cnm.bizede nasip olur insallh.catlatma sorununmu vardi bnde kullandim catlatma ignesj ne yazik olmadi beklemedeyim

Hayirli olsun Allah kucagina almayi nasip etsin cnm.bizede nasip olur insallh.catlatma sorununmu vardi bnde kullandim catlatma ignesj ne yazik olmadi beklemedeyim
Aminnn çok sağol canım, rabbim isteyen herkese versin inşallah. Evet yumurta direncim varmış ve biz bunu aylar sonra öğrendik 4 doktor değiştirdim, sorun yok deyip gönderdiler ama sonuncu gittiğim sıkı takip etti sorunu buldu ve çözdü Allah'ın izniyle. Şu Aziz mübarek gecede çok çok dua edelim canlarıM rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize.

Canım nasıl geçiyo hamilelik

Doktora gittin mi?

2 aydir düşünüyorum canim 28 şubattan sonra başladim
bugünlerde adet günüm 3 gün gecikti. çok şükür sorun yok da.. negatif çktı idrarimda..
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah onu size sizi ona bağışlasın rabbim.
Canım keseyi gördüm?

Ooooo hadi inşallah rabbim bizlerede iki sevinci birden yaşatır inşallah
Canım benim midem de yanma sorunlarım başladı
Canim normalde hamilelikte mide yanmasi icin cok erken.Ancak hamilelikte ayri bir hassaslik oldugu icin agir yemekler yedigimizde yada gec saatte biseyler yedigimizde bunlar yanma yapiyor migdede rahatsiz ediyor.Benimde oluyor gec saatte biseyler yedgim zaman.Benim suan tek korkum bulanti.İlk hamilelikte kac haftada basladi hatirlamiyorum o yuzden heran tetikte bekliyorum:)

Canım benim ilk gebeliğimde tam tamına 6+1 günlükken bulantım başladı aynen bende tetikteyim birde bende gastrit ve reflü var ama hamilelikte şiddetleniyor o yüzden yanmalar başladı

Bide birşey soracam benim basen problemim var termal tayt iyi geliyor ama zararlımı kullansanmmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…